lek. med. Dariusz Bojanowski

Ortopeda, Traumatolog

Najlepszy ortopeda,który mnie operował,ma podejście do pacjenta jest przede wszystkim miły,sympatyczny z dużym doświadczeniem w swoim fachu, serdecznie polecam Pana doktora.

Rewelacyjny lekarz, miły uprzejmy do pacjenta,godny polecenia ortopeda z dużym doświadczeniem, który zna się na rzeczy,polecam serdecznie.

Pan doktor Dariusz Bojanowski to prawdziwa perełka wśród lekarzy.Dwóch poprzednich ortopedów nie chciało podjąć się operacji wymiany biodra mojego taty tylko dlatego że był po udarze. Pan doktor podjął decyzję przy drugiej wizycie po obejrzeniu kompletu badań. Jestem raczej jesteśmy doktorowi bardzo wdzięczni za czas który nam poświęcił za fantastyczne podejście do człowieka. Na operację czekaliśmy trzy tygodnie to bardzo szybko.Wiem że teraz będzie już tylko lepiej.Tata jest szczesliwy że nie boli bardzo zadowolony z opieki w szpitalu w Płocku . Dziękujemy bardzo panu doktorów i Bojanowskiemu i z całego ...

Na operację czekaliśmy trzy tygodnie to bardzo szybko.Wiem że teraz będzie już tylko lepiej.Tata jest szczesliwy że nie boli bardzo zadowolony z opieki w szpitalu w Płocku . Dziękujemy bardzo panu doktorów i Bojanowskiemu i z całego serca mogę polecić wszystkim tak wspaniałego specjalistę.

Przychodnia Hadmedyka, to cudowne miejsce. Byłam tu 5. 09. 2019 r na wizycie u Pana DR DARIUSZA BOJANOWSKIEGO na wizycie z bolesnym barkiem. Co za wspaniały człowiek. Uzyskałam konkretną i fachową pomoc. Mój bark ma się świetnie. Nie biorę tabletek i na zmianę pogody nie boli, a bolał cały rok, dzień i noc. Jak pomyślę, co sprawiło, że czuję się dobrze, moje myśli biegną do Pana Boga i dr Bojanowskiego. Trudno wyrazić słowami, jaki dobry może być człowiek. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Takiego lekarza daleko szukać. Przytoczę, kilka słów oceny jakim człowiekiem jest doktor, ( choć i tak nie oddadzą tego, kim jest w rzeczywistości): miły, uprzejmy, uśmiechnięty, serdeczny, wrażliwy,kulturalny, znakomity, wspaniały i świetny ortopeda i traumatolog narządu ruchu. Dobry znawca zawodu.szlachetny człowiek nieprzeciętnego formatu. PANIE DOKTORZE BARDZO DZIĘKUJĘ...... DZIĘKUJĘ BARDZO!!!!!!!! Kłaniam się. Maria.

Po zwichnieciu barku od razu zdiagnozował jego powód, kiedy inny lekarz stwierdził że spowodowało to zbyt mało ruchu (a grałam wtedy w klubie w piłkę ręczna od kilku lat). Schorzenie które powinno być wykryte w wieki dziecięcym, wykryte zostało po 17 latach! Teraz rok później ciesze się ze trafiłam na tego specjalistę. Polecam głównie dla tego że potrafi przyznać się do tego ze sam więcej nie zrobi,niz na siłę starać się kogoś leczyć. Mnie skierował na świetną rehabilitację i do kolejnego świetnego lekarza. Chwała mu za to :)

Bardzo dobry lekarz. Przez 2 lata 4-ch lekarzy nie potrafiło zdiagnozować przyczyny bólu nadgarstka, robili blokady ze sterydów. On po 2 wizytach wyleczył mnie. dziekuję.

ZNAKOMITY "RZEMIEŚLNIK"!!! Reperował mnie w szpitalu na Szaserów w pazdzierniku 2009r. W wyniku wypadku drogowego doznałem przezpanewkowego złamania biodra, tzn główka kości biodrowej rozkruszyła panewkę na kawałki i rozsadziła miednicę wchodząc w nią. Pan dr Bojanowski w asyście dr Ł. Chojeckiego rozciął mnie na długości 32cm, wypiął biodro, skręcił miednicę na 2 śruby i połamaną panewkę, jak puzzle poukładał z kawałków w swoim miejscu. Jeden z światowej sławy lekarzy wróżył mi wymianę biodra na sztuczne nawet za pół roku. Minęło 4 lata i Panu Bogu oraz dr Bojanowskiemu dzięki na ...

ZNAKOMITY "RZEMIEŚLNIK"!!!
Reperował mnie w szpitalu na Szaserów w pazdzierniku 2009r. W wyniku wypadku drogowego doznałem przezpanewkowego złamania biodra, tzn główka kości biodrowej rozkruszyła panewkę na kawałki i rozsadziła miednicę wchodząc w nią. Pan dr Bojanowski w asyście dr Ł. Chojeckiego rozciął mnie na długości 32cm, wypiął biodro, skręcił miednicę na 2 śruby i połamaną panewkę, jak puzzle poukładał z kawałków w swoim miejscu. Jeden z światowej sławy lekarzy wróżył mi wymianę biodra na sztuczne nawet za pół roku. Minęło 4 lata i Panu Bogu oraz dr Bojanowskiemu dzięki na razie jest dobrze. Jak długo, tego nie wiem. Niestety nie był On moim lekarzem prowadzącym i jak się dowiedziałem nie On miał mnie operować, więc nie znałem Go i żałuję, że nigdy nie przyszedł do mnie indywidualnie, a jedynie w kilkuosobowym obchodzie i do końca nie wiedziałem który to jest i nie podziękowałem mu za to. Myślę, że może to świadczyć o tym, że na nic się "nie oglądał". Panie doktorze - jest Pan najlepszy, bardzo Panu dziękuję i jestem bardzo wdzięczny, tym bardziej im więcej upływa czasu.

Bardzo dobry specjalista, świetny diagnosta. Polecam. Wdzięczna pacjentka z Ciechanowa, po zabiegu wykonanym przez Pana Doktora - artroskopia barku, w Klinice Jolly Med w Warszawie.

Bardzo dobry specjalista, świetny diagnosta. Polecam.

Jak dla mnie świetny specjalista z ogromną wiedzą,którą potrafi wykorzystać i dużym doświadczeniem. pozdrawiam

Trafiłam do pana doktora ze swoim synem. Bez badania obrazowego typu RTG czy USG stwierdził u niego chorobę młodzieńczą. Bole ustąpiły bo zmniejszeniu aktywności fizycznej jak lekarz zalecił ale nadal kulał. Wróciliśmy do lekarza który przy drugiej wizycie nawet go nie dotknął zlecił badania krwi i moczu i nic wiecej. Z wynikami wróciliśmy ponownie. Badania oprócz jednego współczynnika były wporządku ale ten współczynnik a dokładnie ASO był niepokojący. Dostaliśmy namiar na reumatologa w celu konsultacji - i to chyba był jedyny plus kontaktu z tym ortopedą. Bo gdyby zlecił badanie obrazowe( a dowiedziałam się że tą chorobę którą powiedział że ma syn diagnozuje się tylko obrazowo a nie na oko i dotyk) nóg synka wyszłoby że jego diagnoza jest nieprawidłowa i jeszcze w maju zleciłby inne badania. Może już na dzień dzisiejszy synek byłby do końca zdiagnozowany i miałby wytyczone leczenie a tak musimy czekać jeszcze na pobyt w instytucie który pewnie mielibyśmy już z głowy..
Ortopeda dla dorosłych idealny bo teść z niego zadowolony ale ja jako matka pacjenta nie jestem zadowolona.