Dariusz Hurski

Szczecin
53,428543814,552811691 4337476

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.95
6 opinii

Z przykrością stwierdzam, że stosunek Pana doktora do pacjentów nie podoba mi się. Lekarz kasuje 80 zł za wizytę w pośpiechu, pacjent co 10 min. Za te pieniądze można oczekiwać godniejszych warunków choćby w poczekalni. Zimą w poczekalni jest tak zimno, że pacjenci siedzą w czapkach i rękawiczkach. Porwane kanapy, smród zatęchłej boarerii. W takich warunkach leczyć alergie?? Nie polecam.

Bardzo polecam!!!!!!!!! moje dziecko zaczyna jeść to co lubi i na co ma ochotę. Pije mleko, które nie mógł, je jajka i wiele innych zakazanych wcześniej produktów, na które miał uczulenie. Teraz odczulamy na konserwanty. Pozdrawiam wszystkich niedowiarków również tego Pana z " rokokoko " , prawdopodobnie Pan nie dokończył terapii. Życzę wytrwałości i naprawdę to działa. Zatroskana mamunia.

Po odczulaniu u doktora jestem bez dolegliwości 4 rok.:)

Dzięki odczulaniu u tego lekarza funkcjonuję na co dzień normalnie. Wcześniej rozpoczynałam każdy dzień potwornym katarem.

Dla mnie ten Pan to nieporozumienie. Gabinet i sprzęt jak we wczesnym rokokoko. Odczulanie nie pomogło. Pieniądze wyrzucone w błoto. Pan H. stwierdził, że córka jest odczulona na mleko. Kupiłem jej serek, po zjedzeniu którego przez miesiąc walczyliśmy z zaczerwienionymi i swędzącymi nogami córki. Po kolejne wyzycie Pan H. stwierdził, że to musi być laktoza... Odczulił i stwierdził, że już powinno być ok. Niestety nie było. Poszliśmy do kliniki zajmującej się odczulaniem. Przeprowadzone testy wykazały mocne uczulenie ma mleko i laktozę. Dla mnie ten Pan jest niekompetentny i nikomu go nie polecam, choć słyszałem od niejednej osoby, że jest rewelacyjny. Jest to dla mnie zagadką.

Moje dziecko od kiedy się urodziło ciągle miało a to katar a to kaszel, pediatra wysłał mnie do laryngologa a laryngolog do alergologa i tak w kółko, dziecko chrapało, miało bezdechy w nocy, ciągle chodził z otwartą buzią, zielona wydzielina w nosie, żadne lekarstwa nie skutkowały, nawet miał przycięty trzeci migdał, ale poprawy żadnej... do czasu kiedy zabrałam dziecko do lekarza Dariusza Hurskiego, wykrył alergeny, które dokuczają dziecku i co najważniejsze odczulił go!!! dziecko oddycha normalnie, jestem przeszczęśliwa! Testy robił również alergolog w przychodni, niestety są one cząstkowe, nie dokładne... POLECAM jak najbardziej P. Dariusza Hurskiego, dla mnie dokonał cudu, dziecko jest zdrowe :-)

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny