lekarz Dariusz Kaczmarek

Neurolog

jestem poudarowcem dobrze ,że trafiłem do tego neurologa .dobry lekarz i porządny człowiek ! polecam.

Bardzo przyzwoity człowiek i fachowiec . Już trudno znaleźć takich lekarzy jest ich coraz mniej a może nawet doktor pozostał sam .bardzo pozytywny człowiek i lekarz

Zajął się mną naprawdę profesjonalnie, wszystko dokładnie wytłumaczył, teraz już wiem na czym stoję. To co prawda pierwsza wizyta ale jestem bardzo zadowolony ponieważ od razu postawił konkretną diagnozę. Sposób tłumaczenia dolegliwości i zapobieganiu ich jest naprawdę genialny :D Polecam :)

zbyt wczesniej zeby chwalic ale lekarz godny polecenia

zbyt wczesniej zeby chwalic ale lekarz godny polecenia

Proszę nie czytać tych negatywnych wpisów bo to zwykłe szkalowanie. Lekarz godny zaufania, profesjonalista, który traktuje poważnie swoich pacjentów i poświęca się w 100 %. Wielu ludzi postawił na nogi . Każdą chorobę wyjaśni w taki sposób, że każdy zrozumie, nie używa terminów lekarskich aby zabłysnąć wiedzą ale takich które zrozumie przeciętny człowiek. Stara się pomóc i doprowadza leczenie do końca. Polecam

U tego lekarza leczy się cała moja rodzina. Pomógł mojemu mężowi, załatwił sam od siebie leczenie rehabilitacyjne co postawiło męża na nogi. Syn miał torbiel na zatokach i tylko on postawił prawidłową diagnozę i badał syna ponad godzinę mimo, ze pacjentów było na poczekalni mnóstwo. Gdyby robił to tylko dla pieniędzy poświęcał by 5 minut i następny. Nie lekceważył żadnych objawów u syna, interesowało go wszystko i tylko dzięki niemu syn jest zdrowy. Lekarz godny polecenia bo to tylko nie super lekarz ale i super człowiek.

Powiem krótko PROFESJONALISTA. Bezbłędny diagnosta i bardzo sprawny lekarz, a przy tym przyzwoity człowiek...

Jak jestes chory to do niego ale jak zalatwic cos toZdala

Jak jestes chory to do niego ale jak zalatwic cos toZdala

Zdecydowanie jestem zdziwiona niektórymi wpisami oceniającymi Doktora. Doktor leczy członków mojej rodziny od chyba 1993 roku. Zajmował się Dziadkiem, który był odesłany z izby przyjęć pewnego szpitala jako " nie rokujący nadziei", a dzięki Doktorowi żył jeszcze ponad 5 lat. Potem zajmował się moją Mamą i mnie także pomógł w problemie zdrowotnym. Zawsze służył skuteczną pomocą, ma ogromną wiedzę medyczną nie tylko jeśli chodzi o neurologię. Wyważony i daleki od wspomnianej tu "rutyny". Poza tym niezwykle oczytany z dużą wiedzą z różnych dziedzin. Zdecydowanie polecam.

Nikomu nie polecam.Rutyna.Jeśli coś nie mieści się w schemacie to odsyła do psychiatry i ordynuje leki psychotropowe.Bagatelizuje wszystkie podawane objawy.Bez wywiadu ocenia pacjenta na podstawie metryki.