dr hab. n. med. Dariusz Janczak

Chirurg naczyniowy

Lekarz jeden z najlepszych jakich spotkałam na swojej drodze bardzo wrażliwy na ludzkie choroby.Potrafi w jasny i dostępny sposób wyjaśnić zawiłe meandry chorób

Super prof.polecam , miły , uprzejmy , konkretny z bardzo wielką wiedzą i praktyką . Jestem bardzo zadowolony z wizyty i pobytu w klinice.

Panu Profesorowi Janczakowi oraz Doktorowi Malinowskiemu i całemu personelowi serdeczne dziękuję za przeprowadzenie operacji wszczepienia stengraftu. Dzięki udanej operacji tętniaka powróciłem w pełni sprawny do normalnych czynności życiowych oraz zawodowych. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

We wrześniu 2013r. mój mąż Lucjan został poddany operacji usunięcia jednocześnie woreczka żółciowego oraz tętniaka aorty brzusznej. Zabieg był arcytrudny, wymagający nadzwyczajnych umiejętności. Moja wdzięczność dla Pana profesora oraz całego zespołu operacyjnego, którzy dokonali tego czynu i tym samym podarowali mężowi drugie życie nie ma granic. Natomiast Pan profesor jest osobą bardzo konkretną i bezpośrednią. Bardzo duże wrażenie zrobił na mnie fakt, że Pan profesor na kilka dni przed zabiegiem osobiście przyszedł na salę chorych, żeby zapoznać się z mężem i oznajmić mu że będzie go operował. Takie zachowanie świadczy ...

We wrześniu 2013r. mój mąż Lucjan został poddany operacji usunięcia
Natomiast Pan profesor jest osobą bardzo konkretną i bezpośrednią.
Bardzo duże wrażenie zrobił na mnie fakt, że Pan profesor na kilka dni przed zabiegiem osobiście przyszedł na salę chorych, żeby zapoznać się z mężem i oznajmić mu że będzie go operował. Takie zachowanie świadczy o dużym człowieczeństwie Tego Pana, który w swoich pacjentach widzi nie tylko trudne przypadki medyczne ale również człowieka któremu nie boi się spojrzeć w oczy.

bez komentarza, w kwestii kompetencji nie dyskutuję, podejście do pacjenta, ale także to współpracowników na oddziale żenujące

uwazam ze jest wart kwoty tej wizyty. 100%kompetencja

uwazam ze jest wart kwoty tej wizyty. 100%kompetencja

Fatalnie gbur i ham. Nie polecam. Ogólnie olewa pacjenta nie tłumaczy i wysyła drogą skierowań do innych specjalistów

KOMPLETNA PORAŻKA!!!!! Brak zainteresowania, kultura osobista i relacje z ludźmi bliskie zeru.