Dariusz Adam Dębowski

Szczecin
53,4229214,535438914332400

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.55
19 opinii

Pan Dariusz Dębowski - chętnie da zwolnienie, wypisze receptę ale to koniec jego zalet. Do ciężarnych pacjentek podchodzi ze znudzeniem i noszalancją. Określenie które mi przychodzi na myśl to, że taka miernota z niego. Nie polecam.

Swojego czasu zostawiłam tu opinię pozytywną - teraz niestety muszę ją zmienić. Pan doktor na początku wydał mi się kompetentnym człowiekiem, który mi pomoże, jednak bardzo się zawiodłam. Trafiłam do niego po roku bezskutecznych starań o dziecko i bardzo nieregularnymi cyklami. Zalecił mi branie pół roku tabletek antykoncepcyjnych "na wyregulowanie" olewając fakt, że już wtedy miałam podwyższoną prolaktynę. Po tym "leczeniu" skoczyła ona jeszcze x2. Nie wiem czy nie umie czytać obrazu USG (wielokrotnie mnie badał), czy może olał również to, że mam od dłuższego czasu typowy obraz PCO, który każdy inny lekarz, z którym miałam później do czynienia rozpoznawał od razu (ba! ja sama wiedząc na co mam patrzeć teraz już to widzę). Wiedział ile czasu staramy się z Mężem o dziecko - stwierdził, że poczekamy sobie jeszcze rok i wtedy zaczniemy kolejne badania - zero empatii w tym temacie. Straciłam przez niego kolejny rok czasu - po zmianie lekarza w ciągu dwóch miesięcy miałam komplet badań, diagnozę, wdrożone leczenie i... dwie kreski na teście ciążowym w pierwszym miesiącu brania leków. Absolutnie nie polecam kobietom z problemami z płodnością - nic go to nie obchodzi a jeszcze może zaszkodzić.

lekarz super!gdy zaszlam w ciążę nie wiedziałam kogo wybrać,koleżanka mi poleciła,wszystkie badania na bieżąco były robione,na każde moje pytania, wątpliwości odpowiadal.I za żartuje i gdy po porodzie miałam problemy zdrowotne to pomogl,doradził.bardzo mily uprzejmy i najwazniejsze kompetentny,nie zmienie na innego lekarza.☺

Niestety bardzo zawiodłam się na doktorze. Chodziłam do niego przez dłuższy czas, na początku byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, wszystko tłumaczył poświęcał czas. Gdy zaczęłam starania o dziecko niestety rozczarowałam sie. nie skierował mnie na badania mimo że były problemy z regularnym cyklem i inne nie prawidłowości,pytałam czy to mogą być hormony stanowczo zaprzeczał, na usg nie wykrył torbieli.po konsultacji z innym lekarzem i badaniami hormonalnymi na własny koszt okazało się że mam 17 razy przekroczoną normę prolaktyny, więc jednak problem z hormonami był. podlegam dalszej diagnostyce. strasznie przykro mi to pisać ale niestety zawiodłam się na tym lekarzu

Super lekarz. Miły, profesjonalny i porozmawia i wytłumaczy i zart powie. Szkoda ze nie znałam go wcześniej. Polecam.

Uratował mi życie, myślę, że to mówi samo przez się.

jedno usg zrobione w przychodni przez całą ciąże, resztę musiałam robić prywatnie

Witam wszystkie Panie i te młodsze i te starsze Po raz pierwszy dziś bylam u lek. P. Debowskiego w ramach NFZ. Jestem zadowolona,daję 5+, a nie 6, ponieważ bylam pierwszy raz. Badanie faktycznie szczegolowe/delikatne, opis wyczerpujący. To jest lekarz otwarty, slucha to co pacjentka ma do powiedzenia i przede wszystkim moz na go smialo pytać o cokolowiek, chocby o najmniejsze szczegoly, ale zawsze odpowie i poradzi. Polecam

Doktor Dębowski to Lekarz przez wielkie "L". Trafiłam do niego z problemami, które od dłuższego czasu bagatelizował mój poprzedni ginekolog. Od razu znalazła się metoda leczenia, dostałam bez problemu skierowania na badania, zostałam uspokojona i obecnie optymistycznie czekam na zakończenie leczenia. Mam nadzieję, że wkrótce Pan Doktor poprowadzi moją ciążę, ponieważ w tej chwili ufam mu na 101% :) Taki lekarz to skarb, a taki lekarz przyjmujący na NFZ to już prawdziwy cud - polecam zdecydowanie.

Uprzejmych i skrupulatnych lekarzy przyjmujących prywatnie jest na pęczki. Znaleźć lekarza z podobnymi cechami, przyjmującego w ramach NFZ to już cud. I takim "cudem" jest właśnie ginekolog Dariusz Dębowski. Po wizycie u doktora mam odruch sięgania po portfel, bo nie przywykłam do refundowanych KOMPETENTNYCH porad u specjalistów. A tu niespodzianka :) Jeśli ktoś szuka dobrego lekarza ginekologa to nie mógł trafić lepiej. Szczerze Polecam pana Doktora!!!

Bardzo kompetentny lekarz uczęszczam do niego od roku i pomaga mi z każdym problemem zdrowotnym, jak dotąd się nie zawiodłam i polecam Pana Doktora wszystkim pacjentkom

Doktor Dębowski jest moim lekarzem od prawie 2 lat. Aktualnie prowadzi naszą ciążę. Jest profesjonalistą pod każdym względem i przemiłym człowiekiem.

Bardzo polecam dr Dębowskiego.Po pierwszej wizycie byłam mile zaskoczona, że jeszcze są tacy wspaniali lekarze którzy pracują w NFZ.Trafiłam do dr z polecenia. Z kolejnych wizyt byłam również zadowolona. Zdecydowanie będę korzystała z wizyt dr Dębowskiego.Poleciłam dr moim koleżankom jak i również w rodzinie. Wszyscy są zadowoleni!U poprzedniego lekarza, do którego chodziłam, przez 11 lat nigdy nie miałam tak dokładnie przeprowadzonych badań. Dr Dębowski bardzo indywidualnie podchodzi do swoich pacjentek, potrafi odpowiedzieć na wszystkie moje pytania oraz doradzić. Jescze raz BARDZO POLECAM !!!!

Uprzejmy,rzeczowy,kompetentny,bylam milo zaskoczona.Polecam goraco,zero stresu,az trudno uwierzyc.

Polecam Dr Dębowskiego. Pierwsza wizyta przebiegła bardzo sympatycznie, zamiast 'tradycyjnego' już zdania "z czym pani do mnie przyszła" doktor Dębowski przeprowadził wywiad, dopiero potem zapytał co do niego mnie sprowadza. Badanie wykonał delikatnie, rzeczowo wyjaśnił przebieg leczenia, zaproponował dwie metody leczenia. Dodatkowo poinstruował jak robić samobadanie piersi i zlecił USG. Miło, że jeszcze jeszcze na NFZ można spotkać tak kompetentnych i nie wypalonych zawodowo ludzi.

Gorąco polecam Doktora.Fachowiec na poziomie.

Wspaniały, kompetentny specjalista. Polecam wszystkim

Byłam u doktora pierwszy raz i od razu wzbudził we mnie zaufanie, grzeczny ,miły wszystko tłumaczy dokładnie, stara się, aby wizyta przebiegała sprawnie i jak najmniej krępująco -mam nadzieje że nie zawiodę się na kolejnych wizytach.

Fantastyczny człowiek,kompetentny,odpowie na każde pytanie,u niego w gabinecie czujesz się jak w domu.Badanie i wizyta przebiega w miłej atmosferze.Polecam z całą odpowiedzialnością tego lekarza,a przede wszystkim człowieka przez duże C.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny