dr n. med. Dariusz Doering

Ginekolog, RTG, Ginekolog położnik, USG

Pełna nadziei poszłam wykonać u doktora badanie połówkowe, które miało trwać 30-45. Natomiast doktor wykonał je w 10 minut!! Brak słów. W tej chwili szukam innego lekarza żeby mógł przeprowadzić badanie w należyty sposób.

Rzadko piszę takie opinie, ale w tym przypadku jestem rozzłoszczona. Dużo sobie obiecywałam po badaniach prenatalnych połówkowych (wykonywanych w 20 tyg.ciąży). Badanie trwało 5 minut! Czułam się jak na tasmie... Byłam w szoku. Podczas badania lekarz nic nie mówił, w końcu nie wytrzymałam i zapytałam czy wszystko jest w porządku. Machnął ręką i powiedział że tak. Brak słów. Dziewczyny, jeśli zależy wam na dobrym wykonaniu usg i lekarzu który jest KONTAKTOWY, to niestety nie tutaj...

Bardzo polecam Pana Doktora . Wszystkie ważne USG i badania w dwóch ciążach robiłam u Dr.Doeringa . Super podejście do Pacjentki, szczegółowa odpowiedz na każde "dziwne pytanie młodej przyszłej Mamy" Polecam Doktora wszystkim swoim Koleżankom .

Bardzo polecam Pana Doktora .
Polecam Doktora wszystkim swoim Koleżankom .

Bardzo chciałam żeby moją trzecią ciażą zajął się świetny specjalista, czego Panu Doktorowi z pewnością nie można odmówić. Szkoda, że rozmowa ze mną i ogólna atmosfera podczas wizyty nie należała do przyjemnych i komfortowych, przed biurkiem stało tylko jedno krzesło i mąż podpierał ścianę. Cenię doświadczenie ale widocznie jestem pacjentką, która potrzebuje troszkę więcej...każda moja wypowiedz wydawała się niemile widziana i szybko ucięta, szkoda bo wyszłam nieco zażenowana, polecam natomiast jako specjalistę w kluczowych usg w czasie ciazy, mozna byc spokojnym

Profesjonalista w swoim fachu. Doktora poleciła mi moja ginekolog, ponieważ wyjeżdzała na urlop a ja w 1 ciąży wymagalam częstszych wizyt. Poszłam raz w ramach "zastępstwa" a potem dr Doering został lekarzem prowadzacym moją 2 i 3 ciąże. Nie poszłabym już nigdzie indziej. Mam pełne zaufanie do jego kompetencji i podziw dla ogromu wiedzy. Wizyty owszem są może krótsze niż u innych ale skoro moge sie dowiedzieć wszystkiego w 15min to po co siedzieć gdzie indziej godzine? SERDECZNIE POLECAM

Witam , Jestem zachwycona , zarówno podejściem do mnie jako pacjentki jak i do mojej ciąży . Pełna kultura , miła atmosfera . Pan doktor dokładnie wszystko tłumaczy , odpowiada na pytania . Dodatkowo jest bardzo kompetentny i ma świetny sprzęt. Zostałam potraktowana wzorowo mimo , że nie jestem stałą pacjentką Pana doktora. Polecam każdemu z całego serca. Gabinet odwiedziłam dwa razy - raz w22 tc raz w 32 tc , żeby sprawdzić co z serduszkiem naszego maleństwa . Za każdym razem otrzymałam pełnię informacji . W 22 tc usg ...

Witam ,
Polecam każdemu z całego serca. Gabinet odwiedziłam dwa razy - raz w22 tc raz w 32 tc , żeby sprawdzić co z serduszkiem naszego maleństwa . Za każdym razem otrzymałam pełnię informacji . W 22 tc usg trwało ponad pół godziny gdyż dzidzia źle się układała i Pan doktor starał się jak mógł - aż w końcu doczekaliśmy się odpowiedniej pozycji . Mam obciążony wywiad ginekologiczny więc wiele razy korzystałam z pomocy różnych lekarzy tej specjalizacji i mogę z czystym sumieniem powiedzieć , że wizyty u dr. Doeringa są jednymi z lepszych na jakich byłam .
Gratuluję podejścia i życzę wielu tak zadowolonych jak ja pacjentek

Byłam u niego 2 razy , myślałam ,że to jest to ,ale nie powalił mnie zbytnio. Myślenie ,że jak pacjentka wraca to jest git- doktorze !! staramy się całe życie!!!

Zarozumialy, zbyt pewny siebie doktorek. Zrobił USG i zwinął kasę. Nic nie mówił, nic nie tłumaczył, a była to moja pierwsza ciąża....zgadzam się z tym że niedługo nie potrzebna będzie mu sekretarka bo zrazi do siebie pacjentki. Nie warto, nie polecam.

Może i jest dobrym lekarzem ale jak weszłam do przebieralni to się zdziwiłam. Pełno tam było sprzętów i gratów..i taboret dla pacjentki.. Panie doktorze komfort pacjentki w każdej chwili jest ważny. Mnie to zniechęciło do Pana.

To najlepszy lekarz z jakim mialam do czynienia. Cena jest adekwatna do jego umiejetnosci. Nie wyobrazam sobie, zeby mogl mnie prowadzic ktos inny (mamy za soba 2 ciaze). Polecilam Go kolezance, ktora 4 lata starala sie o dziecko. Z dr. Doeringiem "zaszla" w ciaze po 5 m-cach. Polecam serdecznie i przypominam: lekarz nie ma byc fajny tylko skuteczny!!!!!