dr Danuta Rekowska

Endokrynolog

Byłam pierwszy raz na kasę chorych, jestem miło zaskoczona ,miła ciepła kompetentna. Uzyskałam profesjonalny wykład na temat tarczycy Hashimoto,a nawet więcej Chciałbym mieć wszystkich takich lekarzy. Pani doktor niech się pani nie zmienia. Dziękuję.🌹🌹🌹🌹♥️

Uzyskałam profesjonalny wykład na temat tarczycy Hashimoto,a nawet więcej
Chciałbym mieć wszystkich takich lekarzy.
Pani doktor niech się pani nie zmienia.
Dziękuję.🌹🌹🌹🌹♥️

Byłam u Pani doktor pierwszy raz prywatnie,wytłumaczyła mi wszystko o chorobie Hashimoto(niedoczynność tarczycy) w bardzo zrozumiały sposób, wysłuchuje i wypytuje o wszystkie dolegliwości związane z tą choroba oraz bardzo dokładnie bada. Byłoby dobrze gdyby takich lekarzy jak Pani doktor było więcej.

Byłoby dobrze gdyby takich lekarzy jak Pani doktor było więcej.

Super Lekarz !!!Bardzo duża wiedza , mega profesjonalizm !!! polecam wszystkim parom z problemami !!!Pani doktor bardzo nam pomogła !!!

Najlepszy endokrynolog u jakiego byłam ..... Sympatyczna , ciepła, kompetentna anioł nie lekarz :)

Najlepszy endokrynolog u jakiego byłam .....
Sympatyczna , ciepła, kompetentna anioł nie lekarz :)

byłam u niej pierwszy raz prywatnie, osobiście bardzo polecam, tłumaczy w bardzo zrozumiały sposób, dokładnie wysłuchuje, przeprowadza szczegółowo wywiad oraz bardzo dokładnie bada. postawiła mi trafną diagnozę już przy pierwszej wizycie-gdzie inni "specjaliści"nie umieli nic wykryć

polecam!!!!!!! bylam pierwszy raz - i bylam mocno zaskoczona ze w panstwowej sluzbie zdrowia pracuje taki dobry lekarz!!!

właściwa osoba na właściwym stanowisku, aż żal że takich lekarzy jak Pani doktor jest tak mało

Ma czas dla pacjenta, wykonuje badanie usg, gorąco polecam

Ma czas dla pacjenta, wykonuje badanie usg, gorąco polecam

Jest wspaniałym lekarzem nie olewa Cię wytłumaczy i da dalsze wskazówki .

Jest wspaniałym lekarzem nie olewa Cię wytłumaczy i da dalsze wskazówki .

Pani doktor bardzo miła, rozmawia z pacjentem i słucha go, poświęca czas, mówi, co chce zrobić i dlaczego. Wie też, co robi. Godna polecenia, stanowczo.