lekarzDanuta Pruchnicka

Okulista

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.8512345
18 opinii

• 5

Byłam niedawno na wizycie i jestem pod wielkim wrażeniem - rzec jasna, pozytywnym. Pani doktor szybko, sprawnie i - co najważniejsze - skutecznie zbadała wzrok, dobrała soczewki i wszystko wytłumaczyła. Oprócz tego, pani doktor jest bardzo uprzejma i delikatna. Polecam z czystym sumieniem zarówno samą lekarkę, jak i cały gabinet ;)

• 5

Jestem pacjentem Pani Doktor od wielu lat. Zawsze miła i uprzejma. Niezwykle kompetentna. Kiedyś stwierdziła u mnie wadę wzroku, której kilku lekarzy wcześniej nie ujawniło. Godna polecenia pod każdym względem.

• 5

Mam 27 lat i od "urodzenia" mama jeździła ze mną do Pani dr. Pamiętam czasy gdy przyjmowała w swoim mieszkaniu :-) Mam poważną wadę wrodzoną i Pani dr odpowiednio mnie prowadzi. Jest to wyjątkowy fachowiec w swojej dziedzinie, Pani dr często orzekała w różnych komisjach. Polecam z czystym sumieniem.

• 5

WITAM JESTEM Z CZECHOWIC DZIEDZIC A U PANI DR LECZĘ SIĘ OD 26 LAT CZYLI OD SAMEGO POCZĄTKU JEJ KARIERY ZAWODOWEJ. PAMIĘTAM JĄ JAKO MŁODZIUTKĄ PANIĄ DOKTOR, KTÓRA JUŻ WTEDY MIAŁA ODPOWIEDNIE PODEJŚCIE DO PACJENTA. DO PANI DR TRAFIŁAM W WIEKU NIESPEŁNA 7 LAT DZISIAJ MAM 32 I NADAL UWAŻAM, ŻE JEST NAJLEPSZYM SPECJALISTOM OD OCZU. PAMIĘTAM DOSKONALE PIERWSZY GABINET. POCZEKALNIA DŁUGA Z CIEMNEJ BOAZERII I OGROMNE PODWÓJNE DRZWI DO GABINETU. A SAM GABINET JASNY PRZESTRONNY Z WNĘKĄ ZE SPRZĘTEM OKULISTYCZNYM, JAK NA TAMTE CZASY BARDZO WYSOKIEJ JAKOŚCI. A BIURKO OGROMNE POSTAWIONE POD OKNEM I PANI DANUTA UŚMIECHNIĘTA ZE SWOIM MIŁYM I CIEPŁYM GŁOSEM :) TAKIE MAM WSPOMNIENIA Z DZIECIŃSTWA. A TERAZ JADĘ PO RAZ 4 DO NOWEGO GABINETU NA UL KORFANTEGO 30. CHCIAŁAM JESZCZE DODAĆ, ŻE NIGDY NIE BYŁAM U INNEGO OKULISTY I NIE PÓJDĘ. DOPÓKI PANI DOKTOR BĘDZIE PRZYJMOWAĆ TAK DŁUGO JA I MOJA RODZINA BĘDZIEMY DO NIEJ JEŹDZIĆ. POZDRAWIAM JOANNA :)

• 3
  • 2
  • 1

Lekarka sprawia wrażenie, jakby chciała być uprzejma, ale niestety na wrażeniu się kończy. Okulary przepisała mi dopiero przy czwartej wizycie, przy czym moja wada wzroku była niemal tak oczywista jak to, że 2x2=4, wyraźnie przyjmując postawę "na sępa". Osobiście nie polecam, ale jeśli ktoś śpi na kasie, to jak najbardziej.

• 5

Trafiłem do p.dr przypadkowo, z powodu nagłego ataku bólu podczas wyjazdu za granicę. Niestety diagnoza była dla mnie bardzo zła - ale wcześniej nie wykrył u mnie tego schorzenia nikt, mimo że byłem pod ciągłą opieką renomowanej prywatnej lecznicy w ośrodku akademickim! Ale za tą "hiobową wieść" jestem p. dr ogromnie wdzięczny, bo być może dzięki Jej diagnozie nadal żyję! Tym bardziej, że przekazała mi tę informację ogromnie kulturalnie, trochę mi łagodząc szok, ale - to dla mnie ważne - nie za bardzo, tak żebym to właściwie odebrał i nie lekceważył sprawy. Pełny profesjonalizm i znajomość psychologii na najwyższym poziomie. Do tego od razu kilka telefonów, w wyniku których jestem prowadzony przez skutecznych specjalistóe tam gdzie mieszkam. I na marginesie - przesympatyczna i piękna kobieta. Z mojej pozycji i wdzięczności powiedzieć że polecam to za mało. Dziękuję p. dr!

• 5

Zdecydowanie polecam !! Korzystamy z pomocy Pani Danusi już od kilku lat i możemy odnotowac znaczną poprawę wzroku poza tym bardzo miła i sympatyczna Pani - Zuzia i mama

• 5

Szczególna sytuacja, byłem przejazdem z bólem oka, wyjątkowo kompetentna i miła osoba Bardzo polecam wizytę

• 5

Wspanialy lekarz, absolutny profesjonalista i wielk kultura. To typ lekarza z prawdziwego powolania ,nienastawionego wylacznie na kwestie finansowe. Cala moja rodzina korzysta z jej pomocy i rzetelnej wiedzy. DZIEKUJEMY PANI DOKTOR !

• 5

Bylam wczoraj u Dr Pruchnickiej po dobranie soczewek i w krotka chwile dobrala mi odpowiednie oraz niezawodnie okreslila moja wade wzroku, z czym niestety miala problem inna Cieszynska Pani okulistka. Dr Pruchnicka pomogla mi takze kiedys z zapaleniem spojowek i szybko wyleczyla. Polecam.

• 5

Najbardziej kompetentna okulistka, z jaką miałam do czynienia w życiu! :)

• 5

Polecam ta panią. Dobra obsługa,konkretne diagnozy,wyczerpujaca informacja o stanie oczu itd. pełna profesionalistka.

• 5

BARDZO MILA,CIERPLIWA I KOMPETENTNA LEKARKA. Gdyby nie ona, to pewnie stracilabym wzrok. 3 lata temu zachorowalam na adenowirusa, leczylam sie u innego lekarza i tylko sie pogarszalo. Dopiero ona postawila mi trafna diagnoze i wytlumaczyla wszystko. Lecze sie dalej, bo moj przypadek byl mocno zaawansowany chorobowo, ale jest coraz lepiej. W czasie weekendu majowego nie bylo problemem przyjsc do pracy i mi pomoc. Dziekuje Pani doktor za uratowanie mi wzroku, wszyscy lekarze powinni brac z niej przyklad.

• 5

Naprawdę polecam tego okulistę. Bardzo miła i profesjonalna Pani, dobry sprzęt i ogólnie bardzo pozytywne odczucia po wizycie.

• 5

Polecam,od dawna leczy cała rodzinę nie zamienię na innego okulistę.

• 4
  • 5

Zdecydowanie polecam, zwłaszcza w leczeniu dzieci- cierpliwa wyjatkowo miła osoba

• 4
  • 5

Wspaniała i kompetentna ale trudnodostępna lekarka stąd trudności w leczeniu wymagającym okresowych kontroli np. przy jaskrze.Ogromna rozpiętość w oczekiwaniu na termin wizyty przy leczeniu prywatnym /3 tygodnie / i na fundusz/minimum pół roku/.

• 5

Bardzo miła, kompetentna lekarka. Polecam bardzo.

Gdzie przyjmuję

place 11

Korfantego 30
    Cieszyn
    49,749562618,64225340 33 851 20 83

Kalendarz przyjęć

Pon28.07Wt29.07Śr30.07Czw31.07Pt01.08So02.08Nd03.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat