lekarz Dariusz Lejman

Ortopeda, Traumatolog

3,9

konrad

13.11.2013

badając moją sytuację źle zdiagnozował uraz. powiedział, że mam do robienia artroskopie kolana a tak naprawdę dolegały mi wiązadła i trzeba było robić rekonstrukcję.

Andrzej

19.07.2013

lekarz potrafiący nawiązać dobrt kontakt z pacjętem ,życzliwy,kompetętny,udziela dobrych porad ,jest skuteczny w leczeniu.Godny polecenia.

21.11.2012

Operował mi kolano/endoproteza stawu kolanowego/, czuję się świetnie ,biegam. Polecam bardzo tego lekarza.

15.09.2012

leczę się u doktora wiele lat , operował mnie z powodu złamania kręgosłupa - byłam porażona po wypadku , przyjechał w nocy i skleił mój kręgosłup , dzisiaj chodzę normalnie , urodziłam dziecko i dzięki niemu żyję normalnie , uratował mi życie za co będę mu wdzięczna do końca życia , wielkie dzięki doktorze

30.08.2012

Jest gburowat patrzy po łepkach miałam problem z barkiem niemogłam ruszyć do gory to powiedział ze to nic takiego bo pewnie jak bym poszła prywatnie to inaczej by patrzył i wdodatku traktuje ludzi zgory niepolecam tego lekarza.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Szczecin"?

Szpital Zdunowo i Przychodnia na Jagiellońskiej

Centrum Innowacyjnej Rehabilitacji Terapia Plus