Dariusz Grela

Traumatolog, Ortopeda

Najlepszy z najlepszych, wszystkich znajomych kieruje do niego i kazdy jest bardzo zadowolony a co najważniejsze ZDROWY

Dla mnie Najlepszy Lekarz ortopeda, operował mi kolano, dzięki niemu wróciłam całkowicie do zdrowia. Do tego super podejście do pacjenta, szczery, bezpośredni. Dobry Człowiek. Polecam z całego serca.

Kompetentny, rzeczowy, trafnie stawiający diagnozę, a przede wszystkim uczciwy ( co niestety nie zdarza się często, o czym przekonałam się podczas "leczenia" przez innego ortopedę w Otwocku) lekarz. To prawda, że trudno się do Pana Greli dostać z uwagi na ilość pacjentów, ale warto próbować. Pomógł mojemu bratu robiąc rekonstrukcję więzadeł krzyżowych, od tamtej pory minęło już 6 lat i nic się nie dzieje z kolanem, jest w pełni sprawny. Ja też korzystałam z pomocy Pana Greli i jestem bardzo zadowolona z leczenia i podejścia do pacjenta. Polecam za tem i jeszcze raz polecam.

Bardzo dobry lekarz, został mi poleconyprzez przyjaciółkę. Jest miły i coświeca dużo swojego czasu pacjętom. Gorąco polecam!!!

Świetny lekarz, miałam problemy z kolanem, zrobił mi artroskopię, wyczyścił co trzeba, bez powikłań, bardzo kompetentny, pewnie dlatego takie kolejki, choć w prywatnej klinice nie trzeba czekać. Polecam

Po nastawieniu nadgarstka i zagipsowaniu przez doktora Grelę wszystko zrosło się bardzo szybko. Doktor zlecił rehabilitację, po której ręka bardzo szybko wróciła do pełnej sprawności.

mało czasu dla pacjenta, właściwie ma wiedzę ale nie mam czasu nawet obejrzeć zdjęć, wyników badań itp. Raczej pacjenta ma w tyłku.

DO DUPY Z TAKIM LEKARZEM... NIKOMU GO NIE POLECAM NIE ROZPOZNAŁ CHOROBY ZASZKODZIL TYLKO MOJEJ WATROBIE LEKAMI PRZECIWBÓLOWYMI!!! STANOWCZO NIE POLECAM

Idealny lekarz. Wprost genialnie,przez niekompetencję i rutynę robi ze swoich pacjentów kaleki. Żal. Dane było mu zapomnieć o przysiędze Hipokratesa!

Znakomity chirurg. Lekarz naprawdę godny polecenia.

Znakomity chirurg. Lekarz naprawdę godny polecenia.