całkowicie zgadzam się z powyższymi negatywnymi opiniami bardzo słaby lekarz,ta Pani przez tę sam ą rękawiczkę leczyła mnie i odbierała komórkę, domofon później nie zmieniając jej znów sprawdzała wypełnienie, co skończyło się wprowadzeniem afty i musiałam brać antybiotyk Gdzie tutaj zasady higieny, przecież można zainfekować pacjenta wirusem

Ta Pani stomatolog leczyła mi kanały i zęby dalej bolą choć minął rok od czasu leczenia zębów. Jak zapytałam się dlaczego mnie boli to powiedziała, że tak musi być Teraz będę musiała leczyć u innego lekarza pod mikroskopem bo zęby zostały źle przeleczone

Byłam pacjentką Pani doktor przez okres ok. 10 lat (przeglądy,plomby, sporadyczne zapalenie dziąsła - wszystko ok), byłam bardzo zadowolona. Niestety, gdy zdarzyło się leczenie kanałowe zaczęły się przysłowiowe schody, ból "po" i niestety wysokie koszty (długie leczenie, nadal nie zakończone), kłopoty i zniechęcenie. Miałam już wcześniej leczony kanałowo ząb u innego stomatologa - efekt rewelacyjny, leczenie zakończone. Niestety u Pani doktor leczenie kanałowe (które mogło być prawdopodobnie niepotrzebne) odbyło się bez skonsultowania tego faktu ze mną (co jest moim zdaniem niedopuszczalne),nieskuteczne (ząb boli i jest do leczenia). Sytuacja powtórzyła się ...

Sytuacja powtórzyła się niejednokrotnie.
Zrezygnowałam z wizyt u Pani doktor. Oprócz leczenia kanałowego raczej polecam wizyty u Pani doktor - w zakresie pozostałym. Lekarz bardzo miły.

Koszt wizyty wahał się od 200 do 340zł

Bardzo dobry stomatolog,trafiłam do pani doktor z polecenia, leczę się u niej od lat i polecam innym. Dobrze leczy zęby, jest uczciwa i nie patrzy na zegarek. Zawsze znajdzie czas dla stałego pacjenta, a zdarza się, że przyjeżdża nawet poza godzinami pracy,jeśli jest jakiś problem.Nie wyobrażam sobie lepszego lekarza.

Miałam regularne przeglądy u Pani doktor dwa razy do roku jako stała pacjentka miałam zaufanie. Wybrałam się na darmową konsultację do innej kliniki okazało się, żę po przeglądzie Pani doktor było 5 ubytków. Na dotaek 3 zle wyleczone kanały. Wdał mi się stan zapalny i gorączka. Pani doktor, źle wyleczyła zęby kanaałowe, za które muszę płacić teraz w klinice za leczenie pod mikroskopem, gdyż Pani doktor nie zaleciła tego leczenia od razu wypełniła kanał i powiedziała, że wszystko dobrze. Stomatolog w klinice zdziwił się, żę mam tyle ubytków yślał, że nigdy nie byłam u dentysty W mojej rodzinie rówinież nie zauważyła u kuzynki próchnicy dopiero ortodonta przy zakładaniu aparatu zauważył duży ubytek. U Pani doktor zawsze wszystko było dobrze przez lata, nigdy nic nie widziała

Leczę się u Pani Doktor z całą rodziną od wielu lat. Pani Doktor bardzo delikatnie robi znieczulenia i jestem bardzo zadowolona z plomb. Polecam.

Bardzo kompetentny lekarz. Mialam problemy z puchnięcięm po ekstrakcji 8. Była do tego miła że po kilku dniach na wizycie u lekarza prowadzącego, pojawiła sie aby sprawdzić stan pacjenta.

Przesympatyczna Pani doktor , która ma podejście do dzieci od 6 roku życia. Sprawna technicznie leczy super.