lekarz

Dariusz Hurski

Alergolog

Gdzie przyjmuję
place 11

Bohaterów Getta Warszawy18|1
Szczecin
53,428543814,552811691 4337476

Kalendarz przyjęć
Pon23.11Wt24.11Śr25.11Czw26.11Pt27.11So28.11Nd29.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
4.3/5
Kompleksowość podejścia
4.3/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
4/5
Ilość poświęconego czasu
4/5
Uprzejmość
4.5/5
Godny polecenia
4/5
Średnia:
4.25
8 opinii
Opinie pacjentów
4,8/5

Znakomity specjalista, nie dość, że dzięki niemu pozbyłem się w końcu przerostu candidy albicans, która utrudniała mi codzienne funkcjonowanie, to odczulił mnie skutecznie na ponad 30 alergenów. Polecam z całego serca

5,0/5

leczyłam się u p. doktora kilkanaście lat temu. Miałam alergie wziewna na wiele alergenów, w tym na koty. Do dziś alergie się nie powtórzyły i mieszkam z dwoma kotami. Polecam.

2,3/5

Z przykrością stwierdzam, że stosunek Pana doktora do pacjentów nie podoba mi się. Lekarz kasuje 80 zł za wizytę w pośpiechu, pacjent co 10 min. Za te pieniądze można oczekiwać godniejszych warunków choćby w poczekalni. Zimą w poczekalni jest tak zimno, że pacjenci siedzą w czapkach i rękawiczkach. Porwane kanapy, smród zatęchłej boarerii. W takich warunkach leczyć alergie?? Nie polecam.

5,0/5

Bardzo polecam!!!!!!!!! moje dziecko zaczyna jeść to co lubi i na co ma ochotę. Pije mleko, które nie mógł, je jajka i wiele innych zakazanych wcześniej produktów, na które miał uczulenie. Teraz odczulamy na konserwanty. Pozdrawiam wszystkich niedowiarków również tego Pana z " rokokoko " , prawdopodobnie Pan nie dokończył terapii. Życzę wytrwałości i naprawdę to działa. Zatroskana mamunia.

5,0/5

Po odczulaniu u doktora jestem bez dolegliwości 4 rok.:)

4,7/5

Dzięki odczulaniu u tego lekarza funkcjonuję na co dzień normalnie. Wcześniej rozpoczynałam każdy dzień potwornym katarem.

1,5/5

Dla mnie ten Pan to nieporozumienie. Gabinet i sprzęt jak we wczesnym rokokoko. Odczulanie nie pomogło. Pieniądze wyrzucone w błoto. Pan H. stwierdził, że córka jest odczulona na mleko. Kupiłem jej serek, po zjedzeniu którego przez miesiąc walczyliśmy z zaczerwienionymi i swędzącymi nogami córki. Po kolejne wyzycie Pan H. stwierdził, że to musi być laktoza... Odczulił i stwierdził, że już powinno być ok. Niestety nie było. Poszliśmy do kliniki zajmującej się odczulaniem. Przeprowadzone testy wykazały mocne uczulenie ma mleko i laktozę. Dla mnie ten Pan jest niekompetentny i nikomu go nie polecam, choć słyszałem od niejednej osoby, że jest rewelacyjny. Jest to dla mnie zagadką.

5,0/5

Moje dziecko od kiedy się urodziło ciągle miało a to katar a to kaszel, pediatra wysłał mnie do laryngologa a laryngolog do alergologa i tak w kółko, dziecko chrapało, miało bezdechy w nocy, ciągle chodził z otwartą buzią, zielona wydzielina w nosie, żadne lekarstwa nie skutkowały, nawet miał przycięty trzeci migdał, ale poprawy żadnej... do czasu kiedy zabrałam dziecko do lekarza Dariusza Hurskiego, wykrył alergeny, które dokuczają dziecku i co najważniejsze odczulił go!!! dziecko oddycha normalnie, jestem przeszczęśliwa! Testy robił również alergolog w przychodni, niestety są one cząstkowe, nie dokładne... POLECAM jak najbardziej P. Dariusza Hurskiego, dla mnie dokonał cudu, dziecko jest zdrowe :-)

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statdisplay statlastseen stat