lek. dent. Danuta Szymaniak-Janczak

spokojnie, milo i przystepnie cenowo,mialem problem z gorna osemka i pani doktor bez problemu wyrwla go za duzo nizsza kwote niz mowiono mi w innym gabinecie a przyszla specjalnie w sobote

Pierwsze wizyty ok, jednak kolejne rozczarowały - strasznie niedelikatnie, wręcz sadystyczne - porozrywane kaciki ust :(

polecam wszystkim panią dentystke bardzo mila uprzejma zero bulu przy wyrywaniu i leczeniu zębów jezeli ktos szuka zaufanej pani doktor to polecam wlasnie ta panią.

Polecam każdemu! Pacjent traktowany jest kompleksowo. Ciepła, przyjazna atmosfera. Pomoc i rada w różnorodnych problemach medycznych, nie tylko tych związanych z zębami. Zadowolenie i zdrowie gwarantowane

Barzo miła,poświęca dużo czasu na wizytę,zwraca uwage nie tylko na zęby ale tez zdrowie wogóle,wysyła na konsultacje jeśli potrzeba do specjalistów wizyta moja byla bezstresowa,bardzo polecam