lekarz Danuta Pruchnicka

2 miesiące temu byliśmy z naszym 2,5 letnim Synem u Pani dr Pruchnickiej, zaniepokoił nas pojawiający się co jakiś czas zez w jednym oku. Pani doktor przekazała nam, że to kwestia mięśni, że Syn jest mały i że to powinno ustąpić, że mamy przyjść na kontrolę za pół roku, chyba, że coś będzie się działo to szybciej. Zez z tygodnia na tydzień pojawiał się częściej, Syn zamykał jedno oko, bo lepiej mu się cokolwiek oglądało jednym okiem. Nie czekając zadzwoniłem na rejestrację, okazało się, że nie ma Pani doktor i mam zadzwonić w przyszłym tygodniu. Zadzwoniłem, Pani doktor przekazała mi jednak, że mamy się trzymać terminu kolejnej wizyty, że Syn jest jeszcze za mały na jakiekolwiek badania, że na ostatniej wizycie Syn nie dał sobie ich zrobić (co mnie zszokowało, bo na ostatniej wizycie Pani doktor pokazała mu tylko jakiś obrazek przez specjalne okularki i zareagował tak jak chciała, nie proponowała nam żadnych innych badań). Zakończyłem rozmowę i zaczęliśmy szukać dalej, znaleźliśmy centrum okulistyki w B-B, udało nam się dostać tam na drugi dzień (ktoś zrezygnował) i jesteśmy jak na razie bardzo zadowoleni. Pan doktor przekazał nam, że to bezwzględnie trzeba leczyć (liczy się czas), zrobił specjalistyczne badania (dało się, Syn dla niego nie był za mały na badania) i jak na razie będziemy uczęszczać na ćwiczenia oka. Niestety od Pani dr Pruchnickiej nie otrzymaliśmy takiej profesjonalnej obsługi, dlatego ta opinia jest nieco przestrogą dla innych. Nie polecam!

Byłam niedawno na wizycie i jestem pod wielkim wrażeniem - rzec jasna, pozytywnym. Pani doktor szybko, sprawnie i - co najważniejsze - skutecznie zbadała wzrok, dobrała soczewki i wszystko wytłumaczyła. Oprócz tego, pani doktor jest bardzo uprzejma i delikatna. Polecam z czystym sumieniem zarówno samą lekarkę, jak i cały gabinet ;)

Jestem pacjentem Pani Doktor od wielu lat. Zawsze miła i uprzejma. Niezwykle kompetentna. Kiedyś stwierdziła u mnie wadę wzroku, której kilku lekarzy wcześniej nie ujawniło. Godna polecenia pod każdym względem.

Mam 27 lat i od "urodzenia" mama jeździła ze mną do Pani dr. Pamiętam czasy gdy przyjmowała w swoim mieszkaniu :-) Mam poważną wadę wrodzoną i Pani dr odpowiednio mnie prowadzi. Jest to wyjątkowy fachowiec w swojej dziedzinie, Pani dr często orzekała w różnych komisjach. Polecam z czystym sumieniem.

WITAM JESTEM Z CZECHOWIC DZIEDZIC A U PANI DR LECZĘ SIĘ OD 26 LAT CZYLI OD SAMEGO POCZĄTKU JEJ KARIERY ZAWODOWEJ. PAMIĘTAM JĄ JAKO MŁODZIUTKĄ PANIĄ DOKTOR, KTÓRA JUŻ WTEDY MIAŁA ODPOWIEDNIE PODEJŚCIE DO PACJENTA. DO PANI DR TRAFIŁAM W WIEKU NIESPEŁNA 7 LAT DZISIAJ MAM 32 I NADAL UWAŻAM, ŻE JEST NAJLEPSZYM SPECJALISTOM OD OCZU. PAMIĘTAM DOSKONALE PIERWSZY GABINET. POCZEKALNIA DŁUGA Z CIEMNEJ BOAZERII I OGROMNE PODWÓJNE DRZWI DO GABINETU. A SAM GABINET JASNY PRZESTRONNY Z WNĘKĄ ZE SPRZĘTEM OKULISTYCZNYM, JAK NA TAMTE CZASY BARDZO WYSOKIEJ JAKOŚCI. A BIURKO OGROMNE POSTAWIONE POD OKNEM I PANI DANUTA UŚMIECHNIĘTA ZE SWOIM MIŁYM I CIEPŁYM GŁOSEM :) TAKIE MAM WSPOMNIENIA Z DZIECIŃSTWA. A TERAZ JADĘ PO RAZ 4 DO NOWEGO GABINETU NA UL KORFANTEGO 30. CHCIAŁAM JESZCZE DODAĆ, ŻE NIGDY NIE BYŁAM U INNEGO OKULISTY I NIE PÓJDĘ. DOPÓKI PANI DOKTOR BĘDZIE PRZYJMOWAĆ TAK DŁUGO JA I MOJA RODZINA BĘDZIEMY DO NIEJ JEŹDZIĆ. POZDRAWIAM JOANNA :)

Lekarka sprawia wrażenie, jakby chciała być uprzejma, ale niestety na wrażeniu się kończy. Okulary przepisała mi dopiero przy czwartej wizycie, przy czym moja wada wzroku była niemal tak oczywista jak to, że 2x2=4, wyraźnie przyjmując postawę "na sępa". Osobiście nie polecam, ale jeśli ktoś śpi na kasie, to jak najbardziej.

Trafiłem do p.dr przypadkowo, z powodu nagłego ataku bólu podczas wyjazdu za granicę. Niestety diagnoza była dla mnie bardzo zła - ale wcześniej nie wykrył u mnie tego schorzenia nikt, mimo że byłem pod ciągłą opieką renomowanej prywatnej lecznicy w ośrodku akademickim! Ale za tą "hiobową wieść" jestem p. dr ogromnie wdzięczny, bo być może dzięki Jej diagnozie nadal żyję! Tym bardziej, że przekazała mi tę informację ogromnie kulturalnie, trochę mi łagodząc szok, ale - to dla mnie ważne - nie za bardzo, tak żebym to właściwie odebrał i nie lekceważył sprawy. Pełny profesjonalizm i znajomość psychologii na najwyższym poziomie. Do tego od razu kilka telefonów, w wyniku których jestem prowadzony przez skutecznych specjalistóe tam gdzie mieszkam. I na marginesie - przesympatyczna i piękna kobieta. Z mojej pozycji i wdzięczności powiedzieć że polecam to za mało. Dziękuję p. dr!

Zdecydowanie polecam !! Korzystamy z pomocy Pani Danusi już od kilku lat i możemy odnotowac znaczną poprawę wzroku poza tym bardzo miła i sympatyczna Pani - Zuzia i mama

Szczególna sytuacja, byłem przejazdem z bólem oka, wyjątkowo kompetentna i miła osoba Bardzo polecam wizytę

Bardzo polecam wizytę

Wspanialy lekarz, absolutny profesjonalista i wielk kultura. To typ lekarza z prawdziwego powolania ,nienastawionego wylacznie na kwestie finansowe. Cala moja rodzina korzysta z jej pomocy i rzetelnej wiedzy. DZIEKUJEMY PANI DOKTOR !