dr Daria Gowin

Lekarz godny polecenia. Kompetentna i pogodna. Antybiotyk to u pani doktor ostateczność. Jednak idąc na wizytę trzeba się uzbroić w cierpliwość bo są długie kolejki. Najlepiej wziąć coś dziecku do czytania.. Oczekiwanie rekompensuje fachowość i trafna diagnoza. Polecam

Cudowny pediatra - lekarz rodzinny! Jest moim lekarzem od jakichś 20 lat! Teraz kiedy mam lat 29 i własne dziecko, również je zapisałam do Pani Doktor, fantastyczne podejście do dzieci, stara się by nie płakało podczas badanie. Jest cierpliwa delikatna i ciepła. Kompetentna i zawsze jeśli jest potrzeba, kieruje do specjalisty. Kolejki są do niej bardzo długie, ale to też świadczy o tym, że jest bardzo dobrym lekarzem, bo od takiego się nie ucieka! Polecam z czystym sumieniem i pozdrawiam serdecznie!

Nigdy się nie zawiodłam na Pani doktor! Lekarz na medal, a takich mało :)

Nigdy się nie zawiodłam na Pani doktor! Lekarz na medal, a takich mało :)

Spokój i ciepło bijące od Pani Doktor to miód na srce kazdego pacjenta. A do tego fachowość i kompetencja. Super lekarz i super Człowiek.

Baaardzo miła i uprzejma Pani doktor. Serdecznie polecam. Zawsze można na nią liczyć... :)

Pani Gowin jest niesamowicie konkretnym, kompetentym i epatującym ciepłem, lekarzem. Nie wiem jak z podejściem do dzieci, sama jestem osobą dorosłą, ale sądzę, że takowe ma. Kiedy już odczekam swoje, wiem, że 100% uwagi p. Gowin jest poświęcone tylko i wyłącznie mi. Ważne jest dla mnie to, że zawsze zapyta czy to o poprzednią chorobę, o studia, pracę i nie tylko ot tak sobie, ale pamięta po prostu co sie u mnie dzieje itp., nie jestem dla Niej anonimowym pacjentem, tak jak w wielu innych przypadkach. Z czystym sercem gorąco polecam a p. doktor pozdrawiam ;)!

Bardzo dobry kontakt z pacjentem, trafnie stawiane diagnozy, przesympatyczna kobieta, nie bagatelizuje stanu zdrowia tylko wykonuje dodatkowe badania.Pamięta swoich pacjentów i ich choroby. Polecam każdemu tak oddanej i dobrej lekarki.Jeden minus tak dobrego lekarza jest taki, że ma dużo pacjentów i czasem ciężko się dostać jak nagła sprawa;-)))

Najlepsza lekarka jaką spotkałam, ma świętną pamięć, każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Ciągle się dokształca, kojarzy różne fakty i co najważniejsze potrafi swoją wiedzę zastosować w pracy.