mgr Dariusz Łasiński

Psycholog, Psychoterapeuta

Ukończył psychologię i biologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (całościowe szkolenie z zakresu psychoterapii, wypełniające standardy Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej). Od 2011 do 2018 roku pracował jako psycholog na Oddziale Psychiatrycznym Męskim w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” w Gnieźnie. ...

Pan Dariusz jest bardzo dobrym terapeutą nurtu pstchodynamicznego. Bardzo dobrze radzi sobie z problemami ze swojego zakresu specjalizacji. Posiada także szeroką wiedzę pozamedyczną, potrafi nawiązać rozmowy na wiele tematów. Poświęca pacjentowi dużo czasu, także poza sesjami, czasem jednak ma trudność ze zrozumiałym wyjaśnieniem pacjentowi niektórych zagadnień. Bardzo kuleje natomiast, jeśli w ogóle istnieje, komunikacja i współpraca między innymi pracownikami medycznymi poradni NFZ, w której pracuje, a panem Dariuszem, jednak brak woli współpracy dostrzegam zdecydowanie bardziej ze strony innych pracowników właśnie.

Dobry specjalista dobry człowiek. P. Darek na terapii pomaga mi ogarnąć siebie, poprawiają się moje relacje z ludźmi. Dziękuję

Bardzo dobry psychoterapeuta. Spokojny, uprzejmy, wyważony. Trudno mi wprawdzie precyzyjnie oddzielić wpływ spotkań z nim od wpływu innych czynników, które powoli zmieniały moje życie (rozmów z innymi ludźmi, własnych przemyśleń, lektur itp.) ale wiem, że terapia u Pana Dariusza Łasińskiego miała w mojej zmianie bardzo ważny udział. Polecam tego specjalistę!

Pana Dariusza poznałam jakiś czas temu na Oddziale Neurologicznym. Zdiagnozowano u mnie stwardnienie rozsiane, wówczas niewiele o tej chorobie wiedziałam ale byłam przerażona. Pan Dariusz pomógł mi pozbierać myśli, wysłuchał mnie i cierpliwie odpowiadał na moje pytania, podarował poradnik o chorobie. Upłynęło jeszcze wiele tygodni zanim pogodziłam się z tym, że zachorowałam ale to on pomógł mi przetrwać pierwsze trudne chwile w szpitalu. Kompetentny i wrażliwy psycholog.

Jeden z lepszych psychologów jakich poznałem. (a uwierzcie mi Państwo - było ich kilku). Bardzo polecam. Cierpliwy,wyrozumiały, a co najważniejsze b. kompetentny.