lekarz Danuta Kuriata

Endokrynolog

04.08.2011

Mili państwo! Poszłam na wizytę do dr. Kuriaty. Byłam z niej zadowolona. Lekarka zapisała mi leki na nadczynność tarczycy. Doktor spełniła moje oczekiwania.

01.05.2013

Odczucia ambiwalentne. Na początku Pani doktor podeszła do tematu dość poważnie. Szczegółowy wywiad, nawet konsultacje telefoniczne podczas urlopu. Niestety wówczas mojej czujności nie wzbudziło, iż Pani nie chciała praktycznie żadnych wyników, wyjąwszy FT4. Po jakimś czasie leczenia, Pani doktor straciła zainteresowanie moim przypadkiem. Powiedziałam jej, że od dłuższego czasu obserwuję nawrót, czuję się coraz gorzej. Pani uznała, że mam się wyspać. Wyniki z laboratorium musiałam niemal na siłę wetknąć Pani w rękę, do przeczytania już nie zmusiłam. Następnie zostałam bezceremonialnie odprawiona. Już nie wróciłam.

07.09.2011

Leczę się u pani doktor ponad rok. Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor poświęca swoim pacjentom mnóstwo uwagi, czasu i w razie jakichkolwiek wątpliwości sięgając po nowoczesne leki-słusznie się upewnia. Zawsze informuje o kosztach z jakimi mogą wiązać się przypisane środki. Kieruje na specjalistyczne badania sugerując które są niezbędne a które ponad normę. Poszukując endokrynologa kierowałam się dostępnością lekarza. Pani doktor w trzy minuty ułożyła swój grafik znajdując dla mnie czas. Zawsze można zadzwonić, zapytać. Zarówno Pani Kuriata jak i Pani, która rejestruje pacjentów są bardzo miłe i sympatyczne. No i najważniejsze-moje wyniki znacznie się poprawiły a Pani doktor skierowała mnie do innego specjalisty gdyż w jej dziedzinie wszystko już zostało zrobione. Nie ciągnęła sztucznego leczenia w nieskończoność. Szczerze polecam .Ania

01.12.2009

Wspaniała lekarka! Osoba kompetentna i godna zaufania, wspaniałe podejście do pacjenta i, co najważniejsze, skutecznie diagnozuje i leczy. Dziękuję Pani za wszystko!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Gdynia"?

Armii Krajowej 44
Centrum Zdrowia "GAMETA"