Danuta Perczyńska-Jankowska

2,9

Szczerze mogę polecić. Pani doktor prowadziła moje 2 ciąże ,nadania na czas miałam robione bardzo kompetentna lekarka

pANI jANKOWSKA TO NAJGORSZY LEKARZ JAKIEGO SPOTKAŁAM. bĘDĄC POCZATEK W CIĄŻY NIE SKIEROWALA MNIE NA ŻADNE BADANIA. A GDY PORONIŁAM W TRZECIM MIESIĄCU TO POWIEDZIALA ZE POWINNAM SIĘ CIESZYĆ ŻE NASTAPIŁO TO TERAZ A NIE NOSIŁAM MARTWEGO PLODU.NAWET NIE DOSTAŁAM SKIEROWANIA DO SZPITALA UWAŻAŁA ŻE TO ZBĘDNE BO ORGANIZM SAM SIĘ OCZYŚCI. pO ZMIANIE LEKARZ JESTEM MAMĄ DWÓCH WSPANIAŁYCH SYNKOW. pANI jANKOWSKIEJ NIE POLECAM

o.k.badanie dokładnie, lekarka bardzo miła

o.k.badanie dokładnie, lekarka bardzo miła

bylam u Pani doktor pierwszy raz była bardzo nie zadowolona. Pani doktor była bardzo nie mila.

chodziłam kilka lat temu do p Jankowskiej założylmi ona spiralę która po dwoch latach wypadła mi do szyjki macicy pani doktor po pierwszym badaniu stwierdzila że mam torbiel na jajniku dopero po tygodniu stwierdziła że jestem w 8 tyg ciąży w zeszłym tyg byłam z chrxeśniaczką i też była niemiła

Poszłam do Pani doktor potwierdzić ciążę. WIedziałam dokładnie w którym dniu poczęliśmy dziecko, bo mąż na wyjeździe i przyjeżdżał rzadko. Określiła ciążę na mniej niż powinna być, mimo mojego podania dokładnej daty. Poroniłam w 3mcu, gdzie Pani doktor widziała tylko 3 tygodnie. Nie polecam - brak wiedzy najgorszy u lekarza.

jestem zadowolona to mój 2 lekarz z kolei i jestem zadowolona

jestem zadowolona to mój 2 lekarz z kolei i jestem zadowolona

Jest kompetentna ale jest oschła. Mówi mało. Mama wrażenie, że Pani ginekolog wstydzi się mówić o chorobach kobiecych. czy poleciłabym. Może lepiej poszukać kogoś innego.

Chodzę do Pani Jaknowskiej już kilka lat,w ciąży też chodziłam,po porady też.Jestem bardzo zadowolona z tego wyboru,nie spotkałąm lepszego ginekologa jak Pani Jankowska.Polecam :)

Pani Jankowska jest naprawdę kompetentnym ginekologiem. Dokładnie wytłumaczyła mi to co mi dolega, jak to leczyć... jak w ogóle nie dopuścić do powrotu tej dolegliwości. Na pewno nie pożałuje żadna kobieta idąc do tej pani na wiztytę.