lekarz Dariusz Fryc

Ortopeda, Traumatolog

2,9

Byłam już na dwóch wizytach u dr. FRYCA i to jest tragedia, nie polecam tego lekarza nikomu.To nie porada lekarska tylko otwieranie i zamykanie drzwi.Wizyty nie dłuższe niż 2 minuty.Ostatnia wizyta z wynikiem z rezonansu również nie trwała więcej jak 2 minuty.Patrzenie na opis rezonansu to może 3 sekundy, w tym czasie nie było szansy na przeczytanie tego opisu.Później było stwierdzenie że jak da się chodzić to chodzić a jak będzie znowu gorzej to artroskopia i koniec wizyty.Dziękuję za takie traktowanie pacjentów.Nigdy więcej i nikomu nie polecam.

Kompetentny, poświęca tyle czasu, ile potrzebuje pacjent na "wygadanie się", ponieważ jak wiemy często pacjent jest "bardziej kompetentny jak lekarz" i przychodzi robić wykład i sprawdza, czy lekarz się z tym zgadza. W moim przypadku zgadzał się ze wszystkim. Nic mi nie musiał tłumaczyć, ale otrzymałam konkretne zalecenia. Rehabilitacja, siłownia, praca konsekwentna i systematyczna nad wzmacnianiem mięśni nóg, ponieważ bez tego ani rusz. Pan doktor uświadomił mi , że 70% sukcesu to dyscyplina własna i rehabilitacja. Cudów nie ma. Krótko mówiąc, jak chcę być do tańca ( a nie byłam), ...

Pan doktor uświadomił mi , że 70% sukcesu to dyscyplina własna i rehabilitacja. Cudów nie ma. Krótko mówiąc, jak chcę być do tańca ( a nie byłam), a nie tylko do różańca, to mam konsekwentnie pracować nad sobą. Miły, wesoły z dystansem do pacjentki!!! I tak trzymać!!

Miałem złamany obojczyk i wstępne leczenie w szpitalu w Szwajcarii. Umówiłem się na wizytę do lekarza Dariusza Fryca ze zdjęciami rentgenowskimi z dnia złamania oraz z dnia ok. trzy tygodnie po złamaniu. Na wejściu lekarz powiedział, żebym nie marnował jego czasu na tłumaczenie sprawy, tylko pokazywał zdjęcia. Poinformowałem go również, że czuje zgrubienie na obojczyku w miejscu złamania i chciałbym, żeby powiedział mi, czy tak powinno być, ale lekarz stwierdził, że nie ma czasu na takie rzeczy. Następnie lekarz stwierdził, że żadnego złamania nie mam i nie miałem, ale stwierdził to po ok. 5 sekundach przyglądania się zdjęciom. Poprosiłem go o zbadanie mojego obojczyka i wyjaśnienie w jaki sposób w szpitalu w Szwajcarii stwierdzili złamanie i napisali to w dość obszernym rozpoznaniu, a on twierdzi, że nigdy nie miałem złamania - stwierdził to oglądając tylko zdjęcie z dnia wizyty, a nie z dnia złamania. Lekarz powiedział, że sprawa dla niego jest już wyjaśniona, nie mam żadnego złamania i mam poprosić następnego pacjenta. Dodam, że ta informacja pojawiła się chyba po ok. minucie od wejścia przeze mnie do gabinetu (to chyba rekord przyjęć) i nawet bez popatrzenia na mnie. Po moich pytaniach lekarz stwierdził, że on już zakończył wizytę i nie ma czasu na swobodne rozmowy, a następnie otworzył drzwi i poprosił o kolejnego pacjenta. Wszystko było dla mnie tak bardzo nieuprzejme, że nigdy nie spotkałem się z takim zachowaniem nie tylko u lekarza, ale też w jakiejkolwiek instytucji. Dodam, że czekałem na wizytę ponad cztery godziny tego dnia, więc powiedziałem, żeby nie robił jaj, bo po minucie wizyty i informacji, że nigdy nie miałem złamania na pewno nie uznam, że wszystko jest w porządku z moim obojczykiem. Sytuacja się nieco zaostrzyła i oboje podnieśliśmy głos. Po tym lekarz po prostu wyszedł z gabinetu i powiedział pozostałym osobom, że kolejne przyjęcia będą jak wróci. Wyszedłem z gabinetu, zapytałem, gdzie można złożyć skargę na lekarza i wyszedłem. Od pań z obsługi usłyszałem, że doktor Fryc ma czasami huśtawki nastrojów i traktuje ludzi jak przedmioty. Generalnie usłyszałem dużo więcej negatywnych rzeczy na jego temat od jego współpracownic, ale chcę opisać tylko to co mnie doświadczyło. Po kolejnej wizycie (oczywiście u innego ortopedy) okazało się, że oczywiście obojczyk miałem złamany i zrasta się generalnie prawidłowo, a doktorowi Frycowi chyba nie chciało się mnie normalnie zbadać, tylko chciał odhaczyć kolejne wizyty. Tak niemiłej wizyty nie miałem chyba nigdy w życiu w jakiejkolwiek publicznej instytucji. Co dziwne, nie dość, że wykazał się po prostu chamstwem, to jeszcze nie dokonał prawidłowej oceny złamania, co dla lekarza jest chyba dyskwalifikujące.

Byłem u kilku ortopedów, dopiero dr Fryc potrafił wyleczyć kolana. Dziwie się, ze Ktoś wyraził negatywną opinię o doktorze, może to jakaż zemsta, albo ktoś z konkurencji. Panie doktorze ! proszę się tym nie przejmować, jest Pan wspaniałym lekarzem !!!

Radzę omijać tego lekarza. Diagnoza tego lekarza dotycząza ostrego bólu barku-stany zwyrodnieniowe,unieruchomić temblakiwm i czekać- dokuczliwość morze być trwała.Wystarczyły 3-y zabiegi u dobrego tarapełty stosującego metodę manualną z zastosowaniem fali uderzeniowej dokuczliwość całkowicie zniknęła.Doktorku radzę się uczyć lub zmienić zawód.

Wyjątkowy, uprzejmy, wrażliwy na cudze niedole,potrafi świetnie ocenić stan pacjenta

Fatalny lekarz, patrzy na pacjenta przedmiotowo, nie wnika w problem.

Fatalny lekarz, patrzy na pacjenta przedmiotowo, nie wnika w problem.

Miałam poważne problemy z kciukiem.Lekarze zlecali dużą ilość zabiegów,niestety żadnej poprawy nie było.Pan dr Fryc zaproponował zabieg po którym palec szybko wrócił do pełnej sprawności.Bardzo dziękuję doktorze !!!

Lekarz nie spełnił moich oczekiwań ponieważ nie próbował leczyc zachowawczo możliwymi metodami tylko operacyjnie.chociaż przyniosło mi to poprawe to nie mam dawnej sprawności w porównaniu z innymi osobami leczonymi nieoperacyjne z podobnych dolegliwości które odzyskały całkowitą sprawnośc i ne mają zadnych doleliwosci.