lekarz Danuta Mossakowska

2,7
2,7
2,6

Pani Doktor miła i sympatyczna, a przy tym rzeczowa i bardzo dokładna. Zawsze perfekcyjnie dobiera szkła. W gabinecie byłam bardzo długo. Wszystko zostało mi wyjaśnione. Nie mam żadnych zastrzeżeń i bardzo polecam!

najbardziej niemiła kobieta jaka znam. niewyrozumiała. moze i bada pacjenta, ale robi to z wielką łaską i wyrzutem. a ile trzeba czekac to juz nie wspomne. i jeszcze ma pretensje ze do człowieka.

Pani doktor postawiła trafną diagnozę,poleciła niezwłocznie udać się na ostry dyżur do kliniki okulistycznej.Uratowała mi oko,groziło mi odwarstwienie siatkówki.Jestem bardzo wdzięczna.

Nie dość, że wręcz "pożera" pieniądze, to większość pacjentów wychodzi z diagnozą ciężkiej choroby-najchętniej stwierdza raka. Żal... A ewentualny dobór soczewek-katastrofa- trzeba wziąć ze sobą worek pieniędzy, nie podaje parametrów i zmusza pacjenta do zakupu soczewek od swojego sponsora za kosmiczne ceny, przy różnej wadzie oczu, to wydatek niesamowity...

hmmm... medyczne terminy odnośnie mojego wzroku rzucane do ściany, bo do mnie niekoniecznie. byłem dwa razy: raz publicznie, raz prywatnie. pani doktor nie jest raczej nastawiona na rozmowę z pacjentem, milcząc wypisuje recepty, skierowania. gdybym się nie dopytywał, nic bym się nie dowiedział. podczas wizyty prywatnej było może odrobinę bardziej miło, państwowo - maszynowo. a te zapisy i oczekiwanie w kolejce po dosłownie 4 godziny, to jakaś paranoja. w rejestracji siedzi pani, czy ona nie mogłaby ustalać godzin wejść, choćby jakoś orientacyjnie? aż odechciewa się przyjść kolejnym razem.

aż odechciewa się przyjść kolejnym razem.

Pani doktor przyjmuje publicznie wizyta trwa 15 minut. Zdecydowanie leci na ilość. Widać, że dostaje pieniądze z pacjenta. Bo czeka się pół dnia. Stwierdziła dziwne wyniki badań rzuciła stwierdzenie "astygmatyzm" gdy zapytałem co to. Powiedziała że nie ma czasu, dała jakąś reklamówkę z kropelkami (swojego sponsora). Kazała używać i zapisać się na następną wizytę za 2 miesiące...

czy w tym mieście z urazem oka jest możliwość dostania się bez czekania pół dnia w kolejce