Danuta Mialik-Kucypera

Inowrocław
52,786836918,2499402

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.85
11 opinii

Super lekarz. Długie kolejki, ale chyba dlatego że jest bardzo dobra.

Miałam niemiłą przyjemność poznać tą Panią i jej podejście do małego pacjenta.Zdiagnozowała u mojego wówczas 7 miesięcznego syna wodogłowie i podjęła decyzję o operacji twierdząc że mój syn nigdy nie będzie chodził i siedział.Zdruzgotana tym czego się dowiedziałam(syn wyglądał na zdrowego)udałam się za namową rodziny na konsultację do bardzo dobrej pani neurolog w Bydgoszczy.Pojechałam bez syna, zabrałam tylko wyniki badań.Powiedziałam o zdiagnozowaniu wodogłowia przez panią Kucyperę a pani doktor z Bydgoszczy spojrzawszy tylko na wyniki roześmiała się i powiedziała że to nie możliwe!!!Było to 9 lat temu.Mój syn oczywiście chodzi,siedzi,mówi i jest najlepszym uczniem w klasie.Przestrzegam przed tą panią i jej nietrafnymi diagnozami.

Pani doktor podczas dyżuru nie przyjęła dziecka na oddział, mimo odwodnienia z powodu biegunki i wymiotów. Momentami posługiwała się dość agresywnym językiem, czuliśmy się wtedy jak intruzi, a nie jak pacjenci. Natychmiast zawiozłem go do szpitala do Bydgoszczy, gdzie sami zaproponowali położenie na oddział. Był pod kroplówką przez kilka dni.

Przemiła Pani Doktor. Kacperek przebadany znakomicie i trafna diagnoza,Polecamy.Tata z synkiem Kacperkiem .

Bardzo miła pani doktor.Wspaniały pediatra i neurolog.Leczę synka u pani doktor od 3 lat i nie mam żadnych zastrzeżeń.Pani doktor zawsze znajdzie czas dla małego pacjenta.Mało jest takich lekarzy z powołania!!!

jest bardzo dobrym lekarzem lepszym niz lewandowski

Super lekarz. Zawsze trafne diagnozy i przemyślany sposób leczenia, nie faszeruje antybiotykami. I do tego Neurolog dziecięcy. Synek przy każdej wizycie jest przebadany pod tym kątem.

Trafiłam na dyżur pani doktor na izbie przyjęć i niestety nie jestem zadowolona,może prywatnie byłoby inaczej...?A to już chyba mówi samo za siebie?

Super lekarz. Polecam! Kocha wszystkie dzieci jak własne.

Polecam kazdej mamie takiego pediatre jaką jest dr. Kucypera

nie polecam bardzo nie miła i nie kompetentna zero serca dla dzieci za to ogromne serce dla sakiewki rodziców

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny