dr n. med. Dariusz Gajewski

Seksuolog, Ginekolog położnik

Polecam z czystym sumieniem Pana Doktora. To lekarz z powołania. Kompetentny, kulturalny, profesjonalny i troskliwy. Wytłumaczył mi wszystko z cierpliwością i pomimo mojego stresu zarówno w czasie rozmowy jak i badania był bardzo delikatny. Moja operacja przebiegła bez komplikacji głównie dzięki profesjonalizmowi i wiedzy Pana Doktora. Wzbudził moje zaufanie i cieszę się, że trafiłam na takiego lekarza. Jeszcze raz polecam

PORAŻKA. Przyszłam na wizytę w celu zbadania się gdyż planujemy z mężem powiększenie rodziny, a mam już 36 lat i niedoczynność tarczycy z hashimoto. Zrobil mi tylko cytologie, nawet USG nie zrobił. Żadnych badań nie zleci, "wszystko powinno byc w porzadku". Dopiero na moją wyraźna prośbę łaskawie dal mi skierowanie na badanie TSH. Zmarnowana wizyta (i pieniądze), muszę iść jeszcze raz do jakiegoś kompetentnego lekarza. NIE POLECAM.

Jestem zdruzgotana podejściem pana Gajewskiego, nie mogę dojść do siebie po pseudo badaniu w Medicover w Gliwicach

Lekarz ten badał mnie w instytucie onkologii w Gliwicach, niestety nie mogę wyrazić się pozytywnie. Bardzo boleśnie wykonuje badanie, do tego stopnia, że ból odczuwałam jeszcze całą noc i cały kolejny dzień. Nie mogę przestać myśleć o tej nieprzyjemnej wizycie. Nigdy więcej nie pozwolę na zbadanie się przez tą osobę.

Pan doktor to wspaniały, empatyczny lekarz. Nad każdym problemem pochyla się z uwagą. Moje problemy są złożone i już niejeden gabinet ginekologiczny odwiedziłam, ale tu znalazłam odpowiednie podejście i właściwe leczenie. Nareszcie jestem zdrowa. Inaczej patrzę na życie. Poza tym gabinet bardzo przyjemny, dobrze wyposażony i z bardzo miłą pielęgniarką. Ceny w miarę przystępne. Polecam z całego serca.

Bardzo kompetentny,kulturalny i przyjaźnie nastawiony do pacjentek.Wzbudza zaufanie.Polecam.

Dr Gajewski jest wspaniałym lekarzem, bardzo empatycznie podchodzący do pacjenta. Dopiero on właściwie zdiagnozował moją chorobę i dał odpowiednie leczenie. Teraz jestem zdrowa i mogę ze spokojnym sumieniem polecić tego lekarza.

Moje TRZY wizyty u dr. Gajewskiego potwierdzily te pozytywne opinie. Spelnia moje oczekiwanie jako lekarz. Szczegolnie cenie merytorczna strone wizyt. Nie mam zadnych zastrzezen co do kultury osobistej lekarza. Mam nadzieje, ze to sie nie zmieni - "dobiegam" 60-tki i troszke przestraszyla mnie opinia jednej z pacjentek. I jeszcze jeden istotny aspekt: dotrzymywanie punktualnosci terminu.

Lekarz zdecydowanie nie lubi starszych pacjentek(55)powiedziałabym,że podchodzi ze wstrętem.na każde moje pytanie padał komentarz " w pani wieku....".chociaż jestem raczej zadowolona z leczenia duma nakazuje mi zmienić lekarza.Z takim podejściem jak dotąd jeszcze się nie spotkałam.

nie potrafi rozwiązywać problemów-rodzinnych !! nie polecam....

nie potrafi rozwiązywać problemów-rodzinnych !! nie polecam....