lekarz Danuta Sobiech

2,2
2,3
2,1

19.09.2012

Dno żenada naprawde brak słów Pani doktor ile trzeba dać Pani w łape żeby Pani się zajeła pacjentem na oddziale ginekologicznym w szpitalu Bo ja myślałam że Pani tam pracuje i dostaje pensje

12.06.2011

Pani doktor jest bardzo miła. Potrafi wytłumaczyć problem, gdy czegoś nie rozumiem albo nie jestem do końca pewna. Przy badaniu niekiedy odczuwam pewien dyskomfort, ale nie jest to nic strasznego. Byłam u niej również prywatnie i nie zauważyłam różnicy w traktowaniu pacjentki. Słyszałam różne opinie, ale ja nie narzekam na tę panią doktor i mogłabym ją polecić.

27.01.2011

Nie polecam!!!Można być jej pacjentką wiele lat,a w szpitalu na wizycie odwróci się plecami.Pacjentki prywatne w szpitalu są przez panią doktor zupełnie inaczej traktowane.Niech sobie wybuduje szpital,kupi sprzęt,zatrudni personel i robi prywatę.

10.12.2010

BOŻE BROŃ WAS PRZED TĄ LEKARKĄ!!! Byłam u niej na prywatnej wizycie 2 lata temu- test ciazowy wyszedl pozytywnie więc rozpromieniona udałam się do niej, żeby potwierdzić tą radosną nowinę. Po 10 minutach badania usłyszałam prosto z mostu- " plod jest martwy prszę w przyszłym tygodniu przyjść do usunięcia". Prawie zemdlałam, wyszłam z płaczem i po 2 dniach znalazłam się u doktowa Rogoszewskiego w Rybniku( POLECAM), który stwierdził, że wszystko jest w najlepszym porządku. Dziś mam śliczną 1,5 roczną córeczkę i nie chce nawet mysleć ile kobiet posłuchało tej kobiety i usunęło swoje dziecko.

27.10.2010

byłam u niej 10 lat temu, to była moja pierwsza wizyta w życiu u ginekologa. miałam 22 lata i powiedziałam jej że jestem dziewicą - wyśmiała mnie. a to chyba akurat ma znaczenie jeśli chodzi o sposób badania. wizyta trwała u niej 3 minuty, wymacała mnie jednym palcem, powiedziała że wszystko książkowo i 50zł proszę. żenuła.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Knurów"?

Tomasz Ziarkiewicz

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA GIN-MED / Centrum Zdrowia SANVITA
ul. Kazimierza Wielkiego 13
SZPITAL W KNUROWIE z poradnią K
ul. Niepodległości 8, Knurów
PRZYCHODNIA TOSZECKA , poradnia Ginekologiczna

Zbigniew Kowalczewski

Przychodnia Akademicka
Gliwice ul. Moniuszki 13
Gliwice
Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o.
ul. Kościuszki 1
Przychodnia rejonowa nr 2