dr n. med. Danuta Kuśnierczyk-Grochowina

3,6
3,2

Ewa

30.11.2016

serdecznie polecam każdemu Panią doktor! Pani doktor podjęła się leczenia mojej skomplikowanej wady bez usuwania zębów, podczas gdy inni lekarze proponowali wyrywanie górnych dwójek! zawsze miła i uśmiechnięta, tłumaczy chętnie na czym polega istota problemu.

26.08.2015

Ta pani ma za dużo dyplomów wiszących w poczekalni, a za mało umiejętności. Nie zwraca uwagi na życzenia pacjenta. Poświęca mu za mało czasu. Źle tłumaczy plan leczenia. Pani jest nieuprzejma dla pacjentów. Zdecydowanie nie polecam.

25.08.2015

0 umiejętności + 0 delikatności + 0 uprzejmości + brak czasu dla pacjenta + radość z niezasłużonych zysków + nie wiem za co zdobyte dyplomy wiszące w poczekalni = pani dr danuta kuśnierczyk - grochowina

25.08.2015

Nie kompetentna, brak wyczucia, złe podejście do dzieci, zero uprzejmości, liczy się dla niej tylko zysk, zero umiejętności (nie wiem za co ma tyle dyplomów) nie zasługuje na nie. Trzymajcie się z dala od tego zakładu jeśli chcecie mieć ładne i zdrowe zęby. Strata czasu i pieniędzy.

25.08.2015

Nie kompetentna pani ze złym podejściem do pacjenta. Sprzeciwia się jego wymaganiom (a to przecież pacjent jest najważniejszy), a po za tym to on za to płaci i powinien być zadowolony z efektów leczenia. Źle tłumaczy plan leczenia... Straciłam u niej za dużo czasu i po kilku miesiącach postanowiłam zmienić ortodontę. Ta pani nigdy nie spotkała się chyba z pojęciem uprzejmość. Poziom tej cechy wynosi u niej 0. Zresztą cała obsługa nie jest zbyt sympatyczna. Jest to najgorszy zakład ortodontyczny w całym woj. śląskim. Nie polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortodonta Zabrze"?

3 Maja 55 lok. 1
Ortodoncja Tarnawscy