lekarz Danuta Pędzik

Lekarz rodzinny

3,7
3,2

11.10.2013

Co do Pani Doktor, faktycznie jest bardzo uprzejma co jednak nie zienia faktu, że zdarzają jej się pomyłki, które słono kosztują pacjenta. Mimo to darzę Panią dr sporym zaufaniem. Moim wpisem chciałam natomiast nawiązać do czegoś zupełnie innego, mianowicie Pań w kartotece. To niedorzeczne, że w dobie destabilizacji rynku pracy uznanie znajduje tak niespotykana ignorancja i lekceważący stosunek do pacjenta. To dziwne, że Pani dr jest dużo bardziej uprzejma niż zwykłe Panie pracujące w kartotece.
Z poważaniem,
Katarzyna

Patrycja

02.10.2013

Witam.Nie polecam tej pseudo Pani Doktor.Leczyłam się u niej odkąd byłam małym dzieckiem i kiedy byłam mała wszystko było ok, ale z biegiem czasu Pani "Doktor" odbiła szajba związana z zarabianiem pieniędzy na ludziach i ich nieszczęściu.Byłam u niej na wizycie na NFZ i kazała mi przyjść prywatnie do jej gabinetu.Byłam zszokowana tą wizytą 'lekarską'-bez żadnego USG itp. na ból brzucha przepisała mi 3 opakowania chińskich pigułek (bez paragonu i bez recepty)-podobno miały pomóc.Brałam te tabletki przez 3 miesiące, aż w końcu dostałam ataku woreczka żółciowego i zabrano mnie do szpitala-tak, tak kamica woreczka żółciowego i jej chińskie lekarstwa.Żenada,nie polecam-wręcz ostrzegam!!!!

15.03.2013

Pani doktor która nie umie rozpoznac przepuchliny i mówi że to nic takiego,to nie lakarz. Odradzam leczenie się u tej pani.Tylko kiwa głową i uśmiecha się i z dziecka by zrobiła kalekę. Bez zaufania i bez kompetencj. Tylko drogie leki i żadnych efektów.

31.05.2012

zdecydowanie odradzam p.doktor na wciskaniu rodzicom drogich super uzdrawiajacych leków zna się świetnie ale na leczeniu kompletnie nie.a co najgorsze na byle przeziębienie typu katar kaszel osłonowo podaje antybiotyki.

21.03.2012

Bardzo zawiodłam sie na tej Pani Doktor. Nikomu nie polecam. Mojemu 7letniemu synowi wymyśliła wadę serca i wstrząs anafilaktyczny.Przepisała bardzo drogie leki które są dostępne tylko w jednej aptece, a które nie nadawały się dla dziecka w tym wieku.Bardzo niemiła przygoda, tym bardziej że tu chodzi o dziecko

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Zawiercie"?

ZDROWIE
Aleja Zwycięstwa 85