lekarz Danuta Kazek-Pastwa

Moja pani dr POZ. Jestem bardzo zadowolona. Sympatyczna i kompetentna, odpowiada na pytania w sposób zrozumiały.

Nie kompetentny. Nie godny zaufania. Nie godny polecenia. Nie uprzejma. Pomyłka lekarz. Nie wybrałabym lekarza w POZ.

blednie interpretuje chorobe,podczas wizyty odnosi sie wrazenie braku zaangazowania do pacjenta i checi udzielenia mu pomocy oraz zdiagnozowaniu choroby.

Wybitny fachowiec ogromny zasób wiedzy przyjazny dla pacienta nie zbywa byle czym godny polecenia.

Zaden z lekarzy nie pomogl mi tyle razy, co Pani doktor.Miła, rzetelna osoba.A przede wszystkim znajaca sie na rzeczy.Trafne diagnozy, przystepne wyjasnienia.Bardzo zaluje,ze nie mieszkam juz w Opolu i brak mi bedzie tak dobrej opieki.Naprawde polecam wizyty u doktor Kazek.

Robi wrażenie b.kompetentnej,stara się znaleść przyczynę,a nie skupia się tylko na objawach,stara sie pomóc,a nie odfajkować wizyty.W razie potrzeby bez grymasów udaje się na wizyty domowe.Udziela pełnych wyjaśnień co do choroby i leczenia,oczywiście w zakresie zrozumiałym dla danego pacjenta.

DOsyć miła lekarka, ale sama nic nie powie, o wszystko trzeba ją pytać,naprowadzać,wyciągać. |chodziłam do niej prawie 4 lata do przychodni, jak mnie bolało tak dalej boli.Nie chce dawać skierowań na poważniejsze badania, twierdząc, że to tylko za odpłatnością, chociaż nie we wszystkich przypadkach tak jest.