Dariusz Kaźmierczak

Nie wiem skąd dobre oceny dla tego pana. Ja radzę omijać szerokim łukiem. Po każdym zdaniu byłam poprawiana w bardzo nieuprzejmy sposób. Kultury zeru, szacunku do pacjenta zero. Kompetencji nie poznałam i całe szczęście.

Bardzo dobry lekarz Trafna szybko postawiona diagnoza. Miła obsługa. Dużo poświęconego czasu. Lekarz szczegółowo wyjaśnia wszystkie wątpliwości i niejasności

Bardzo dobry lekarz
Trafna szybko postawiona diagnoza. Miła obsługa. Dużo poświęconego czasu.
Lekarz szczegółowo wyjaśnia wszystkie wątpliwości i niejasności

Moje dwie ciążę zostały prowadzone przez doktora Dariusza. Doktor, Dariusz jest godny polecenia. Zawsze mogłam liczyć na Doktora gdy miałam jakie kolwiek obawy zawsze mogłam zadzwonić zawsze zostałam przyjęta.

Nie polecam tego lekarza. Jest nieuprzejmy, a wręcz bezczelny dla pacjentów. Arogancki, traktuje ludzi przedmiotowo. Co do jego kompetencji, również ogromne zastrzeżenia.

Bardzo dobry lekarz!!!! bardzo sympatyczny, kontaktowy, wspaniale tłumaczy i co najfajniejsze jest bardzo dokładny. Kiedyś zgłosiłam się na badanie ginekologiczne, Pan Doktor w trakcie badania zauważył wysypkę na nogach, zatem na wstępie się tym zainteresował. Nie odesłał mnie do dermatologa lecz sam ustalił drogę leczenia, wyjaśnił przyczynę i udzielił cennych rad. Zbadał również tarczycę i piersi- zatem który ginekolog na NFZ aż tak by się poświęcał pacjentowi??? co tu mówić- kiedyś chodziłam do prywatnego ginekologa, płaciłam 200 zł i byłam traktowa przedmiotowo, bardzo szybko mnie zbywał, gdyż następny pacjent czeka. Poza tym Pan Doktor Kazimierczak jest niesamowicie sympatyczny, konkretny i kontaktowy- sprawia, że człowiek zupełnie zapomina, że jest się na wizycie ginekologicznej. Jak najbardziej polecam i pozdrawiam serdecznie Pana Doktora :)

Bardzo dobry lekarz, jestem zadowolona z tego jak prowadzi moją ciążę, nie tylko jest kompetentny, ale sprawia, że atmosfera podczas wizyty jest bardzo przyjazna. Polecam szczególnie ciężarnym! :)