dr n. med. Dariusz Łazęcki

2,5
2,4
2,5
2,2

Nie polecam lekarza, wizyta trwała max. 3 minuty. Nie spojrzał nawet na wyniki badań. Miał wielkie pretensje, po co przyszłam skoro tarczyca jest ok, a drugi lekarz powiedział że wyniki są złe i należy je dalej skonsultować. Nie przepisał żadnych leków, nie zaproponował leczenia. Powiedział, że mam jakąś infekcje, ale nie wskazał jaką i odesłał z kwitkiem. Radzę omijać lekarza szerokim łukiem. Zero kompetencji i brak podejścia do pacjenta.

Wizytę maiłam w Centrum Enel-Med w formie teleporady. Lekarz a raczej "lekarz" jest opryskliwy, niezainteresowany. Mając całą historię choroby w komputerze nawet do niej nie zajrzał przed wizytą. Jego odpowiedz to :" ja pani nie znam, nie widziałem pani". Stwierdził, że od dawna nie robiłam badań co było nieprawdą. Wystarczyło zajrzeć w komputer! Wizyta była umówiona w celu wystawienia recepty na lek który biorę od ponad roku. Pan stwierdził, że jej nie wystawi bo nie ma medycznych wskazań. Nie zaproponował nic w zamian. Ani zmiany leczenia, ani innego leku. Na koniec rzucił słuchawką. Taka osoba nie powinna pracować z ludźmi a tym bardziej nie powinna ich leczyć.

Zdecydowanie nie polecam, lekarz wykonuje swój zawód za karę. Zero podejścia do pacjenta. Zostałem jak najszybciej zbyty z gabinetu.

Rewelacyjny lekarz, kompetentny, rzeczowy i wyjątkowo uprzejmy lekarz, może niektórym pacjentom nie podoba się że mówi tylko prawdę i to może być przykre, ale chyba tak jest lepiej. Ja jestem zadowolona i serdecznie polecam. Pierwszy lekarz który krótko i szczegółowo przedstawił problem i wydał zalecenia które mi pomogły i całkowicie zaakceptowałam.

Bardzo odradzam, doktor byl bardzo nie mily i oklamal mnie ze mam guzka na tarczycy tylko po to zeby wyciagnac pieniedze, a wiem ze nie mam guzka bo jestem pod opieka lekarza w Angli.

Bardzo mądry, miły grzeczny, wszystko tłumaczu a przede wszystkim niezwykle skuteczny w tym co robi. Dzięki Doktorze Serdecznie polecam

Serdecznie polecam

Nie dajcie sie zwieść tym ze jest miły. Wszystko na czym mu zalezy to kasa. Namówił mnie na zabieg oligozo... . Guzy po tym zabiegu tylko się rozmnożyły ( a był tylko jeden) w rezultacie juz nie ma ratunku dla mojej tarczycy:( Wizyta trwa 3 min i "next please" Kłamał jesli chodzi o zabieg i nie uzył etanolu .. KASA KASA i jeszcze raz KASA....Odradzam !!!!!

Samo badanie trwalo bardzo krotko, wizyta moze z 3min, nawet po zadaniu pytania nie udzielil odpowiedzi. Pacjent to nie jest przedmiot i jesli ma podjac decyzje o biopsji to chcialby znac skutki kazdej swej decyzji. Nie polecam.

Doktor przyjmuje tez w Lux Medzie. Na wstępie doktor wysmial fakt, że przyszłam skontrolować na USG zmianę nowotworową. Powiedział, że z tak małą zmianą wstyd jest przychodzic ... To badanie zleciła mi inny lekarz. Po badaniu usg (15sek) ciągle patrzył na zegarek .... pewnie spieszył sie do pacjentów ktorzy za brak kompetencji chetnie placa 150zł , nie polecam

bardzo mi się spodobało wytłumaczenie w przystępny sposób co mi dolega :-)

bardzo mi się spodobało wytłumaczenie w przystępny sposób co mi dolega :-)