lekarz Dariusz Adam Dębowski

Ginekolog

3,9

A

26.07.2016

Jeszcze jakiś czas temu polecałam każdemu, chodziłam do doktora przez 3 lata w tym przez pierwszą ciąże. Bardzo miło wspominam ten czas, nie miałam mu nic do zarzucenia. Po roku od ostatniej ciąży wróciłam ponownie już do nowej siedziby. Z wizyty na wizyte byłam zdziwiona jak bardzo jego podejście do pacjenta się zmieniło. Co prawda jest dalej bardzo miły ale jeśli chodzi o opiekę nad ciężarną to jakaś pomyłka. Jestem w 24 tyg ciąży, podczas tego czasu tylko jedno usg zrobione w 8 tyg później lekarz wspisuje wyniki robione prywatnie ( badania prenatalne, połówkowe). Ani razu nie sprawdził pulsu płodu a za każdym razem wpisuje w ksiązeczke że wszystko jest ok. Na pytanie o usg, zbywa za każdym razem. Miarka się przebrała gdy pojawiłam się na wizycie ponieważ twardniał mi brzuch i wywoływało to bóle. Niestety tym razem róznież nie zrobł usg, zbył jak za każdym razem i kazał poprosić lakarza który wykona badania połówkowe aby sprawdził czy wszystko jest ok !!! Zawiodłam się bardzo a tak go polecałam przez dłuższy czas.

Anonim

16.02.2013

jedno usg zrobione w przychodni przez całą ciąże, resztę musiałam robić prywatnie

Pamela

19.06.2016

Długo z mężem starałam się o dziecko więc jak test pokazał 2 kreski byłam najszczęśliwsza na świecie. W 5/6 tygodniu udałam się do lekarza, miałam wrażenie, ze mu się śpieszy i chce jak najszybciej się mnie pozbyć. Zapytał się co mnie sprowadza, powiedziałam, że jestem w ciąży, pierwszy dzień ostatniej miesiączki . On do mnie że to jeszcze nie jest ciąża jak zrobił USG jak najbardziej wyszło , że jestem w ciąży a on na to że i tak jest to jeszcze za małe i że to nie jest żadna ciąża ( wiedział ile staraliśmy się o dziecko) i że to za wcześnie powiedziałam, że tak długo się staraliśmy a on że inni dłużej się starają :( chciałam również zwolnienie bo pracuje w szkodliwych warunkach wyjaśniłam że opary chemii itd. a on nic że mi nie da zwolnienia bo to za wcześnie . Poszłam do innego ginekologa i bez problemu dostałam zwolnienie !! teraz jest prawo iść na zwolnienie od pierwszego dnia ciąży !!

dominika

12.02.2014

Niestety bardzo zawiodłam się na doktorze. Chodziłam do niego przez dłuższy czas, na początku byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, wszystko tłumaczył poświęcał czas. Gdy zaczęłam starania o dziecko niestety rozczarowałam sie. nie skierował mnie na badania mimo że były problemy z regularnym cyklem i inne nie prawidłowości,pytałam czy to mogą być hormony stanowczo zaprzeczał, na usg nie wykrył torbieli.po konsultacji z innym lekarzem i badaniami hormonalnymi na własny koszt okazało się że mam 17 razy przekroczoną normę prolaktyny, więc jednak problem z hormonami był. podlegam dalszej diagnostyce. strasznie przykro mi to pisać ale niestety zawiodłam się na tym lekarzu

Agnieszka

19.03.2014

Swojego czasu zostawiłam tu opinię pozytywną - teraz niestety muszę ją zmienić. Pan doktor na początku wydał mi się kompetentnym człowiekiem, który mi pomoże, jednak bardzo się zawiodłam. Trafiłam do niego po roku bezskutecznych starań o dziecko i bardzo nieregularnymi cyklami. Zalecił mi branie pół ...

Zalecił mi branie pół roku tabletek antykoncepcyjnych "na wyregulowanie" olewając fakt, że już wtedy miałam podwyższoną prolaktynę. Po tym "leczeniu" skoczyła ona jeszcze x2.
Nie wiem czy nie umie czytać obrazu USG (wielokrotnie mnie badał), czy może olał również to, że mam od dłuższego czasu typowy obraz PCO, który każdy inny lekarz, z którym miałam później do czynienia rozpoznawał od razu (ba! ja sama wiedząc na co mam patrzeć teraz już to widzę).
Wiedział ile czasu staramy się z Mężem o dziecko - stwierdził, że poczekamy sobie jeszcze rok i wtedy zaczniemy kolejne badania - zero empatii w tym temacie. Straciłam przez niego kolejny rok czasu - po zmianie lekarza w ciągu dwóch miesięcy miałam komplet badań, diagnozę, wdrożone leczenie i... dwie kreski na teście ciążowym w pierwszym miesiącu brania leków.
Absolutnie nie polecam kobietom z problemami z płodnością - nic go to nie obchodzi a jeszcze może zaszkodzić.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Szczecin"?

Katarzyna Oronowicz

PIOTRA SKARGI
ISPL Piotr Pychtin
Krzywoustego 54/15

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin

gabinet