lekarz Dariusz Hurski

Alergolog

Anonim

30.08.2016

Ja jestem zaskoczona tym, ze w poczekalni u Pana Darka spotkalam tlumy wdziecznych mu ludzi, ktorzy po skutecznym leczeniu sprowadzili do niego mnostwo kolejnych osob - Nike z nich jednak nie pokusil sie by opisac tutaj, jak wiele dla nich zrobił. Polecam lekarza tym ktorzy chca sie wyleczyc, sa cierpliwi I gotowi wydać na to pieniadze. Ja dlugo nie wierzylam w skuteczność metody bio rezonansu... Ale z faktami sie nie dyskutuje. Zaczelo pomagac po przeszło poł roku leczenia...

SŁAWEK

31.01.2016

W listopadzie 2007r., miałem problemy w sercem. 120 tętno spoczynkowe, taka arytmia, że miałem wrażenie, że od szalejącego serca- rusza mi się koszula. Musiałem przestać biegać, ćwiczyć, szybko chodzić, energicznie się poruszać. Pan Doktor Hurski wykrył mi w sercu paciorkowca miałem dwie silne infekcje (a jako dziecko często przeziębienia). Inny lekarz z pewnością zaleciłby po prostu operację zastawek, bo te były w opłakanym stanie. Pan Doktor zniszczył mi paciorkowca. Kazał cierpliwie czekać na regenerację zastawek. We wrześniu 2008 zacząłem znowu biegać. Tak jest do dzisiaj - begam, czasami w kamizelce 18 kg, ćwiczę kettlebellsami. Po tamtym horrorze - nie ma śladów. Najbardziej szanuję u Doktora to, że ani słowem lub gestem nie próbował mnie wystraszyć moim poważnym przecież stanem, albo wywoływać paniki. Spokojnie robił swoje, wyjaśniał, uspokajał - co też pomogło mi budować się psychicznie i pomóc terapii (było to bodaj 7 wizyt, bez cienia jakiegokolwiek naciągania na inne, czy na sprawdzenia). Pan Doktor pomógł tez licznym znanym mi osobiście Osobom, w tym także moim Bliskim. Aż się sobie dziwię, że tak późno opisuję wielką pomoc, jakiej mi Pan Doktor udzielił - moim zdaniem po prostu URATOWAŁ MI ŻYCIE, a na pewno jego jakość. Bardzo Pana Doktora Dariusza Hurskiego polecam.

Marek

15.01.2016

Oprócz mojego syna pomógł w 100% ok. 19 osobom z mojego polecenia. Metoda w całości bezinwazyjna. Wizyty trwają do max 10 minut.

Piotr J

20.04.2015

Znakomity specjalista, nie dość, że dzięki niemu pozbyłem się w końcu przerostu candidy albicans, która utrudniała mi codzienne funkcjonowanie, to odczulił mnie skutecznie na ponad 30 alergenów. Polecam z całego serca

Monika

29.01.2015

leczyłam się u p. doktora kilkanaście lat temu. Miałam alergie wziewna na wiele alergenów, w tym na koty. Do dziś alergie się nie powtórzyły i mieszkam z dwoma kotami. Polecam.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Alergolog Szczecin"?

Brązowa 73

Alergolog dziecięcy
Z.O.Z Zdroje
Słwackiego 19
Szczecin
SAMODZIELNY PUBLICZNY SPECJALISTYCZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "ZDROJE"
ul. Mączna 4
Przych. Medycyny Rodzinnej