Dariusz Czekaj

Polecam z czystym sumieniem. Bardzo dobry fachowiec, z dużą wiedzą, wszystko wytłumaczy. Czas dla pacjenta ma okrojony, pewnie z racji przeładowania przychodni, w końcu jest jeden na cały rejon. Czytałam niektóre komentarze, zwłaszcza MADEK, ciekawe, co zrobicie, jak Doktor przestanie pracować i będziecie się włóczyć z dzieckiem po całej Opolszczyźnie? I jeszcze jedno, często przyczyną chorób układu kostnego jest po prostu NADWAGA, więc nie dziwię się, że Doktor każe schudnąć. Cudów nie uczyni, jeżeli ktoś sam o siebie nie dba. Prawda w oczy kole, każdy myśli, że Doktor przyłoży ręce i uleczy, a to tak nie działa.

Jestem zadowolony,bardzo z kompetencji i fachowości p. doktora.Nie można oczekiwać,że jak się płaci to lekarz jeszcze zaprosi na kawę i porozmawia np o sporcie.Niezrozumiałym dla mnie są opinie o wyższości pampersów nad pieluchą tetrową,, w trosce o dziecko ,czy porady,że wystarczy dętka przy kaloryferze,należy ćwiczyć!!! Młody lekarz zaordynował mi temblak,za KILKADZIESIĄT złotych, i nie udzielił instrukcji jak go nosić.Nosiłem źle.Doktor Czekaj przekazał,że wystarczyłby zwykły bandaż. Te pieluchy tetrowe,ta dętka,czy bandaż to ZWYKŁA TROSKA o PACJENTA i jego FINANSE,pacjenta. !!!!!Czy WY MATKI i pacjenci tego nie widzicie !!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, Pan doktor dokładnie nakreślił co jest ważne przy uszkodzonym więzadle krzyżowym, miał czas na obejrzenie przyniesionej płytki i co najważniejsze nie namawiał na natychmiastową operację. Miałam konsultacje u innego ortopedy (koszt 400zl) czas poświęcony 5 min i wskazanie do natychmiastowej operacji. Koszt 18500. Nie muszę pisać że ten drugi pracował w prywatnej klinice

Wizyta dziwna, bez pisemnej dokumentacji dla pacjenta , która potwierdza wizytę , diagnozę i nazwę podanego leku. U umiejętność podania leku w zastrzyku do stawu niska bo bardzo bolesna , chociaż u innych ortopedów odbywało się to bezboleśnie. Na pewno więcej nie skorzystam i nie polecę.

Byłem w 3 gimnazjum chyba z kolanem to mnie złapał za fałdy na brzuchu zaczął ciągnąć i gadał ze za gruby jestem po prostu

Pan Dariusz Czekaj jest może kompetentnym lekarzem , ale to nie wszystko . Jest bardzo nie uprzejmy , ubliża pacjętom z nadwagą. Wystawia recepty na prywatną terapie. Na wizyte w ośrotku z terminem czeka się 4 godziny nie rozumie po co ten Termin? Szkoda że trzeba dać aż jedną gwiazke bo to za dużo.

Dr Czekaj..ma problemy sam z sobą, więc jak może on pomagać innym. Zero cierpliwości, empatii!! Szkoda czasu z nim rozmawiać...pomylił się w diagnozie na bioderka niemowlaka...twierdził że trzeba pieluchować, poduszki itp..Pojechaliśmy prywatnie do Opola do specjalisty...inny doktor miał dla nas czas, dał zdjęcia bioderek, napisał jakie są kąty bioder i że nie ma co leczyć... Pan dr Czekaj z K-koźla pytał mnie podczas wizyty bezczelnie czy wiem co to pielucha tetrowa.. Podsumowując: szkoda nerwów na tego Pana..który poza chamstwem ma jeszcze różne układy... a miedzyczasie przyjmuje niemowlaki jak było...ten smród ...

a miedzyczasie przyjmuje niemowlaki jak było...ten smród u niego w gabinecie i państwowo z NFZ-u zawsze wykrywa wady bioder...i długie leczenie..pewnie lepszą kasę dostaje za to!!!

Świetny lekarz, polecam w 100% ACL i Artroskopia wykonana świetnie i komfortowo. Godny polecenia mimo tego, że faktycznie troszkę mało czasu poświęca pacjentowi to jednak zwrócić uwagę trzeba na to iż jest bardzo zajętym i rozchwytywanym specjalistom.

ja nie pójdę już do niego,dla mnie był chamski.

ja nie pójdę już do niego,dla mnie był chamski.

Lakarz dobry ale pod względem uprzejmości do pacjenta zero szacunku!!! Nieuprzejmy człowiek. Jeśli ktoś ma słabe nerwy to nie polecam.