lekarz Danuta Sadowska

Neurolog

Właśnie jestem świeżo po wizycie. Dawno a może wcale nie byłam u tak dobrego lekarza i człowieka.Pani doktor poświęciła mi tyle czasu że brakłoby mi czasu na opisanie mojej wizyty. Jest bardzo dokładna,można szczerze z ta Panią porozmawiać,luźna i miła rozmowa.Dla tej Pani człowiek to całośc a nie część która jest chora.Kilka godzinna wizyta u Pani doktor trwała jak 5 minut.Szkoda że takich lekarzy jest tak mało.Szczerze polecam innym pacjentom wizytę u Pani doktor-trzeba duzo pytac i nie bać się bo lekarz też człowiek. Na pewno będę wszystkim polecać wizyty ...

Właśnie jestem świeżo po wizycie.
Na pewno będę wszystkim polecać wizyty u Pani neurolog bo naprawdę warto.
POZDRAWIAM
DOMINIKA

Bardzo dobry lekarz, uprzejmy i miły; fachowa pomoc, Na prawdę polecam!

Bardzo dobry lekarz, uprzejmy i miły; fachowa pomoc, Na prawdę polecam!

Bardzo nieuprzejma Pani, na pewno następny raz do tej Pani nie przyjdę. Po konsultacji z profesjonalistą okazało się, że jej diagnoza była błędna. Nie polecam, strata czasu, nerwów i pieniędzy.

Byłem leczony przez P.Doktor ,bez efektu.

Byłem leczony przez P.Doktor ,bez efektu.

Miałem niedawno kontakt z tą Panią.Według mnie to bardzo nie ciekawe doświadczenie.Od razu wali na Ty,zaczepna,nietaktowna,co chwilę poprawia i strofuje jak uczniaka.Po wizycie miałem wielki niesmak.

Jest uprzejma,kompleksowo i dokładnie przeprowadza badania,bardzo dużo czasu poświęca dla pacjenta i zawsze każdemu polecam tą panią.Leczyłem się u niej przez wiele lat i jej zawdzięczam zdrowie jakie obecnie posiadam.

Ma bardzo dobre serce,jest wybitnym neurologiem,dzięki niej ja i moja żona,oraz znajomi ,którym poleciłem wizytę u tej pani jesteśmy bardzo zadowoleni.Zawsze można na nią liczyć i nikomu nigdy nie odmówiła wizyty.To prawdziwy lekarz z powołania.Życzę jej dożo zdrowia i wszelkiej pomyślności zarówno w życiu osobistym jak i pracy zawodowej.

Polecamy wszystkim naprawdę chorym. Te bzdurne dwie opinie to zwyczajna zazdrość ,złośliwość i prostactwo.Pozdrawiamy.Jola i Tadeusz

Prze przypadek dowiedziałam się o osobistych problemach pani Doktor z autorką anonimu zaczynającego się od słowa "tragedia". Niechciałabym aby ktokolwiek wiązał spraw osobisych z jej pracą zawodową. Jestem pacjentką pani Doktor od wielu lat i mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że jest w 100% godnym zaufania lekarzem. Pomogła niejednej osobie w mojej rodzinie,zawsze polegam na jej opinii i nigdy się nie zawiodłam. Skrupulatnie beda wszystkie dolegliwości, daje dużo porad i wszystko dokładnie tłumaczy. Pani Doktor jest nie tylko lekarzem z powołania to jeszcze ma złote serce,przekonałam się o tym, bo nie raz przyjeła mnie tylko za dobre słowo i rozumiała moją ciężką sytuację finansową. Powinno być więcej takich lekarzy jak pani Doktor Sadowska.

Jestem bardzo zdziwiona tymi dwiema tak negatywnymi opiniami. Mam wręcz przeciwne zdanie. Wiele razy korzystałam z ogromnej pomocy pani doktor. Zawsze służy bezinteresowną i bardzo kompetentną pomocą. Przekonałam się o tym osobiście oraz wielu moich znajomych. Nie spotkałam jeszcze lekarza, który byłby tak oddany człowiekowi w potrzebie. Zdecydowanie pani doktor nie zasłużyła na tak złośliwe opinie, a ja polecam korzystanie z jej usług.