lekarz Danuta Pędzik

Lekarz rodzinny

Co do Pani Doktor, faktycznie jest bardzo uprzejma co jednak nie zienia faktu, że zdarzają jej się pomyłki, które słono kosztują pacjenta. Mimo to darzę Panią dr sporym zaufaniem. Moim wpisem chciałam natomiast nawiązać do czegoś zupełnie innego, mianowicie Pań w kartotece. To niedorzeczne, że w dobie destabilizacji rynku pracy uznanie znajduje tak niespotykana ignorancja i lekceważący stosunek do pacjenta. To dziwne, że Pani dr jest dużo bardziej uprzejma niż zwykłe Panie pracujące w kartotece. Z poważaniem, Katarzyna

Z poważaniem,
Katarzyna

Witam.Nie polecam tej pseudo Pani Doktor.Leczyłam się u niej odkąd byłam małym dzieckiem i kiedy byłam mała wszystko było ok, ale z biegiem czasu Pani "Doktor" odbiła szajba związana z zarabianiem pieniędzy na ludziach i ich nieszczęściu.Byłam u niej na wizycie na NFZ i kazała mi przyjść prywatnie do jej gabinetu.Byłam zszokowana tą wizytą 'lekarską'-bez żadnego USG itp. na ból brzucha przepisała mi 3 opakowania chińskich pigułek (bez paragonu i bez recepty)-podobno miały pomóc.Brałam te tabletki przez 3 miesiące, aż w końcu dostałam ataku woreczka żółciowego i zabrano mnie do szpitala-tak, tak kamica woreczka żółciowego i jej chińskie lekarstwa.Żenada,nie polecam-wręcz ostrzegam!!!!

Pani doktor która nie umie rozpoznac przepuchliny i mówi że to nic takiego,to nie lakarz. Odradzam leczenie się u tej pani.Tylko kiwa głową i uśmiecha się i z dziecka by zrobiła kalekę. Bez zaufania i bez kompetencj. Tylko drogie leki i żadnych efektów.

zdecydowanie odradzam p.doktor na wciskaniu rodzicom drogich super uzdrawiajacych leków zna się świetnie ale na leczeniu kompletnie nie.a co najgorsze na byle przeziębienie typu katar kaszel osłonowo podaje antybiotyki.

Bardzo zawiodłam sie na tej Pani Doktor. Nikomu nie polecam. Mojemu 7letniemu synowi wymyśliła wadę serca i wstrząs anafilaktyczny.Przepisała bardzo drogie leki które są dostępne tylko w jednej aptece, a które nie nadawały się dla dziecka w tym wieku.Bardzo niemiła przygoda, tym bardziej że tu chodzi o dziecko

Nie polecam tej Pani Doktor.Byłam u niej prywatnie kilka razy z moim synkiem,niespełna rocznym.Potrafi tylko wyciągać pieniądze od rodziców,wciskać jakieś maści i tabletki za które trzeba słono zapłacić.Oczywiście jest bardzo miła i uprzejma.Nie ma stałej ceny,jeśli chodzi o wizytę prywatną.Za każdym razem płaciłam coraz więcej.Na zapalenie oskrzeli dała mojemu synkowi syropek i powiedziała,że to nic takiego.Szczerze odradzam u niej wizyty.

Chodzę do tego lekarza odkąd zakład został przeniesiony na ulicę olkuską. Do tej pory raczej byłem zadowolony (nie licząc spóźnień). Niestety opinię tą zburzył przypadek odesłania 7latka z powodu rzekomo nieważnej karty chipowej (tydzień wcześniej ją akceptowali). Ważniejsza karta czy pacjent?

Pani Doktor to miła, kompetentna osoba. Leczyła mnie jak byłam dzieckiem, chciałam chodzić na wizyty codziennie, mimo zastrzyków, byłam oczywiście chorowitym dzieckiem. Dziś jestem 33-letnią kobietą i pod każdym względem POLECAM Panią Doktor, naprawdę to wyjątkowa osoba ;)

Bardzo dobry lekarz,godny zaufania. Jeszcze nigdy nie zawiodłam sie.

Bardzo dobry lekarz,godny zaufania. Jeszcze nigdy nie zawiodłam sie.

Kompetencja, profesjonalizm i niespotykane podejście do każdego pacjenta. Moja córka Klaudia uwielbia Panią Doktor. Każda wizyta to jak spotkanie z przyjacielem i 100% pewności, że wszystko jest i będzie w porządku. POLECAMY!!! JANUS