lekarz Dariusz Jurgielaniec

Chirurg ogólny, Gastrolog

Bardzo sympatyczny Lekarz a co najważniejsze specjalista z dużą wiedzą Przed badaniem zostałam poinformowana o jego przebiegu. Po zakończonym badaniu Pan Doktor wytłumaczył mi wszystko Również Pani Pielęgniarka bardzo miła ,spokojna, podczas zabiegu cały czas była przy mnie

Bardzo sympatyczny Lekarz a co najważniejsze specjalista z dużą wiedzą
Przed badaniem zostałam poinformowana o jego przebiegu.
Po zakończonym badaniu Pan Doktor wytłumaczył mi wszystko

Pan Doktor to bardzo dobry specjalista, i wspaniały człowiek... Jeżeli chciał zrobić badanie ponownie, to tylko dlatego, ze jest wnikliwy, dokładny i chce mieć pewność na 100%. .. Pomógł mi, czego niby najlepsi, z wielkich miast, nie potrafili...dzięki niemu skończyły się moje wieloletnie cierpienia... Za co dziękuję i polecam😊

Bardzo niemiły. Musiałem dwukrotnie wykonać to samo badanie bo pan doktor nie wierzył koledze po fachu. Widzi tylko czubek swojego nosa.

Jest dobrym lekarzem. zna się na swoim fachu lecz mało dostępnym i zadufanym w sobie!