dr n. med. Dariusz Kajdaniuk

Endokrynolog, Internista

Dzisiaj wlasnie dowiedzialam sie,ze po 11 latach trace tak wspanialego endokrynologa jakim jest dr Kajdaniuk wiec nie wiem co mam teraz poczac!,gdyz nie podpisal na ten rok umowy z poradnia przy szpitalu klinicznym nr 1 w Zabrzu!Dzieki jego kompetencji od 11 lat nie mam problemow z tarczyca,az boje sie oddac w inne rece!Pozostaje mi tylko zaczac skladac prywatne wizyty!Tak to wyglada kondycja polskiej publicznej sluzby zdrowia!

pomógł mi wydostać się z mojej choroby, błądziłam po różnych endokrynologach i nigdy to nie było to .. wkońcu lecze sie odpowiednim dla mnie tokiem, jestem bardzo zadowolona ! :)

Lekarz na 6.Jest lekarzem potwierdzającym swoją wiedze i lekarzem dla ludzi.

Lekarz na 6.Jest lekarzem potwierdzającym swoją wiedze i lekarzem dla ludzi.

polecam, jest wiarygodny, nie spieszy się, a najważnijsze że jest skuteczny

polecam, jest wiarygodny, nie spieszy się, a najważnijsze że jest skuteczny

Chylę czoła przed wiedzą i osobowością pana dr. Kajdaniuka. Samo spotkanie działa jak dobre lekarstwo. Miałem wielkie szczęście, że walcząc z moją chorobą trafiłem na tak wspaniałego lekarza. Dzięki Jego ogromnej pracy ja mogę cieszyć się zdrowiem.