Danuta Kopczyńska

Zrobiłam kanałowo 1 kę u tej Pani jako dziecko- dziś mam 27 lat i żabek nadal się trzyma - profesjonalnie naklejona płytka i wczoraj tylko wymieniłam samo wypłenienie po tych wielu latach i nic się w środku nie dzieje :) Bardzo delikatne obchodzenie się z pacjentem, jestem bardzo zadowolona i korzystam od małego :)

pierwszy i ostatni raz nie polecam katastrofa

pierwszy i ostatni raz nie polecam katastrofa

Leczę się u Pani Kopczyńskiej od ok 10 lat. Zęby które były robione cały czas mi służą. Kanałowo też mi leczyła zęby. Było to 6 i 3 lata temu i do tej pory wszystko jest ok. Jakoś żadnego ułamanego narzędzia nie zostawiła w środku. Ząb był leczony bardzo starannie. Znieczulenia zawsze wykonywane z wielką precyzją. Nigdy nie było problemu z umówieniem na wizytę. Z bólem przyjmowała prawie natychmiast. Mąż też się leczy u Pani doktor od wielu lat i również jest zadowolony. To nasza opinia. Polecam.

Miła atmosfera, dobrze wyleczony ząbek, miła asystenta - pozdrawiam.

Miła atmosfera, dobrze wyleczony ząbek, miła asystenta - pozdrawiam.

Czytam te opinie i czytam, od 20 lat znam Panią Dr. Kopczyńską, przyjmowała mnie o każdej porze. Nigdy nie odmówiła pomocy. wypisywanie takich rzeczy na portalach to totalna pomyłka, jak mnie boli, to wracam i mówię, a nie piszę ... Czemu ma służyć ta negatywna wypowiedź?

Polecam innym pacjentom. Godna zaufania, kompetentna i bardzo ugodowa w sprawie umawiania się na wizyty. Pani D.K uratowała mi dwa zęby które inni stomatolodzy chcieli osunąć. Cała rodzina kożysta z usług Pani Doktor i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Zdecydowanie nikomu nie polecam pani D.K. Po nieumiejętnym znieczuleniu rozwinęła mi się martwica szczęki,w zębie pozostawiła urwane metalowe ciało obce do czyszczenia kanałów,w wyniku działań tej pani straciłam dwa zęby i do dzisiaj cierpię z powodu neuralgii.Z daleka od takich stomatologów

Ta Pani zostawiła kawałek ułamanego narzędzia podczas leczenia kanałowego w moim zębie. Wydało się po jakimś czasie, a ząb trzeba było usunąć. Nie polecam!

Super stomatolog bardzo polecam !!! Pierwsze koronka zalozona 9 lat temu i calycz czas sie trzyma bardzo mila i uprzejma panie doktor