Dariusz Kujawski

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.75
14 opinii

Prywatnie jest uprzejmy. Na NFZ gbur. W dodatku operujac mnie popełnił błąd. Za 2 lata kolejna operacja, aby naprawić to co spartaczył Kujawski.

lekarz nieodpowiedzialny przez niego straciłabym dziecko niepolecam

Ten lekarz prowadził moją pierwszą ciążżę i byłam z niego zadowolona póki chodziąłm prywatnie. jednak w ostatnich 3 miesiącach ciąży przeniosłam się do gabinetu z nfz i już nie był taki miły i kompetentny. Przez te 3 miesiące ani razu nie zrobił mi usg i idąc na poród nie miałam pojęcia jak duże jest dziecko... nie polecam go nikomu kto chce pójść z nfztu.

Jak najbardziej polecam Pana doktora. Miałam okazję mieć z nim do czynienia w szpitalu w Raciborzu. Bardzo miły człowiek. Ma podejście do pacjenta. Bardzo delikatny podczas badania. Miłe usposobienie. Mimo, że jest ordynatorem zawsze z uśmiechem odpowiada na każde pytania pacjenta. Polecam.

Jestem pacjentką od 8 lat, obecnie w ciąży. Nigdy nie odczułam braku czasu dla mnie, jak piszą tu niektóre panie. Polecam wszystkim Paniom, szczególnie tym, dla których wizyta u ginekologa jest stresująca - ja od wielu lat chodzę tam bez żadnego stresu. Trzeba jednak umawiać się z wyprzedzeniem, wizyty "jeszcze dziś" wiążą się z koniecznością dłuższego siedzenia w poczekalni.

Jestem pacjentką pana doktora od kilku lat. Każda wizyta była w gabinecie przychodni - za pieniądze z NFZ. Pan doktor za każdym razem wykazywał się i kompetencjami, i wiedzą, i zainteresowaniem. Zawsze miałam wykonywane potrzebne badania, a ich wyniki były mi należycie przedstawiane. Teraz jestem w piątym miesiącu ciąży i czuję, że jestem z maleństwem pod bardzo dobrą opieką. Polecam pana doktora wszystkim kobietom, które szukają kompetentnego specjalisty i przyjazdego człowieka.

jestem jego pacjętką od 17 lat.Profesjonaliata, kompetentny, gorąco polecam. Dobry w prowadzeniu ciąży, skutecznie leczy bezpłodność ...warto

Na początku bardzo chwaliłam dr a teraz no nie wiem jak lekarz chodź dalej jest miły ale wydaje mi się że "olewa" pacjentki.

nie zbadał mnie przez pół roku ani raz,2 razy miałam zabieg w szpitalu,miło mnie spławiał,nie wykonał zaleceń kontrolnych, nie używa USG ,nie wiedziałam,że powinien je zrobić po 1 zabiegu,nie jestem zadowolona,boję się o swoje zdrowie-jest to lekarz wysoko oceniany przez ciężarne pacjentki,dla mnie nie miał czasu,S>G>

Uważać na tego lekarza. Cham,prostak,Bufon. Ciągle się spóznia.Notorycznie w dniach przyjęć w przychodni trzeba na niego czekac1-2 godziny.A jak już się pojawi to poświęca tylko 5 minut.Nie wysłucha,nie zbada,nie przeprowadzi wywiadu.Kompletnie lekceważy pacjentkę.Jeśli macie gdzie,to omijajcie tego lekarza szerokim łukiem.

Lekarz jest super.Jako jedyny postawił właściwą diagnozę a następnie podjął leczenie.Gorąco polecam tego lekarza

Jestem jego pacjentką od kilku lat i uważam, że jest dobrym lekarzem..

JEST JEDYNYM LEKARZEM, KTÓREGO MOGĘ POLECIĆ KAŻDEJ KOBIECIE. BARDZO MIŁY,KOMPETENTNY, PO PROSTU ŚWIETNY!!!

To lekarz z powołania - trudno w dzisiejszych czasach o takich lekarzy

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny