dr n. med. Dariusz Jeżewski

Neurochirurg

szara 48

18.10.2015

Człowiek i lekarz wielkiego serca i wielkich umiejętności,jesli coś nie tak z kręgosłupem tylko Dr.Jeżewski zapraszam z całej Polski Warto,jestem po 15 operacjach kręgosłupa,a po mnie nie widać,uratował mi zycie.

Jan

30.11.2013

Serdeczne podziękowanie za udaną operację dla Pana i całej obsługi. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam Jan Wojtkiewicz

23.02.2013

Geniusz chirurgiczny - usunięcie guza mózgu ,wiedza,kompetencja, bardzo wysoka kultura osobista.

28.01.2013

SZANOWNY PANIE DOKTORZE NIE ZNAJDUJE SLOW KTORYMI CHCIALABYM WYRAZIC WDZIECZNOSC ZA WSZYSTKO CO ZROBIL PAN NIE TYLKO DLA SWOJEGO PACJENTA ANDRZEJA K. (operacja usuniecia guza mozgu) ALE TAKZE DLA NAS KTORZY ZMIERZYC SIE MUSIELISMY Z LOSEM NIEZAPOWIEDZIANYM I NIEPRZEWIDYWANYM. NIGDY NIE JESTESMY TAK BARDO BEZRADNI WOBEC CHOROBY I CIERPIENIA JAK WTEDY GDY KOCHAMY. PANSKI CHLODNY PROFESJONALIZM I WRAZLIWE GORACE SERCE TO DAR NIEZWYKLY. JESLI CHOROBA NASZEGO KOCHANEGO ANDRZEJA BYLA NIEUNIKNIONA TO SZCZESCIEM OD BOGA BYLO TO ZE TO WLASNIE PAN ZOSTAL JEGO LEKARZEM. PROSZE UWIERZYC ZE PANSKIE SPOJRZENIE USPOKAJAJACE SLOWO SERDECZNY GEST DOTKNIECIE REKI PRZYNOSILY NAM PRAWDZIWA ULGE W NAJTRUDNIEJSZYCH CHWILACH. DZIEKI PANU Z UFNOSCIA PATRZE W PRZYSZLOSC. ZA WSZYSTKO Z CALEGO SERCA DZIEKUJE I ZYCZE BY LOS KAZDEGO DNIA STOKROTNIE ODWZAJEMNIAL PANU NASZA WDZIECZNOSC I UZNANIE A WSZYSTKO CO NOSZE W SERCU PRAGNE WYRAZIC SLOWAMI SERDECZNEGO PODZIEKOWANIA STAROPOLSKIM BOG ZAPLAC.

28.12.2012

chyle czoła, szacunek przeogromny, uratował zycie mojej mamie, ciepliwy dla pacjenta i dla rodziny, plecam, trudno opisac wdzięczność

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Szczecin"?

Ambulatorium i Diagnostyka SPSK Nr 1 PUM w Szczecinie
Unii Lubelskiej 1