Dariusz Jeżewski

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
34 opinie

Serdeczne podziękowanie za udaną operację dla Pana i całej obsługi. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam Jan Wojtkiewicz

Geniusz chirurgiczny - usunięcie guza mózgu ,wiedza,kompetencja, bardzo wysoka kultura osobista.

SZANOWNY PANIE DOKTORZE NIE ZNAJDUJE SLOW KTORYMI CHCIALABYM WYRAZIC WDZIECZNOSC ZA WSZYSTKO CO ZROBIL PAN NIE TYLKO DLA SWOJEGO PACJENTA ANDRZEJA K. (operacja usuniecia guza mozgu) ALE TAKZE DLA NAS KTORZY ZMIERZYC SIE MUSIELISMY Z LOSEM NIEZAPOWIEDZIANYM I NIEPRZEWIDYWANYM. NIGDY NIE JESTESMY TAK BARDO BEZRADNI WOBEC CHOROBY I CIERPIENIA JAK WTEDY GDY KOCHAMY. PANSKI CHLODNY PROFESJONALIZM I WRAZLIWE GORACE SERCE TO DAR NIEZWYKLY. JESLI CHOROBA NASZEGO KOCHANEGO ANDRZEJA BYLA NIEUNIKNIONA TO SZCZESCIEM OD BOGA BYLO TO ZE TO WLASNIE PAN ZOSTAL JEGO LEKARZEM. PROSZE UWIERZYC ZE PANSKIE SPOJRZENIE USPOKAJAJACE SLOWO SERDECZNY GEST DOTKNIECIE REKI PRZYNOSILY NAM PRAWDZIWA ULGE W NAJTRUDNIEJSZYCH CHWILACH. DZIEKI PANU Z UFNOSCIA PATRZE W PRZYSZLOSC. ZA WSZYSTKO Z CALEGO SERCA DZIEKUJE I ZYCZE BY LOS KAZDEGO DNIA STOKROTNIE ODWZAJEMNIAL PANU NASZA WDZIECZNOSC I UZNANIE A WSZYSTKO CO NOSZE W SERCU PRAGNE WYRAZIC SLOWAMI SERDECZNEGO PODZIEKOWANIA STAROPOLSKIM BOG ZAPLAC.

chyle czoła, szacunek przeogromny, uratował zycie mojej mamie, ciepliwy dla pacjenta i dla rodziny, plecam, trudno opisac wdzięczność

jest to lekarz któremu bez obawy zaufał mu na wszystkie metody leczenia poniewaz jest to lekarz który wie jak to robic, jest lekarzem wysokiej klasy i chciało by się ażeby wszyscy lekarze mieli takie podejście do swojego zawodu ,wtedy może by było mniej kolejek do specjalisty lekarza.Z pełna świadmością polecam dr. Jeżewskiego jako specjalistę wysokiej klasy!!

Bardzo "ludzki" życzliwy i walczy o zdrowie i życie pacjentów całkowicie bezinteresownie.życzyłabym sobie zeby wszyscy lekarze byli pokroju p.Jeżewskiego

Świetny neurochirurg można nawet napisać, że NAJLEPSZY. Lekarz z pasją, oddający się swojej pracy. Wspaniały człowiek. Rozumie pacjenta i jego rodzinę. Nie traktuje ludzi przedmiotowo lecz potrafi z nimi rozmawiać i udzielać wsparcia tak potrzebnego w trudnych chwilach. Brakuje słów wdzięczności i brakuje skali oceny, bo to lekarz conajmniej na 6+.

Pan doktor Jeżewski wydał mi się przy pierwszym spotkaniu osobą rzeczowa i kompetentną. Obudził we mnie nadzieje na pozbycie się dolegliwości bólowych, które niszczą mi życie od kilku okropnych lat. Moje kontakty z panem doktorem to dopuero własciwie przyszłość, jednak ja juz mam do niego zaufanie...jest serdeczny i miły. Mam tylko nadzieje że będzie w stanie mi pomóc. Bozena Dutka-Baran, Police

niespodziewanie dowiedzieliśmy się o dwóch zmianach w głowie mojej mamy. po wstępnych badaniach w Kochalinie została skierowana na konsultację do Szczecina , niezwłocznie został wyznaczony termin operacji. Pierwotnie operację miał wykonywać kto inny jednak w dniu przyjęcia oazało się ze pod swoje skrzydła przygarnął mamę dr. Jeżewski. Od razy zrobiliśmy rozeznanie w necie jak każdy pewnie by zrobł na naszym miejscu. Same pozytywne opinie. Ulga! Ale wiadomo , że rónie w życiu bywa, jednak obawy rozwiały się po pierwszej rozmowie z doktorem. Ciepły , rzeczowy człowiek- lekarz! Skrupulatnie tłumaczyl i przygotowywał na każdą ewentualność. Po operacji równiież nie został obojętny, doglądał swoich podopicznych :) Operacja przebiegła bardzo dla nas pomyślnie co niewątpliwie zawdzięczamy umiejętnościom Pana Doktora. Świetny operator, równie śietny człowiek... Bez wahania polecamy tego LEKARZA Katarzyna Kołodziejczyk i mama , która czuje się świetnie :)

Przed pójściem na wizytę do dr Jeżewskiego przeczytałem uważnie opinie z internetu oraz poradziłem się swojego neurologa: którego poleca neurochirurga? Napisał mi 3 nazwiska w śród nich był dr Jeżewski. I przychylam się do większości opinii o tym lekarzu że był to bardzo dobry wybór. Mówiąc krótko: dobry operator i wspaniały człowiek.

Poprostu wyrzuciłem pieniądze w błoto.mam duzy ucisk na rdzen kregowy w odcinku szyjnym i dysk jest do wymiany.Doktor Jeżewski zobaczyl rezonans,stwierdzil ze nic mi nie jest i za rok do kontroli.poszedlem wiec do innego specjalisty,znalazl przyczyne(ucisk na rdzen kregowy) i odrazu skierowal mnie na operacje w trybie pilnym.zawiodlem sie na Panu Jeżewskim!

Wspaniały lekarz,wybitny specjalista w swojej dziedzinie.Uratował życie mojej mamie.Była operowana dwu etapowo,najpierw zastawka potem operacja nerwiaka przy pniu mózgu.Wszyscy odradzali operację z powodu ryzyka,a On jednak podjął się tego i podarował mamie drugie życie.Dziś mama czuje się świetnie i wiem ,że to jego zasługa.Jeśli ktoś szuka na prawdę dobrego neurochirurga ,to Dr.Jeżewskiego polecam z czystym sercem.Te krytyczne opinie są na prawdę nie sprawiedliwe i proszę się nimi nie sugerować.To znakomity lekarz!!!

Jestem z pacjentką z kołobrzegu .Jestem bardzo zadowolona z operacji jaka pan wykonał narazie czuje się bardzo dobrze ma pan dr ręce cudotwórcy . Dopóki będe żyła bedę pana chwalić i wszystkim polecać. Jeszcze raz bardzo dziękuje

ten wspaniały człowiek operował mojego syna(operacja głowy)jestem z niego bardzo zadowolona,jest bardzo miły i litościwy,Panie doktorze bardzo panu dziękuje,moim zdaniem dokonał pan cudu:)pozdrawiam serdecznie:)))POLECAM NAPRAWDE SZCZERZE:)

Podziękowanie dla p. dr nauk med. Dariusza Jeżewskiego, za wspaniale wykonaną operację mojej małżonki Marii Morelowskiej , dla jego asystentki p. dr Dominiki Parafianiuk, a także oddziału OIOMu z p. dr Marzec oraz jej zespołu wraz z paniami pielęgniarkami. Taki kompetentny zespół Kliniki Neurologii w Szczecinie życzę każdemu potrzebującemu. Rodzina

Pan doktor uratował życie mojego syna. Podjął sie operacji,z którą inni nie chcieli mieć nic wspólnego. Poinformował nas rzeczowo o operacji, nie kręcił ,dokładnie wszystko pokazał i wytłumaczył. Po operacji otoczył syna opieką, jest ciepłym i bardzo miłym człowiekiem. Zaproponował pomoc w kontaktach z zagranicą,bo musimy dalej leczyć syna - guz nie da się wyciąć w całości. Zawsze bedę bardzo wdzieczna panu doktorowi Elżbieta Kastrau

Wspaniały fachowiec a do tego cudowny człowiek....

Dr Jeżewski prawie sześc lat temu usunął z mojego mózgu ognisko nowotworu /przerzut/. Mimo,że dobiegam do sześćdziesiątki pracuję i cieszę się życiem.Brakuje mi słów uznania dla pana doktora.Przy swoich niezwykłych umiejętnościach pozostaje niezwykle sympatycznym człowiekiem,a to rzadko idzie w parze.

Nie kompetętny, nie przedctawia się pacjętowi nie chce przyjac na wizyte, lecz gdy do niej dochodzi mino braku jego zgody, udaje inna osobe. Szczerze NIE POLECAM!!!

Lekarz godny zaufania.Konkretny ,rzeczowy,kompetentny w swojej dziedzinie i bardzo ciepły,sympatyczny człowiek.

Jestem po 3 operacjach, przeprowadzonych przed dr. Jeżewskiego mianowicie po biopsji guza(naczyniaka) rdzenia przedłużonego, wstawieniu zastawki i opracowaniu trudno gojącej się rany. Pierwszy zabieg wykonany w grudniu 2009. Czuję się świetnie, bardzo polecam tego lekarza, Świetny i uprzejmy człowiek. Z pozdrowieniami S.Z.

Czy komuś ten doktor leczył tzw. przetokę w głowie??

nic sie nie dowiedziałem a spedziłem tam cały dzień!!!!!!!!! nie polecam!!!!!!!!!!!!

Wspaniały profesjonalista i bardzo rozsądny lekarz, 3 lata jestem po operacji kręgosłupa i z wynikami ze wskazaniem na następną , a mimo to dzięki wskazówkom i poradom do których się stosuję , normalnie funkcjonuję , bez bólu i cierpienia,faktycznie jest to Lekarz na 6 z "+"

w listpoadzie 2008 pogotowie przywiło Doktrowi denata (mnie) z pęknietym tętniakiem - skutecznie usunął awarię. Minął rok, nie mam żadnych komplikacji neurologicznych.

P. dr jest świetnym specjalistą-polecam! Konkretny. Jestem po dwóch operacjach kręgosłupa. To dzięki Niemu chodzę.

Super Gość, uratował mi życie.Bardzo dziękuje! K.K

Wspaniały specjalista,pomógł mi 3 raz,rzetelny i prawdomówy.Polecam wszystkim z problemem neurochirurgicznym.Posiada wszechstronną wiedzę,świetny operator.Tłumacząc pacjentowi chorobę stosuje nie tylko słowne wytłumaczenie ale zaintersowanym wykona rysunek wskazując w czym leży problem.

Udziela bardzo ogólnych informacji, więcej można dowiedzieć się w internecie.

Doktor Jeżewski jest bardzo dobry bardzo mi pomógł dzięki niemu głowa już mnie nie boli bardzo mu za to dziękuje i polecam każdemu żeby leczyć się u niego

Żaden komentarz nie będzie wystarczająco dobry ,polecam bardzo goraco.

dr. Jeżewski nie jest na 5 tylko na 6 .przeprowadzil mi poważną operację kręgosłupa dzięki niemu jestem sprawna i zdrowa .

Polecam i to bardzo! każdemu kto ma problem zdrowotny, który może zostać rozwikłany przez tego lekarza.Osobiście jestem po dwóch zabiegach operacyjnych wykonanych przez Dr.Jeżewskiego z pozytywnym skutkiem.To jemu zawdzięczam swoje życie i to że jestem dzisiaj samodzielna.Gorąco polecam.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny