Danuta Sobiech

50,221931518,67064680 605 32 72 34
danutasobiech@wp.pl

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.25
11 opinii

Dno żenada naprawde brak słów Pani doktor ile trzeba dać Pani w łape żeby Pani się zajeła pacjentem na oddziale ginekologicznym w szpitalu Bo ja myślałam że Pani tam pracuje i dostaje pensje

Pani doktor jest bardzo miła. Potrafi wytłumaczyć problem, gdy czegoś nie rozumiem albo nie jestem do końca pewna. Przy badaniu niekiedy odczuwam pewien dyskomfort, ale nie jest to nic strasznego. Byłam u niej również prywatnie i nie zauważyłam różnicy w traktowaniu pacjentki. Słyszałam różne opinie, ale ja nie narzekam na tę panią doktor i mogłabym ją polecić.

Nie polecam!!!Można być jej pacjentką wiele lat,a w szpitalu na wizycie odwróci się plecami.Pacjentki prywatne w szpitalu są przez panią doktor zupełnie inaczej traktowane.Niech sobie wybuduje szpital,kupi sprzęt,zatrudni personel i robi prywatę.

BOŻE BROŃ WAS PRZED TĄ LEKARKĄ!!! Byłam u niej na prywatnej wizycie 2 lata temu- test ciazowy wyszedl pozytywnie więc rozpromieniona udałam się do niej, żeby potwierdzić tą radosną nowinę. Po 10 minutach badania usłyszałam prosto z mostu- " plod jest martwy prszę w przyszłym tygodniu przyjść do usunięcia". Prawie zemdlałam, wyszłam z płaczem i po 2 dniach znalazłam się u doktowa Rogoszewskiego w Rybniku( POLECAM), który stwierdził, że wszystko jest w najlepszym porządku. Dziś mam śliczną 1,5 roczną córeczkę i nie chce nawet mysleć ile kobiet posłuchało tej kobiety i usunęło swoje dziecko.

byłam u niej 10 lat temu, to była moja pierwsza wizyta w życiu u ginekologa. miałam 22 lata i powiedziałam jej że jestem dziewicą - wyśmiała mnie. a to chyba akurat ma znaczenie jeśli chodzi o sposób badania. wizyta trwała u niej 3 minuty, wymacała mnie jednym palcem, powiedziała że wszystko książkowo i 50zł proszę. żenuła.

niestety ona może zgotować piekło kobiecie , znam to z własnego przykładu , jak w ogóle może być lekarzem ,oto jest pytanie ?????

jak kobieta może kobiecie zgotować takie piekło , brak słów

omijajcie ją kobiety z daleka , nie wiem jak może być lekarzem ginekolgiem

Polecam Panią Danutę - Nie rozumiem skąd biorą się te negatywne komentarze - idąc do lekarza nie spodziewałam się 'delikatności' tylko fachowej porady i taką dostałam. Pani Danuta to moim zdaniem bardzo dobry lekarz

BOŻE BROŃ MNIE PRZED TAKĄ LEKARKĄ. TO NAJSZCZERSZA PRAWDA ŻE PANOWIE SĄ DELIKATNIEJSI.

Bardzo miła Pani Doktor - aczkolwiek słyszałam różne opinie Ja jestem zadowolona

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny