Absolutny mistrz stomatologii. Nie naciąga na pieniądze. Profesjonalny, szybki, konkretny. A przede wszystkim leczy zęby. Leczy zęby, a nie wymyśla potrzeby, których nie ma. Brawo Doktorze. Dziękujemy.

Brawo Doktorze. Dziękujemy.

Powiedzieć, że jest doskonały to nic nie powiedzieć. Można aż pozazdrościć umiejętności, podejścia do pacjenta i poczucia humoru. Dla mnie wzór - jakiego bym sobie życzył w każdej innej specjalności medycznej. Jak trzeba skorzystać z usług chirurga stomatologa to koniecznie do Niego.

Pierwszy raz w życiu musiałem usunąć zęba, dodatkowo była to 7-mka która popsuła się kompletnie od środka, pękł korzeń a ząb stracił strukturę. Sam Doktor przyznał, że dawno nie miał takiego przypadku. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. 0 bólu i strachu, w każdym momencie widać było że Doktor, pomimo że ząb się "stawiał", doskonale wiedział co robi, wręcz z uśmiechem na ustach i żartując sobie, wyciągnął drania w kawałkach w ok. 15 minut. Pomimo założenia szwów, nie musiałem ani raz sięgnąć po leki przeciwbólowe, jeszcze tego samego dnia jadłem posiłki stałe i spokojnie poszedłem do pracy. Nie ma możliwości, żebym obecnie poszedł do innego specjalisty.

Do Pana Dariusza chodzimy całą rodziną, każdy niezależnie od wieku i sytuacji jest bardzo zadowolony. Specjalista, przesympatyczny człowiek, godny polecenia. Pana Michała Kutelę również bardzo polecamy. Ten team to ratunek dla wszystkich mniejszych i większych obawiaczy się dentystów. Profesjonaliści. Wielkie dzięki;)

Dłutowalam óseke u innego dentysty, niestety przypadek nagły, na wakacjach daleko poza Gdańskiem. Po powrocie zgłosiłam się do swojej Pani stomatolog, ktora nie była w stanie ściągnąć mi szwów. Jeden mi wyszarpala i pozostałe zalecila ściągnąć u chirurga. Obdzwonilam wszystkie prywatne kliniki i ściągnięcie dwóch szwów kosztowaloby 50 zł. 😱 (sama bym to zrobiła ale z lekka ślepa jestem i nożyczki nie te) Trafiłam na Pan dr Kutelle, telefonicznie uzgodnilismy termin. Był bardzo uprzejmy, ściągnął szwy bezbolesnie z delikatnością i precyzją. Byłam zaskoczona, że nie zapłaciłam za wizytę mimo iż zabieg nie był przeprowadzony u Niego Jestem mu wdzieczna i z uśmiechem korzystam z usług Pana Doktora. Z czystym sercem POLECAM!

POLECAM :) !!!! Doktor świetnie usuwa ósemki , tłumaczy pacjentowi co będzie robił , uspokaja pacjenta , nie pozwala mu wpaść w panikę . Robi wszystko żeby pacjent nie cierpiał . Doktor jest bardzo sympatyczny . DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE !!

cierpiałem kiedyś na bardzo zaawansowaną nerwicę lękową (przypadek kliniczny), uniemożliwiającą wręcz normalne funkcjonowanie, o dentyście nie było możliwe nawet pomyśleć, wiadomo iż wizyta u dentysty nie przychodzi łatwo nawet największemu twardzielowi lecz proszę sobie wyobrazić, iż przy mojej w tej kwestii wręcz paranoi wizyty u Pana Doktora to przysłowiowa bułka z masłem, tak więc jeśli jesteś podobnym cykorem wal śmiało, a po pierwszej wizycie przejdzie ci cały cykor i aż zdziwisz się, że to możliwe oraz tak proste, przy okazji pożałujesz straconego czasu, a bardziej utraconego uzębienia, jak to miało miejsce w moim przypadku, nawet nie musisz brać przed wizytą relanium, dostaniesz taką szprycę, że nic więcej nie potrzebne będzie ci do szczęścia, he he he (wężykiem, wężykiem, to był żart), reasumując - miło, łatwo i przyjemnie, a wszelkie pozostałe zalety Pana Doktora opisali przedmówcy więc nie będę się powtarzał. Tak więc do zobaczenia na fotelu.

Mega mistrz świata jeśli chodzi o usługi dentystyczne miły ciepły cierpliwy DOKŁADNY. Zawsze jestem zadowolona z usług Pana Doktora mimo, że tak strasznie się boję, idę tylko w sytuacjach niestety krytycznych i ostatecznych.

Najlepszy stomatolog oraz chirurg. Godny polecenia. Bardzo uprzejmy, zawsze pomoże - nawet w nagłych sytuacjach.

witam, polecam bardzo szczególnie jeśli jest wada zgryzu,żałuję ,że tak późno się zgłosiłam ,normalny uśmiech.....bezcenny bp

bp