dr hab. n. med. Dariusz Jagielski

Kardiolog

przeprowadził na moim sercu ablację w sierpniu 2013 roku z powodu trzepotanie przedsionków jest ok teraz czekam na kio ablację z powodu migotania przedsionków wspaniały lekarz polecam

Wspaniały lekarz .Wykonał u mnie ablację z pozytywnym skutkiem.Wszystkim gorąco polecam .

Byłem operowany przez tego lekarza i mile wspominam kontakt z tym człowiekiem.

Byłem operowany przez tego lekarza i mile wspominam kontakt z tym człowiekiem.

Bardzo dobry lekarz,uprzejmy,kompetentny, cierpliwie rozmawia z chorym i tłumaczy metodę leczenia. Polecam pacjentom lekarza Pana Dariusza Jagielskiego.

Mimo,że jestem pracownikiem opieki zdrowotnej to muszę przyznać,że postawa dr Jagielskiego niezwykle mnie zaskoczyła.Niezwykle rzadko można spotkać się z takim zrozumieniem,życzliwością i kompetencją. Cena za wizytę u tego specjalisty jest o połowę niższa niż u powiatowego kardiologa.Jako człowiek- uprzejmy,kulturalny,empatyczny. Życzę Panu Doktorowi samych sukcesów.

Lekarz kompetentny , traktuje chorego jak czlowieka a nie jak zwyklego pacjenta , fachowo podchodzi do swoich zadan

Godny zaufania specjalista kardiologii, pełen poświęcenia, podchodzący do pracy z profesjonalizmem i empatią, co rzadko spotyka się w naszym kraju.Gorąco polecam!