lekarz Dariusz Kujawski

3,5
3,4
3,7

17.05.2013

Prywatnie jest uprzejmy. Na NFZ gbur. W dodatku operujac mnie popełnił błąd. Za 2 lata kolejna operacja, aby naprawić to co spartaczył Kujawski.

23.01.2013

lekarz nieodpowiedzialny przez niego straciłabym dziecko niepolecam

lekarz nieodpowiedzialny przez niego straciłabym dziecko niepolecam

13.11.2012

Ten lekarz prowadził moją pierwszą ciążżę i byłam z niego zadowolona póki chodziąłm prywatnie. jednak w ostatnich 3 miesiącach ciąży przeniosłam się do gabinetu z nfz i już nie był taki miły i kompetentny. Przez te 3 miesiące ani razu nie zrobił mi usg i idąc na poród nie miałam pojęcia jak duże jest dziecko... nie polecam go nikomu kto chce pójść z nfztu.

03.05.2012

Jak najbardziej polecam Pana doktora. Miałam okazję mieć z nim do czynienia w szpitalu w Raciborzu. Bardzo miły człowiek. Ma podejście do pacjenta. Bardzo delikatny podczas badania. Miłe usposobienie. Mimo, że jest ordynatorem zawsze z uśmiechem odpowiada na każde pytania pacjenta. Polecam.

07.01.2011

Jestem pacjentką od 8 lat, obecnie w ciąży. Nigdy nie odczułam braku czasu dla mnie, jak piszą tu niektóre panie. Polecam wszystkim Paniom, szczególnie tym, dla których wizyta u ginekologa jest stresująca - ja od wielu lat chodzę tam bez żadnego stresu. Trzeba jednak umawiać się z wyprzedzeniem, wizyty "jeszcze dziś" wiążą się z koniecznością dłuższego siedzenia w poczekalni.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Rybnik"?

Jakub Grudzień

Ginekologia i Położnictwo