Pani doktor z powołania takich lekarzy nam potrzeba w dzisiejszych czasach.Pani dr Danuta Moś posiada bardzo profesjonalne podejście do Pacjenta oraz bardzo dużą wiedzę. Z całą pewnością mogę polecić Panią doktor.

To dentystka bardzo słaba,ja byłam u niej 2 razy i r razy wypadła mi plomba,co najgorsze puzniej niechciała naprawić zepsutego zęba poniewaz spuzniłam się tylko 15 min do gabinetu a ona sama niemiała ani 1 klienta wtedy i prosząc i przepraszając za spuznienie i ze muszę teraz zrobic bo jadę za granicę i niemogę ponownie przyjechac z powodu zęba nic jej nieprzemówiło,baba się uparła jak wrzód na dupie i wygoniła mnie z gabinetu tak wstrętnego dentysty niema w całej polsce.Ale na szczęście nasz najlepszy dentysta z opolskiej znalazł czas i miło przyjał,polecam wszystkim którzy cenią dobrych dentystów i chcą być zadowoleni na długo.

BARDZO DOBRY STOMATOLOG. Solidna, rzeczowa, miła i kompetentna. Leczy od lat mnie i moją rodzinę. Mam pełne zaufanie. Gorąco polecam!

BARDZO DOBRY STOMATOLOG.

Z całego serca polecam Panią Doktor Danutę Moś. Jak dla mnie bardzo profesjonalne podejście do Pacjenta, duża wiedza oraz bardzo dobre poczucie humoru, czego niektórym lekarzom brakuje. Polecam wszystkim. Pozdrawiam.

Pani doktor niestety zawiodła mnie na całej lini i nie chodzi tutaj o koszty po opiniach liczyłem na ciut wiecej .teraz niestety mam tylko problem i nie bardzo wierze w to co o niej napisano.przykro mi ale to rozczarowanie i porażka.niestey syn mój tez ma problem czeka go teraz długie ponowne leczenie po nie udanej ręce pani doktor.przykre ale pRawdziwe.nie polecam .

Zdolny stomatolog, robiłem 5 koron wyglądają świetnie. Nie poszedłbym do nikogo innego. Szczerze polecam. Koledzy w pracy nie mogą uwierzyć w mój uśmiech :). Polecam i dziękuję Pani Doktor. Moi koledzy już się zapisali......

Pani doktor z powolania takich nam potrzeba w dzisiejszych czasach lekarzy chodze do pani doktor z moim wnukiem i polecilam juz moim znajomym super zadowoleni, / cena , przyjecie, itd. po takiej wizycie ,az chce sie zyc. polecam.

zdecydowanie polecam, świetne podejście do pacjenta a dodatkowo skuteczność leczenia w 100%

Polecam wszystkim matką. Pani doktor bardzo lubi dzieci a dzieci ją. Z małym Krzysiem odwiedziłam już kilku dentystów, ale żaden nie miał takiego podejścia do dzieci. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, a Krzysio tylko się pyta kiedy znowu odwiedzimy Panią Doktor. Bardzo podobało mi się że na koniec wizyty moje dziecko otrzymało prezent od gabinetu. Polecam wszystkim.

super podejście do pacjenta, polecam wszystkim

super podejście do pacjenta, polecam wszystkim