lekarz Danuta Popielas

super lekarz ,polecam.A tej pani wspolczuje .niech sie leczy psychiatrycznie.

super lekarz ,polecam.A tej pani wspolczuje .niech sie leczy psychiatrycznie.

Nie spotkałam nigdy gorszego lekarza niz Pani Danuta Popielas w ogole nie ma podejscia do dzieci. Na co by dzecko nie bylo chore to uzywa tylko 2 lekow DIFERGAN i DEXAWEN niczym innym nie leczy nie polecam jej nikomu tym bardziej ze mojej kolezanki syna wypuscila w takim stanie ze szpitala ze brak slow w ten sam dzien po dwoch godzinach byl przewoeziony do poznania ale na szczescie kolezanka podala ja do sadu i wygrala sprawe tak ze zdala od tego lekarza!!!!

Ta pacjentka niech sobie zawczasu szuka lekarzy w Kiekrzu i to wszystkich specjalnosci.A zanim przyjdzie do lekarza to niech sie najpierw umyje -mydlo kosztuje tylko grosze.

Witam Wszyscy tak chwalą Pania Popielas a ja się zastanawiam dlaczego.... Z moim synkiem piewszy raz poszlam na odział 4 grudnia gdzie mial 40,5 stopni goraczki pani popielas przyjeła nas w korytarzu gdzie były przeciagi a niecko badała na zimnnym stoliku na odchodne zawołała 50zł...to już są szczyty zeby idac do szpitala lekarz brał pieniadze...po zapisaniu antybiotyku wrociłam z synkiem do domu... 6 grudnia trafilismy karetka juz na oddział poprawy nie było zadnej...po kilku dniach pani doktor stwierdzila ze mały jest zdrowy...i nas wypuscił do domu...po dwuch tygodniach trafilismy ponownie ...

Witam
Wszyscy tak chwalą Pania Popielas a ja się zastanawiam dlaczego.... Z moim synkiem piewszy raz poszlam na odział 4 grudnia gdzie mial 40,5 stopni goraczki pani popielas przyjeła nas w korytarzu gdzie były przeciagi a niecko badała na zimnnym stoliku na odchodne zawołała 50zł...to już są szczyty zeby idac do szpitala lekarz brał pieniadze...po zapisaniu antybiotyku wrociłam z synkiem do domu... 6 grudnia trafilismy karetka juz na oddział poprawy nie było zadnej...po kilku dniach pani doktor stwierdzila ze mały jest zdrowy...i nas wypuscił do domu...po dwuch tygodniach trafilismy ponownie i trzymała nas az 4 dni syn tym razem miał biegunke wypuszczona nas 31 grudnia a 5 stycznia bylismy juz z powrotem bo był odwodniony...po 12 dniach wyszlismy do domu ale oczywiscie 25 stycznie trafilismy tam po raz 4 przeciagu niecałych 2 miesiecy... I to ma być niby normalne...Doktor Popielas nie leczy dzieci tylko je podlecza... po moim ostatnim wyjsciu ze szpitala pojechałam do Kiekrza do Pani doktor Teresy-Paszkiewicz Krawczyk kobieta peła podziwy Postawiła mojego synka 12 dni a pani popielas próbował 2 miesiace i niestety syn był nadal chory....apeluje do wszystkich matek nie zostawiajcie swoich pociech na odziale dzieciecym w obornikach... i to nie tylko moj syn to przechodził mogła bym wymienic duzo innych przypadkow... Pani Popielsa nie zasługuje na bycie ordynatorem tego oddziału!!!!!!!!!!

Zawsze miałam dobre zdanie o Pani Doktor ale od czasu jak Pani Doktor wypuściła moje dziecko do domu z zapaleniem płuc, zmieniłam zdanie. Po 3 dniach moje dziecko trawiło na IOM w Poznaniu z silną niewydolnością oddechową, przez tydzień oddychał za pomocą respiratora, na IOM-ie leżał 3 tygodnie...to chyba mówi samo za siebie...Ja wiem jedno, moje dziecko nigdy już nie będzie leczone w Obornickim szpitalu...

super pani doktor tak twierdzi mój synek po pobycie w szpitalu w obornikach wlkp ja tez tak twierdze pani doktor ma super podejscie do dzieci i ekstra cierpliwosc dla rodziców personel pielegniarski tez jest cudowny jesli cos sie stanie polecam ten szpital a właściwie zatrudniona tam kadre to sa odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu-mama płaczącego Wojtka

sumienna,uprzejma,dobry fachowiec,malo dostepna

sumienna,uprzejma,dobry fachowiec,malo dostepna

specjalista z 30-letnim stazem . Malo uchwytna.Jestesmy bardzo zadowoleni z Pani doktor.

jest dobrym pediatrą i ma podejście do dzieci

jest dobrym pediatrą i ma podejście do dzieci

Jest bardzo dokładna ! wspaniala zawsze mozna na niej polegac

Jest bardzo dokładna !
wspaniala zawsze mozna na niej polegac