dr n. med.Dariusz Łątka

Neurochirurg

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.3512345
18 opinii

• 1

Prosze Panstwa! W lipcu 2013 bylam z moim bratem, ktory od urodzenia cierpi na porazenie mozgowe i jest niepelnosprawny u wybitnego pana doktora Latki w Opolu. Przejechalismy 70 km. Wizyta byla bardzo krotka. Nie bylo pozdrowienia, kontaktu wzrokowego z pacjetem, a pan Latka chrupal sobie marchewki i patrzyl w Monitor komputera. Powiedzial to, co czytalam w internecie na temat cyst w mozgu i na koniec nie patrzac na nas powiedzial: " no to teraz wynocha..." To Skandal, nie jestem do dzis pewna, czy to mozliwe, ze lekarz swiatowej slawy tak sie zachowuje, nie Maja lekarze w Polsce, zadnej kultury osobistej, ani przygotowania psychologicznego? Naszczescie brat nie Dostal ataku padaczki po tym szoku. Niesamowite, brakuje mi slow, czy tak pan sie nauczyl swoich kompetencji w USA. Powinien sie pan wstydzic, a kazdy dzisiaj moze byc niepelnosprawny, wystarczy wypadek samochodowy... Dorota.

• 1

Lekarz, ktory swietnie wie jak zainkasowac pieniazki, arogancki, brak kultury, lekcewarzacy stosunek do pacjenta- czlowieka!!!

• 5

Prywatnie zrobilam sobie rezonans, po wizycie u neurologa ktory stwierdzil ze trzeba operowac i mialam czekac pol roku na wizyte do neurochirurga, poszlam do gabinetu dr Latki prywatnie, 3 dni od wykonania telefonu, wiec szybko, do prawda nic o leczeniu poza tym ze trzeba zrobic operke microdisctomie nie uslyszalam, ale dostalam sie szybko do szpitala ok 2,5 miesiaca po wizycie prywatnej. Oszczedzilo mi to czekania pol roku na wizyte i pol roku na operke normalnym tokiem. Lekarze nie mowia nic bez wgladu w rezonans, takze to badanie to podstawa, z tym trzeba podejsc do lekarza bo inaczej sie nic nie dowiemy, a druga sprawa w szpitalu przed operacja tez lekarze nie mowia za duzo, bo to trzeba otworzyc i zobaczyc co sie dzieje, za to po operacji mamy wszystko jak na dloni, co bylo, i co teraz, czy rehabilitowac i jak, pozniej mamy juz opieke lekarza asystujacego przy operacji i mozemy sie nagadac do woli. Ja dzieki lekarzowi juz jestem w miare szybko po operacji, dziekuje i jestem wdzieczna. Teraz moge szybciej ruszyc do zycia.

• 1

Lekceważący stosunek do pacjenta, zero zainteresowania przypadkiem, zero współczucia. Po wejściu do gabinetu czekałam 2 minuty bo lekarz sobie czytał coś w monitorku i miał gdzieś że pacjentka czeka na pomoc. Po wyjaśnieniu dolegliwości kazał mi zgłosić się do szpitala do jego sekretarki po skierowanie na rezonans. Dodam że przyjechałam do lekarza ponad 100 km. Próbowałam poprosić o jakieś wskazówki , co mam robić, jak uniknąć bólu, tabletki czy coś takiego... nic nie raczył poradzić. Z wielką łaską wypisał "zwolnienie ". Koszt tej cennej wizyty 100 zł... (5 min "rozmowy").

• 1

to najgorszy lekarz jakiego spotkałam w życiu. Nie tłumaczy choroby a samo wejście do gabinetu "stówka". Przez tego lekarza męczę się z chorobą już 4 lata, bo na pierwszej wizycie nie została zdiagnozowana. Obecnie jestem po operacji mózgu w Warszawie. Może to i lepiej, że nie dałam się operować panu doktorowi, potocznie nazywanemu dr "śmierć"[

• 5

Do wystawienia opinii temu lekarzowi, zmusiły mnie niektóre krzywdzące opinie na jego temat. Jestem pacjentką dr Łątki, pierwszy raz byłam u niego w prywatnym gabinecie, doktor skrupulatnie przejrzał moje wyniki, postawił diagnozę i powiedział o sposobie leczenia, na koniec wizyty to ja zapytałam ile płacę i o dziwo (co nie zdarza się innym lekarzom) dostałam paragon. Pozostałe wizyty u doktora odbywały się już w szpitalu na konsultacjach ordynatorskich za darmo. Bardzo polecam dr Łątkę jest jednym z czołowych specjalistów w naszym kraju.

• 5

dzięki temu lekarzowi "urodziłam" się po raz drugi! może nie jest "gadułą" ale w tym co robi jest najlepszy!poleciłabym Pana Łątke każdemu.

Super lekarz.Najlepszy.Polecam wszystkim.

• 1

TAkiego gościa jeszcze nie widziałem. Tylko weszłem odrazu krzyknął "stówa" oczywiście do kieszonki(żadnego paragonu). Później po obejżeniu wyników spytał sie ironicznie czy chce życ 200 lat.Obiecał załatwić badanie ale chyba zapomniał.Widac stówa to za mało. Cała wizyta trwała 4 minuty.On nawet nie starał się udawać ,że mu zależy. Zwykły naciągacz!!!!

• 4

doktor godny polecenia zna się na swojej pracy.

• 2

Na oddziale dr. Łątki bywam juz od 2006 roku do tej pory miałem 3 operacje odcinka LS ostatnia w lipcu tego roku I co? i właśnie sie dowiedziałem że mam się poddać kolejnej operacji (tych samych dysków) Bo poprzednie niewiele dały Wszystkie na zalecenie w/w lekarza Prywatnie człowiek ciepły i otwarty ale nijak sie to ma do poprawy mojego stanu zdrowia No ale jak to kiedys usłyszałem od jednego z neurochirurgów na WCM-ie ,, bolało boli i bedzie boleć "

• 5

Duza wiedza, kompetencje, fachowosc. Lekarz godny zaufania. POLECAM!!!

• 5

poprostu wspaniały lekarz i przede wszystkim człowiek !

PEŁNY PROFESJONALIZM, MIŁY LEKARZ I KONKRETNA DIAGNOZA

• 1

Choremu ojcu polecił picie osłodzonej wody w dużych ilościach i to była porada prywatna w jego gabinecie. Picie osłodzonej wody nie pomogło, szukaliśmy pomocy na oddziale neurologicznym gdzie zdiagnozowano miastenię i porażenie nerwów lewej strony ciała czego nie zauważył dr Łątka. Byłam obecna przy tej wizycie u dr Łatki z uwagi na problemy z poruszaniem jakie miał mój ojciec . Odradzam gorąco tego lekarza.

• 5

Wprawdzie jestem teraz posiadaczką "zakutego łba" (w 1/4 tytanowy), ale dzięki temu człowiekowi żyję !!! ZŁOTE RĘCE I CUDOWNE SERCE- ot cały DR.ŁĄTKA

• 5

Lekarz godzien najwiekszego i bezgranicznego zaufania. Operował mnie w 2002 roku /discsectomia C5-C6-C7/ za kilka dni będzie mnie operował w odcinku L-S kręgosłupa.

• 5

dr Łątka przeprowadził u mnie operację usunięcia dysku lędźwiowego. Pełen profesjonalizm. Świetny specjalista.

Gdzie przyjmuję

Nysa
    50,482285517,3295861

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat