dr n. med. Danuta Rasiewicz

Dermatolog

Jesteśmy z córką bardzo zadowolone z wizyty. Leki wykupione (cena za leki nie przyprawiła mojego serca o palpitacje). Przebieg leczenia fachowo wytłumaczony, córka ma nadzieję, że kuracja szybko przyniesie efekty i trądzik jej zniknie.

Jestem bardzo zadowolona. Panią Doktor poleciła mi koleżanka. Dwa zabiegi i znowu się sobie podobam. Cena też nie była wygórowana, bo porównałam z innymi ofertami. Przyznam jednak, że nie to było dla mnie najważniejsze. Wolałam mieć pewność, że zabiegi przeprowadzi lekarz, który wie co robi. Koleżanka przypadkiem się wygadała, że robi sobie poprawki, wcześniej obśmiewała się z innych, co się upiększają. Zawsze wyglądała świetnie, więc myślałam, że to kwestia genów. Za jakiś czas planuję kolejną wizytę, bo teraz wiem, że jeśli nie przesadza się i lekarz robi zabieg z wyczuciem, ...

Zawsze wyglądała świetnie, więc myślałam, że to kwestia genów. Za jakiś czas planuję kolejną wizytę, bo teraz wiem, że jeśli nie przesadza się i lekarz robi zabieg z wyczuciem, to można nie tylko zatrzymać czas, ale i trochę go cofnąć.

Moja córka miała potworny trądzik. Dzięki Pani Doktor odzyskała ładną cerę i pewność siebie. Polecam szczególnie pilingi. Metody leczenia i sposób rozmowy z Pacjentami są rewelacyjne.

Absolutnie polecam tego lekarza. Leczę się u niego od lat. Doktor Rasiewicz leczy nie tylko choroby skóry. Długo rozmawia z pacjentem na temat jego zdrowia. Jako nieliczna zleca badania całego organizmu, gdy jest potrzeba. U mnie wykryła choroby wątroby i pasożyty. Gdyby nie ona, to nie wiem, jakby wyglądało moje zdrowie.

Absolutnie polecam tego lekarza.

Jak dla mnie pełen profesjonalizm. Obawiałam się maski na twarzy, efekt natomiast jest rewelacyjny. Wyglądam świeżo i naturalnie, a zmarszczki uległy znacznemu wygładzeniu. Polecam tym osobom, które cenią sobie bezpieczeństwo, a jednocześnie nie chcą być pociągnięte za kieszeń i przesadzić ze sztucznością.

Polecam, wczoraj bylam na zabiegu, dzisiaj w pracy uslyszalam pare komplementow, jestem bardzo zadowolona z efektow.

Do tego dermatologa przyjeżdżam specjalnie z Warszawy, poleciła mi go moja koleżanka, której rodzina mieszka w Sosnowcu. Efekty zabiegów medycy estetycznej, z których korzystam są bardzo naturalne. Przy pierwszej wizycie pani doktor odradziła mi jeden zabieg, proponując w zamian inne rozwiązanie. Początkowo nie byłam zadowolona, ponieważ byłam nastawiona na natychmiastowy efekt, później jednak przekonałam się, że miała rację. Pani Doktor jest kompetentna i cierpliwa. Nie podchodzi do pacjenta schematycznie i bardzo dba o bezpieczeństwo pacjenta. Ceny są bardzo przystępne. Jedyną wadą jest dla mnie odległość od Warszawy.

Cała moja rodzina od wielu lat leczy się u Pani Doktor. Nigdy do tej pory nie zawiedliśmy się na jej kompetencjach i metodach leczenia. Polecam tego lekarza z czystym sumieniem wszystkich potrzebującym dobrego i fachowego dermatologa.

Cała moja rodzina od wielu lat leczy się u Pani Doktor.

Pani doktor nie dawała gwarancji, że moją chorobę da się wyleczyć, ale ku mojemu zdziwieniu okazało się, że przepisane przez nią lekarstwa mi pomogły. Polecam tego dermatologa osobom, które potrzebują fachowej pomocy. Ja po wcześniejszych lekarzach, którzy przepisywali mi drogie leki, które nic nie pomagały, straciłam nadzieję, dlatego bardzo dziękuję tej Pani Doktor.

po wyjściu z gabinetu zastanawiałam się, która z nas miała zły dzień...

po wyjściu z gabinetu zastanawiałam się, która z nas miała zły dzień...