Dariusz Hurski

Szczecin
53,428543814,552811691 4337476

Kalendarz przyjęć
Pon01.02Wt02.02Śr03.02Czw04.02Pt05.02So06.02Nd07.02
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
4.6/5
Średnia:
4.35
10 opinii

W listopadzie 2007r., miałem problemy w sercem. 120 tętno spoczynkowe, taka arytmia, że miałem wrażenie, że od szalejącego serca- rusza mi się koszula. Musiałem przestać biegać, ćwiczyć, szybko chodzić, energicznie się poruszać. Pan Doktor Hurski wykrył mi w sercu paciorkowca miałem dwie silne infekcje (a jako dziecko często przeziębienia). Inny lekarz z pewnością zaleciłby po prostu operację zastawek, bo te były w opłakanym stanie. Pan Doktor zniszczył mi paciorkowca. Kazał cierpliwie czekać na regenerację zastawek. We wrześniu 2008 zacząłem znowu biegać. Tak jest do dzisiaj - begam, czasami w kamizelce 18 kg, ćwiczę kettlebellsami. Po tamtym horrorze - nie ma śladów. Najbardziej szanuję u Doktora to, że ani słowem lub gestem nie próbował mnie wystraszyć moim poważnym przecież stanem, albo wywoływać paniki. Spokojnie robił swoje, wyjaśniał, uspokajał - co też pomogło mi budować się psychicznie i pomóc terapii (było to bodaj 7 wizyt, bez cienia jakiegokolwiek naciągania na inne, czy na sprawdzenia). Pan Doktor pomógł tez licznym znanym mi osobiście Osobom, w tym także moim Bliskim. Aż się sobie dziwię, że tak późno opisuję wielką pomoc, jakiej mi Pan Doktor udzielił - moim zdaniem po prostu URATOWAŁ MI ŻYCIE, a na pewno jego jakość. Bardzo Pana Doktora Dariusza Hurskiego polecam.

Oprócz mojego syna pomógł w 100% ok. 19 osobom z mojego polecenia. Metoda w całości bezinwazyjna. Wizyty trwają do max 10 minut.

Znakomity specjalista, nie dość, że dzięki niemu pozbyłem się w końcu przerostu candidy albicans, która utrudniała mi codzienne funkcjonowanie, to odczulił mnie skutecznie na ponad 30 alergenów. Polecam z całego serca

leczyłam się u p. doktora kilkanaście lat temu. Miałam alergie wziewna na wiele alergenów, w tym na koty. Do dziś alergie się nie powtórzyły i mieszkam z dwoma kotami. Polecam.

Z przykrością stwierdzam, że stosunek Pana doktora do pacjentów nie podoba mi się. Lekarz kasuje 80 zł za wizytę w pośpiechu, pacjent co 10 min. Za te pieniądze można oczekiwać godniejszych warunków choćby w poczekalni. Zimą w poczekalni jest tak zimno, że pacjenci siedzą w czapkach i rękawiczkach. Porwane kanapy, smród zatęchłej boarerii. W takich warunkach leczyć alergie?? Nie polecam.

Bardzo polecam!!!!!!!!! moje dziecko zaczyna jeść to co lubi i na co ma ochotę. Pije mleko, które nie mógł, je jajka i wiele innych zakazanych wcześniej produktów, na które miał uczulenie. Teraz odczulamy na konserwanty. Pozdrawiam wszystkich niedowiarków również tego Pana z " rokokoko " , prawdopodobnie Pan nie dokończył terapii. Życzę wytrwałości i naprawdę to działa. Zatroskana mamunia.

Po odczulaniu u doktora jestem bez dolegliwości 4 rok.:)

Dzięki odczulaniu u tego lekarza funkcjonuję na co dzień normalnie. Wcześniej rozpoczynałam każdy dzień potwornym katarem.

Dla mnie ten Pan to nieporozumienie. Gabinet i sprzęt jak we wczesnym rokokoko. Odczulanie nie pomogło. Pieniądze wyrzucone w błoto. Pan H. stwierdził, że córka jest odczulona na mleko. Kupiłem jej serek, po zjedzeniu którego przez miesiąc walczyliśmy z zaczerwienionymi i swędzącymi nogami córki. Po kolejne wyzycie Pan H. stwierdził, że to musi być laktoza... Odczulił i stwierdził, że już powinno być ok. Niestety nie było. Poszliśmy do kliniki zajmującej się odczulaniem. Przeprowadzone testy wykazały mocne uczulenie ma mleko i laktozę. Dla mnie ten Pan jest niekompetentny i nikomu go nie polecam, choć słyszałem od niejednej osoby, że jest rewelacyjny. Jest to dla mnie zagadką.

Moje dziecko od kiedy się urodziło ciągle miało a to katar a to kaszel, pediatra wysłał mnie do laryngologa a laryngolog do alergologa i tak w kółko, dziecko chrapało, miało bezdechy w nocy, ciągle chodził z otwartą buzią, zielona wydzielina w nosie, żadne lekarstwa nie skutkowały, nawet miał przycięty trzeci migdał, ale poprawy żadnej... do czasu kiedy zabrałam dziecko do lekarza Dariusza Hurskiego, wykrył alergeny, które dokuczają dziecku i co najważniejsze odczulił go!!! dziecko oddycha normalnie, jestem przeszczęśliwa! Testy robił również alergolog w przychodni, niestety są one cząstkowe, nie dokładne... POLECAM jak najbardziej P. Dariusza Hurskiego, dla mnie dokonał cudu, dziecko jest zdrowe :-)

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny