Dariusz Łazęcki

52,163481820,8025256022 7287848
ddpm@op.pl

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.75
7 opinii

Nie dajcie sie zwieść tym ze jest miły. Wszystko na czym mu zalezy to kasa. Namówił mnie na zabieg oligozo... . Guzy po tym zabiegu tylko się rozmnożyły ( a był tylko jeden) w rezultacie juz nie ma ratunku dla mojej tarczycy:( Wizyta trwa 3 min i "next please" Kłamał jesli chodzi o zabieg i nie uzył etanolu .. KASA KASA i jeszcze raz KASA....Odradzam !!!!!

Samo badanie trwalo bardzo krotko, wizyta moze z 3min, nawet po zadaniu pytania nie udzielil odpowiedzi. Pacjent to nie jest przedmiot i jesli ma podjac decyzje o biopsji to chcialby znac skutki kazdej swej decyzji. Nie polecam.

Doktor przyjmuje tez w Lux Medzie. Na wstępie doktor wysmial fakt, że przyszłam skontrolować na USG zmianę nowotworową. Powiedział, że z tak małą zmianą wstyd jest przychodzic ... To badanie zleciła mi inny lekarz. Po badaniu usg (15sek) ciągle patrzył na zegarek .... pewnie spieszył sie do pacjentów ktorzy za brak kompetencji chetnie placa 150zł , nie polecam

bardzo mi się spodobało wytłumaczenie w przystępny sposób co mi dolega :-)

może i zrobi usg na wizycie ale żeby cokolwiek dowiedzieć się o swoim stanie zdrowia trzeba ciągnąć doktora za język.nie polecę nikomu

150 zł za to że pan doktor wypisał mi receptę i dowidzenia

Uważam że Pan Dr Łazęcki jest doskonałym lekażem, z całą odpowiedzialnością mogę polecić jego usługi, co prawda wizyta kosztuje 150zl ale w jej skład wchodzi USG więc nie jest ona wygórowana. Poza tym jako jedyny zlecił odpowiednie badania Gorąco polecam

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny