lekarz Darek Pigoński

Ginekolog, Ginekolog położnik

2,7
2,7
1,3

Lekarz,który nie zwraca uwagi na pacjentkę tylko dlatego,że jest pacjentką innego lekarza nie powinien leczyć.Przekonałam się o tym w bardzo ciężkim dla mnie czasie tzn.przy pierwszym poronieniu.W trakcie czterodniowego pobytu w szpitalu ani razu nie zamienił ze mną ani słowa,i nie przesadzam.Jedyne słowa które słyszałam to były te skierowane do pielęgniarek,o usg prosiłam trzy dni i zrobił mi oczywiście bez słowa wyjaśnienia.I WCALE SIĘ NIE DZIWIĘ,ŻE WIĘKSZOŚĆ PACJENTÓW WYBIERA SZPITAL W CHOJNICACH,BYŁAM TAM DWA RAZY (drugie poronienie i ostatnio szczęśliwie PORÓD ) I TAM KAŻDY LEKARZ TRAKTUJE PACJENTKI JEDNAKOWO.

Frasuję się owymi wizytami. Lekarz wraz ze swoim synem (który bierze 50kg na klatę) miziali mnie bo psioszce.

Zdecydowanie nie poleciłabym...przez stanowisko kierownicze, nie ma czasu dla pacjentek, nie robi poziomu hormonów (jak każdy zresztą), metodą prób i błędów dopasowuje do pacjentki.Sparzyłam się bardzo i teraz dochodzę do siebie. Bardzo się zmienił, szkoda, bo był najlepszym lekarzem w Człuchowie.