dr n. med. Dariusz Dudkiewicz

Ginekolog położnik, USG, RTG

Poświęcił mi bardzo dużo czasu w trudnej chwili i wspaniale się mną zajął. Prze zabiegiem dokładnie poinformował na czym będzie wszystko polegało oraz mogliśmy razem zastanowić się nad rodzajem terapii dla mnie najlepszej. Po zabiegu również miałam w nim oparcie oraz możliwość zawadnia mnóstwa pytań i na każde dostałam rzeczową odpowiedź. Polecam jak najbardziej bardzo kompetentny.

Lekarz po dwóch wizytach z poważnymi problemami nie zbadał mnie ani razu a przepisywał leki na "oko" i liczył, że się wszystko uda. Wstyd.

Uważam Pana doktora za świetnego specjaliste,znajacego sie na tym co robi. Mam jednak zastrzeżenia do sposobu w jaki traktuje pacjetki. Czulam sie u niego na wizycie jak na egzaminie studenckim. Wszystko mu nie pasowalo, gdy przyszlam 5min wczesniej to kazal mi czekac na korytarzu na swoja godzine a jak weszlam 2 min po czasie to dostalam reprymende. Kiedy on mowi albo cos pisze to najlepiej milczec. Bardzo niesympatyczny zwlaszcza gdy ma zly dzien, a zdarza mu sie to czesto

Stanowczo odradzam Dr Dudkiewicza. Po pierwsze podczas ciąży mój mąż nie mógł nawet wejść zobaczyć na USG naszej córeczki, po drugie ze wszystkim robił wielką łaskę ! A to,że mu karty ciąży nie podsunęłam pod czubek nosa a to,że jestem dosłownie 1minutę za wcześnie itd itp czułam się u niego na wizycie jak totalna idiotka !!!! Pozatym jak już byłam w szpitalu po terminie 3 tygodnie stwierdził,że jestem niepoważna,że chcę cesarkę i oczywiście olał moją prośbę,ale podał 3 kroplówki z oxcytocyną na wywołanie porodu choć być poinformowany,że możliwe są u mnie komplikacje.. No i oczywiście po kroplówkach rozwarcie było ZEROWE a na KTG dziecku tętno zaczęło zanikać !!! Lakarz robiący dopiero specjalizację podjął decyzję o natychmiastowej cesarce co uratowało moją córkę !!! STANOWCZO ODRADZAM

Wzbudza zaufanie, tłumaczy wszystko dzięki temu człowiek czuje się spokojniejszy.Podejście psychologiczne. Nie żałuję, że udałam się prywatnie.To chyba pierwszy lekarz, którego mogę polecić z pełną odpowiedzialnością.

Nie polecam Pana Doktora,gdyż miewał swoje humory miły był na wizytach prywatnych natomiast w szpitalu w Tychach,przed porodem wielkie rozczarowanie(całkiem inny człowiek).Miałam zielone wody przed porodem,a usłyszałam od Pana doktora że to przez smółkę,co jest totalną bzdurą,na dodatek poród drogą kleszczową i masa kłamstw,by się wybielić.Przypuszczam,iż to że dziecko miało problemy z poszerzeniem nerki jest wynikiem bakterii jakie miałam przez całą ciążę.

od lat jest moim lekarzem i nie wyobrażam sobie innego, mimo iż zmieniłam miejsce zamieszkania dojeżdżam na wizyty bo warto. Dziś bardzo trudno mieć lekarza, który jest tak kompetentny i ma ludzkie podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam lekarza.

Serdecznie polecam Pana Doktora, jest sympatyczny, kompetentny, do sprawy podchodzi fachowo ale z poczuciem humoru. :)

Bardzo dobry człowiek ratujący życie kiedy inni odmawiają pomocy dziękuje wdzięczna pacjiętka z okolic żywca

Nie ma lepszego ginekologa!! Z czystym sumieniem polecam!!! Jest komptentny, podchodzi indywidualnie do pacjenta, jest pzremiły i zawsze do dyspozycji (chyba niestety dla jego życia prywatnego..). Z pewnością to lekarz z prawdziwego powołania!!

Nie ma lepszego ginekologa!! Z czystym sumieniem polecam!!!
Z pewnością to lekarz z prawdziwego powołania!!