Dariusz Brocki

Nigdy więcej kasuje jak za zboże, robi wszystko szybko i byle jak. Nie omawia problemu, a co najciekawsze za kanałówkę bierze sporo lecz robi to bez zdjęcia rtg.

Super lekarz.kompetentny człowiek na swoim miejscu.Polecam innym

Super lekarz.kompetentny człowiek na swoim miejscu.Polecam innym

Mój narzeczony umówił się do dr Brockiego na wizytę po 16.00 gdyż pracuje w lasach państwowych, zatem przyjechał bezpośrednio po pracy. Dr Brocki go nie przyjął, ponieważ jak powiedział ma ubranie robocze. Zupełnie tego nie rozumiem, gdzie jest informacja, że pacjentów w ubraniach roboczych się nie przyjmuje?? Żeby był brudny i na prawde źle wyglądał...Miał na sobie bluzę i spodnie moro. To była pierwsza i na pewno ostatnia nasza wizyta u tego pana.

Nie polecam !!! Wizyta u tego lekarza była koszmarem ! Przyszłam na zwykła kontrolę i okazało się , że mam małe ubytki i należy tylko zaplombować zęba - wydawałoby się nic prostszego dla doświadczonego lekarza stomatologii. A jednak moja ,,dziurka'' przerosła pana doktora . W efekcie po jego plombie musiałam rozpocząć długotrwałe leczenie .Nie dość , że ząb jest teraz martwy ( co było wynikiem tej nieszczęsnej wizyty) to jeszcze źle leczony (co łączy się z niesamowitym bólem do tej pory) !! Wizyta przebiegła bardzo szybko i bardzo boleśnie ! Serdecznie nie polecam nikomu ( a dzieciom zwłaszcza) !!!

polecam.leczyłam u doktora dużo zębów.mąż też miły facet polecam.

polecam.leczyłam u doktora dużo zębów.mąż też miły facet polecam.

Dobry dentysta , mogłabym polecić go znajomym :)

Dobry dentysta , mogłabym polecić go znajomym :)

według mnie dobry lekarz, zęba chciałam usunąć - nie zgodził się. Ząb został odbudowany - teraz nie żałuję. Resztę ubytków również zrobię u niego :) Polecam.

Chodziłam do doktora całą ciążę z bólami zębów, a on twierdził że to niemożliwe, że mnie zęby bolą. Twierdził, że na zewnątrz nie ma ubytków, a zęby od środka się nie psują. Gdy zmieniłam stomatologa okazało się, że mam 11 zębów do leczenia. Nie polecam

Okropny stomatolog! Osobiście się bardzo boje dentystów ale poszłam i żałowałam bo zauważyłam że ten Pan uwielbia wyrywać zęby. Nie mówi o leczeniu od razu mówi wyrwać nie polecam

Z usług wielu stomatologów kożystałem, ale żaden niema tak >fahowej i pewnej< ręki.