lekarz Dariusz Kuhn

Pan Doktor to skarb wśród lekarzy. Tyle razy już mi pomógł. Tyle razy ocalił od bolesnych niepotrzebnych zabiegów. Wizyta u ginekologa to już żadna trauma , wizyty delikatnie i z wyjątkową troską o kobietę i zadbanie o jej komfort psychiczny i fizyczny.Doktor Zawsze wysłucha, doradzi i pomoże natychmiastowo. Polecam wszystkim Paniom. Dla mnie tylko wizyty u ginekologa tylko u tego Doktora.

bardzo fajny lekarz, pomocny i dba o zdrowie pacjentki, przyjmie mnie zawsze i zna się na ginekologii

Z czystym sumieniem polegam lekarza Dariusza Kuhna. Wspaniały człowiek, ciepły, miły, uprzejmy, pomocny. Posiada ogromną wiedzę w swojej dziedzinie, którą doskonale potrafi przekazać pacjentowi. Profesjonalne podejście do pacjenta. Maksymalna ilość poświęconego czasu. Zawsze dyspozycyjny. To lekarz, dla którego nie jest ważna ilość przyjętych pacjentów i wypchany portfel, tylko sam pacjent. Rewelacja. Prawdziwy lekarz z powołania. Nie znajdziecie drugiego takiego!

cudowne podejście do pacjęta, nawet starszej pani jak ja, wyczerpujące tłumaczenie ,bez poganiania, uprzejmy doktor, starający się, dokładny, więcej takich lekarzy jak doktor Dariusz Kuhn,

Dołączam się do poprzednich pozytywnych komentarzy, długie kolejki oczekujących pacjentek do doktora chyba potwierdzi moją opinię........ doktor to specjalista na wysokim poziomie uprzejmy, skromny o nieco ściszonym głosie za to ogromną wiedzą w swojej dziedzinie .... pełen profesjonalizm w podejściu do pacjentki, w trakcie badania dokładnie tłumaczy każdy moment badania, jako jeden z nielicznych potrafi słuchać , zleca badania aby potwierdzić lub wykluczyć wątpliwości, cierpliwie tłumaczy wszelkie zapytania dotyczące wyników, stanu zdrowia, dlaczego trzeba wykonać takie czy inne badania..... ja ze swej strony mogą sobie tylko życzyć aby doktor cieszył się jak najdłużej dobrym zdrowiem i pracował w Kostrzynie jak najdłużej nasza służba zdrowia tylko na tym skorzysta, szpital a pacjentki przede wszystkim.... a chyba o to nam wszystkim chodzi, żeby leczył nas dobry specjalista ...... czyli po prostu - doktor Dariusz Kuhn

Polecam wszystkim panią Doktora Dariusza Kuhna bardzo uprzejmy i przemiły widać,że to lekarz z powołania a takich jest bardzo mało.Leżąc na oddziale w Kostrzynie byłam w szoku,że Doktor jest taki opiekuńczy wszystko potrafi wyjaśnić po prostu jest super lekarzem:-)szczerze polecam:-)

Pan doktor to nie tylko wspanialy lekarz z powolania, ale rowniez przemily mezczyzna. 1. Kompetentny w 100 % wlasnie taki ktos powinien prowadzic nasze ciaze. 2. Kompleksowosc podejscia jak najbardziej na wysokim poziomie. 3. Nie musialam o nic pytac, bo Pan doktor wszystko tlumaczy sam z najlepsza dokladnoscia. 4. Ilosc poswieconego czasu. Bedac na oddziale zastanawialam sie czy on wgl spi i ma chwile czasu dla siebie. Kilkanascie razy w ciagu dnia pytal o samopoczucie i sprawdzal czy wszystko ok. 5. Uprzejmosc. Wielu lekarzy na oddziale w Kostrzynie nad Odra ...

1. Kompetentny w 100 % wlasnie taki ktos powinien prowadzic nasze ciaze.
2. Kompleksowosc podejscia jak najbardziej na wysokim poziomie.
5. Uprzejmosc. Wielu lekarzy na oddziale w Kostrzynie nad Odra powinno sie uczyc od dr. Kuna co to jest, bo raczej nie wiedza. Bynajmniej glowa oddzialu. Mily, cieply, szarmancki i UPRZEJMY!!!
6. POLECAM to lekarz na 5ke gdyby nie on moja coreczka pewnie by nie zyla bo to on postawil na swoim i zarzadzil cc w 34 tyg. potem wszyscy stwierdzili ze mial racje. Corcia miala 6 pkt urodzona w zamartwicy. Dzis zdrowa 5,5 miesieczna dziewusia. DZIEKUJE Panu panie doktorze :)

Godny polecenia, lekarz z powołania ! Miły, sympatyczny, kompleksowy, uprzejmy. Nie znam lepszego!

Godny polecenia, lekarz z powołania
! Miły, sympatyczny, kompleksowy, uprzejmy. Nie znam lepszego!

Z przyjemnością agituje za leczeniem sie u P. Dariusza Kuhn. W tym rankingu zdecydowanie pierwsze miejsce!

Profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu! Bardzo polecam!

Profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu! Bardzo polecam!