lekarz Danuta Mialik-Kucypera

3,9
3,7
3,6

12.06.2012

Super lekarz. Długie kolejki, ale chyba dlatego że jest bardzo dobra.

Super lekarz. Długie kolejki, ale chyba dlatego że jest bardzo dobra.

25.04.2012

Miałam niemiłą przyjemność poznać tą Panią i jej podejście do małego pacjenta.Zdiagnozowała u mojego wówczas 7 miesięcznego syna wodogłowie i podjęła decyzję o operacji twierdząc że mój syn nigdy nie będzie chodził i siedział.Zdruzgotana tym czego się dowiedziałam(syn wyglądał na zdrowego)udałam się za namową rodziny na konsultację do bardzo dobrej pani neurolog w Bydgoszczy.Pojechałam bez syna, zabrałam tylko wyniki badań.Powiedziałam o zdiagnozowaniu wodogłowia przez panią Kucyperę a pani doktor z Bydgoszczy spojrzawszy tylko na wyniki roześmiała się i powiedziała że to nie możliwe!!!Było to 9 lat temu.Mój syn oczywiście chodzi,siedzi,mówi i jest najlepszym uczniem w klasie.Przestrzegam przed tą panią i jej nietrafnymi diagnozami.

01.03.2012

Pani doktor podczas dyżuru nie przyjęła dziecka na oddział, mimo odwodnienia z powodu biegunki i wymiotów. Momentami posługiwała się dość agresywnym językiem, czuliśmy się wtedy jak intruzi, a nie jak pacjenci. Natychmiast zawiozłem go do szpitala do Bydgoszczy, gdzie sami zaproponowali położenie na oddział. Był pod kroplówką przez kilka dni.

21.03.2011

Przemiła Pani Doktor. Kacperek przebadany znakomicie i trafna diagnoza,Polecamy.Tata z synkiem Kacperkiem .

19.01.2011

Bardzo miła pani doktor.Wspaniały pediatra i neurolog.Leczę synka u pani doktor od 3 lat i nie mam żadnych zastrzeżeń.Pani doktor zawsze znajdzie czas dla małego pacjenta.Mało jest takich lekarzy z powołania!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Inowrocław"?

Straż Pożarna
Makuszyńskiego 52