lek. dent. Dariusz Gorczyca

Niestety nie polecam . Zabieg wykonany u niego w gabinecie a musiałam zapłacić za zdjęcie szwów 75 zł-szok a zabieg nie tani !!!. Moje wrażenie - naciąga na kase , nie ufam mu

Jestem pacjentką doktora Gorczycy i jestem niezmiernie zadowolona. Ceny adekwatne do jakości wykonanych usług. Cały personel bardzo miły i zaangażowany. W gabinecie zawsze czysto i przyjemnie (nie czuć denstystą).

Pan Doktor uprzejmy, kompetentny, sprawia wrażenie opanowanego, dość drogi. Niestety w zakresie usług oferuje również opiekę higienistki (co pół roku przegląd konieczny dla utrzymania gwarancji na leczone zęby) i tutaj niestety PORAŻKA. Gabinet Pani Higienistki pozostawia bardzo wiele do życzenia jeżeli chodzi o czystość... aczkolwiek Pani miła:)

Bardzo dobry specjalista... Pewność siebie, opanowanie, spokój oraz miła aparycja to atuty dr-a Gorczycy. Koszty wizyt może i duże ale w końcu szukałam dobrego stomatologa... Za jakość się płaci i to nie małe pieniądze dlatego polecam.. Znakomity specjalista pracujący na bardzo dobrych materiałach... Czego chcieć wiecej?.... Pozdrawiam

Super dokładny!!! Jeszcze żaden lekarz nigdy nie robił mi tylu zdjęć zęba na jednej wizycie, żeby mieć pewność, że kanał jest dobrze oczyszczony. Uratował mi ząba, którego kilku lekarzy chciało po prostu usunąć. Polecam.

Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzenia zabiegu. Bardzo się bałem ale w takie ręce warto powierzyć swoje zęby. Najlepszy dentysta!!!!!!

świetny stomatolog ,plomby "wieczne" :)leczenie naprawdę komfortowe a Pan Gorczyca jest niesamowicie miłym człowiekiem . Miłym naturalnie a nie wymuszenie, bo klient płaci :) POLECAM !!

Miłym naturalnie a nie wymuszenie, bo klient płaci :)
POLECAM !!

Super drogi ale dobry. Kogo stać to polecam. Nie każdemu można dogodzić. Szczególnie tym którzy są zdania, że własne zaniedbania lekarz musi leczyć za darmo. Czas to pieniądz i dlatego płaczę i płacę. Ogólnie mam spokój z zębami i implantami.

leczenie jednego zęba kanałowo szook

leczenie jednego zęba kanałowo szook

Drogi ale dobry.Most wytrzymał 7 lat i wytrzymałby dłużej gdyby nie inne schorzenie.W ciemno poszedłem po kilku latach leczyć inne