dr n. med.Danuta Kuśnierczyk-Grochowina

Ortodonta

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.9512345
21 opinii

• 2

Pani doktor na pierwszej wizycie nas oczarowała miłym podejściem starała się wszystko dokładnie wytłumaczyć . Niestety z każdą kolejną wizytą było mniej sympatycznie, dziecko nie chciało iść nawet do kontroli aparatu.Lekarka jest mało delikatna ,nieprzyjemna, a w stosunku do dziecka nawet złośliwa. Być może byłoby inaczej gdyby chodził o dorosłą osobę ale dzieci trzymajcie od niej z daleka.

• 1

Wyjątkowo nieuprzejma obsługa. Kompletny brak szacunku dla pacjenta, brak minimum wyczucia i dobrej woli - np. w przypadku gdy pacjent informuje, że może się kilka minut spóźnić. Nie można nikomu polecać. Polska służba zdrowia wygląda właśnie taki jak gabinet tej Pani- pacjentowi, który nie tylko płaci podatki za które ci lekarze się wykształcili, który również płaci około 100 zł za każde kilka minut robi się łaskę - reasumując - DNO!!!

• 5

Bardzo sympatyczna i kompetentna kobieta.Dzięki niej wreszcie nie muszę się śmiać do ręki ,jak to robiłam do tej pory.W gabinecie panuje miła atmosfera.Najbardziej zapamiętałam jak Pani Doktor głaskała mnie po głowie podczas zakładania aparatu(bo przyznam byłam trochę przerażona,ale nic ,a nic nie bolało):-).Wizyty nie są najdroższe.Polecam wszystkim bo dziś mogę się cieszyć pięknym uśmiechem.

• 5

Bardzo profesjonalna, miła i kompetentna, gorąco polecam

• 5

Pani Doktor jest rewelacyjna, pełna energii, szczera. W gabinecie panuje rodzinna atmosfera. Ilość dyplomów tylko potwierdza fach i wiedzę jaką posiada Pani Doktor. Jestem bardzo zadowolona, będę polecać wszystkim. Za każdym razem na wizytę wybieram się z uśmiechem na ustach :)

• 5

Witam, Zacznę od tego, iż mój przypadek był bardzo ciężki: niedorozwój szczęki, "trójki" ugrzęzły w poprzek w kości, dolne zęby pokrywały górne i jeszcze kilka problemów, które łącznie złożyły się na tragiczny wygląd buzi. Rodzice robili co mogli - jeździli ze mną do różnych ortodontów - na terenie Żywca, Bielska, byłam na konsultacjach (b. drogich!)u Pani Profesor z Czech - wszystko na nic, miałam ruchomy aparat i żadnych perspektyw na prosty zgryz. Praktycznie wszystkie wizyty kończyły się zwrotem "Jak skończysz 18 lat, to będziesz operowana w Warszawie" Podawano mi już nawet koszt tej operacji (z tego co pamiętam - kilkanaście tys. zł), która oczywiście była trudna, skomplikowana i rekonwalescencja zajęłaby całe wakacje, bo jak twierdzili mój przypadek był na tyle beznadziejny, że było to jedynie rozwiązanie. Cały ten cyrk trwał dobrych kilka lat. Kiedy miałam ich 15, rozpłakałam się po jednej z wizyt. Czułam się beznadziejnie, moi rodzice też. Trafiłam w ręce Pani Grochowiny. Nie zapomnę pierwszej wizyty - popatrzyła na moje zęby i oświadczyła, że będziemy walczyć, będzie to kosztować, ale myśli, że z tego wyjdę i dorzuciła "Gdzie wyście byli do tej pory?!" -"U lekarzy Pani Doktor, u lekarzy"..Była bardzo bezpośrednia i szczera- tego potrzebowaliśmy po tych X (a może nawet XX) latach owijania w bawełnę. Profesjonalny plan leczenia, fantastyczne podejście, bezpośredniość, miła i konkretna Pani Doktor. Mam 17 lat, operacja, o której cały czas mi mówiono ZANIM trafiłam do P. Kuśnierczyk-Grochowiny odbyłaby się dopiero za rok i oczywiście bolesna rekonwalescencja trwałaby całe wakacje, a mój zgryz do tego czasu wyglądałby tragicznie, nawet nie chcę o tym myśleć. Dzięki wizytom w Zabrzu mam piękny zgryz, ząbki są na swoim miejscu, mogę bez kompleksów się uśmiechać. Gdyby ktoś nie wierzył - mogę na maila wysłać zdjęcia "przed" i "po" (kaskowata@gmail.com - proszę pisać). Uważam, że infantylne, podpisane "Anonim" komentarze nie są wiarygodne i dlatego dziekuję Pani Doktor i tutaj - zawdzięczam Pani i Pani asystentkom mój piękny, nowy uśmiech! Pozdrawiam, Katarzyna Duraj P.S. Panią doktor poleciliśmy też mojej kuzynce, która również ma podobny problem ze zgryzem - jest w trakcie leczenia i wszystko jest na dobrej drodze.

• 2

Leczymy się u tej Pani dr. Póki co na pierwszej wizycie wydaje się wzbudzać zaufanie, jednak po założeniu aparatu wizyty są ekspresowe - wymiany przeprowadzane przez córkę Pani dr (która chyba nie ma uprawnień ortodonty) na szybko - cena za 4 minuty wizyty, zero rozmów na temat tego co dalej itp 150 zł.Nie wiem jaki będzie efekt pracy - czas pokaże, ale zastanowiłabym się trzy razy nim poleciłabym komuś ten gabinet.

• 4

Dzięki tej lekarce mam teraz proste zęby.

• 5

Pani Doktor jest rewelacyjna. Może niektórych przeraża jej szczerość i energia, ale to już ich wina. Strasznie uprzejma, uśmiechnięta z olbrzymią wiedzą. Do tej pory pamiętam jak podczas zakładania aparatu stałego pocieszała mnie i głaskała po główce. Polecam!

• 5

Stały aparat ortodontyczny pani doktor zakładała mi kiedy byłam już po trzydziestce. Niezwykle cierpliwie tłumaczyła cały proces prostowania zębów. Po roku mogłam pochwalić się równym zgryzem. Teraz pacjentką jest moje dziecko, które bardzo lubi wizyty u pani dr Grochowiny. Bez stresu i bólu. Pełen profesjonalizm.

• 1

Nie polecam nikomu!!!!!!!!!!!!!! Sama sie u niej lecze i strasznie zaluje najchetniej to bym zmienila ortodate ale juz za pozno!!! :(

• 2

Nie polecałbym jej nikomu. Sadzę, iż poświęca za mało uwagi na dokładne leczenie. Ważne aby zrobić wszystko byle jak, a dostać za to jak najwięcej pieniędzy.

• 1

Brak profesjonalnego podejścia, bardzo niedelikatna, a przede wszystkim okropna naciągaczka. 15 minut kosztowało średnio 150zł i rozwalone dziąsła (prawie przy każdej wizycie) - jej praktykantki są znacznie delikatniejsze! Moja siostra wybrała innego ortodontę, bo jej znajomy z tą panią miał podobno bardzo zła doświadczenia. Ja siostry opowieści wziąłem na pół serio i teraz bardzo żałuję :( zainteresowanym ODRADZAM tą panią (podobno profesor)

• 5

polecam tego lekarza, naprawdę fachowe podejście, aparat w 2 lata zdziałał u mnie cuda ;) drogo, ale to przede wszystkim kwestia samej ortodoncji, a nie tego lekarza.

• 5

To swietny ortodonta według mnie lepszego nie znajdziecie

• 5

Pani doktor to miła i bezpośrednia osoba.W dwa lata wyprowadziła moje zęby na prostą. Zawsze mogłam liczyć na szczerą opinię oraz fachową ocenę sytuacji. Bardzo polecam wszystkim! Superlekarz :-)

• 5

no nie wiem jak tamta osoba mogła cos zarzucic pani doktor zaznaczam, że jest to pani doktor nauk chyba pozatym najtańsza w regionie dzięki niej mam proste zęby chociaż to jest moj 3 aparat - nie od pani doktor, miła skuteczna przedewszystkim

• 4

świetnie leczy zęby i jest niezastąpiona!!

• 1

to leczenie było jedną wielką pomyłką, by się chciało cofnąc czas :(

• 5

Moja kochana Pani ortodontka:). Bardzo miło wspominam wizyty u dr Kuśnierczyk. Leczyła moje uzębienie przez 2 lata i teraz mam cudowne proste ząbki. Bardzo serdecznie polecam, bo naprawdę oddajecie się w ręce mądrej wykształconej i z ogromnym doświadczeniem lekarki. Wpisałam 50zł za wizytę, ponieważ leczenie skończyłam 3 lata temu, kiedy właśnie tyle wynosiły ceny w Akademii Medycznej w Zabrzu.

• 5

Dokonała cudu! Nikt nie dawał mi szans na odzyskanie zatrzymanych zębów, Ona sama dawała nikłe nadzieje na dwa z trzech, sprowadziła do łuku wszystkie. Mam teraz równiutkie, swoje ząbki ;) Jestem jest niewymownie wdzięczna! Jest miła, kompetentna, bezpośrednia i przyjazna. To lekarz z powołania. Jest NIEZASTĄPIONA!

Gdzie przyjmuję

place 11

Grunwaldzka 14
    Zabrze
    50,3116918,76881630 32 273 32 31

Kalendarz przyjęć

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat