lekarzDariusz Hurski

Alergolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.9512345
6 opinii

• 1

Z przykrością stwierdzam, że stosunek Pana doktora do pacjentów nie podoba mi się. Lekarz kasuje 80 zł za wizytę w pośpiechu, pacjent co 10 min. Za te pieniądze można oczekiwać godniejszych warunków choćby w poczekalni. Zimą w poczekalni jest tak zimno, że pacjenci siedzą w czapkach i rękawiczkach. Porwane kanapy, smród zatęchłej boarerii. W takich warunkach leczyć alergie?? Nie polecam.

• 5

Bardzo polecam!!!!!!!!! moje dziecko zaczyna jeść to co lubi i na co ma ochotę. Pije mleko, które nie mógł, je jajka i wiele innych zakazanych wcześniej produktów, na które miał uczulenie. Teraz odczulamy na konserwanty. Pozdrawiam wszystkich niedowiarków również tego Pana z " rokokoko " , prawdopodobnie Pan nie dokończył terapii. Życzę wytrwałości i naprawdę to działa. Zatroskana mamunia.

• 5

Po odczulaniu u doktora jestem bez dolegliwości 4 rok.:)

• 4
  • 4
  • 5

Dzięki odczulaniu u tego lekarza funkcjonuję na co dzień normalnie. Wcześniej rozpoczynałam każdy dzień potwornym katarem.

• 1

Dla mnie ten Pan to nieporozumienie. Gabinet i sprzęt jak we wczesnym rokokoko. Odczulanie nie pomogło. Pieniądze wyrzucone w błoto. Pan H. stwierdził, że córka jest odczulona na mleko. Kupiłem jej serek, po zjedzeniu którego przez miesiąc walczyliśmy z zaczerwienionymi i swędzącymi nogami córki. Po kolejne wyzycie Pan H. stwierdził, że to musi być laktoza... Odczulił i stwierdził, że już powinno być ok. Niestety nie było. Poszliśmy do kliniki zajmującej się odczulaniem. Przeprowadzone testy wykazały mocne uczulenie ma mleko i laktozę. Dla mnie ten Pan jest niekompetentny i nikomu go nie polecam, choć słyszałem od niejednej osoby, że jest rewelacyjny. Jest to dla mnie zagadką.

• 5

Moje dziecko od kiedy się urodziło ciągle miało a to katar a to kaszel, pediatra wysłał mnie do laryngologa a laryngolog do alergologa i tak w kółko, dziecko chrapało, miało bezdechy w nocy, ciągle chodził z otwartą buzią, zielona wydzielina w nosie, żadne lekarstwa nie skutkowały, nawet miał przycięty trzeci migdał, ale poprawy żadnej... do czasu kiedy zabrałam dziecko do lekarza Dariusza Hurskiego, wykrył alergeny, które dokuczają dziecku i co najważniejsze odczulił go!!! dziecko oddycha normalnie, jestem przeszczęśliwa! Testy robił również alergolog w przychodni, niestety są one cząstkowe, nie dokładne... POLECAM jak najbardziej P. Dariusza Hurskiego, dla mnie dokonał cudu, dziecko jest zdrowe :-)

Gdzie przyjmuję

place 11

Bohaterów Getta Warszawy18|1
    Szczecin
    53,428543814,552811691 4337476

Kalendarz przyjęć

Pon21.07Wt22.07Śr23.07Czw24.07Pt25.07So26.07Nd27.07
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat