Dariusz Lejman

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.15
19 opinii

badając moją sytuację źle zdiagnozował uraz. powiedział, że mam do robienia artroskopie kolana a tak naprawdę dolegały mi wiązadła i trzeba było robić rekonstrukcję.

lekarz potrafiący nawiązać dobrt kontakt z pacjętem ,życzliwy,kompetętny,udziela dobrych porad ,jest skuteczny w leczeniu.Godny polecenia.

Operował mi kolano/endoproteza stawu kolanowego/, czuję się świetnie ,biegam. Polecam bardzo tego lekarza.

leczę się u doktora wiele lat , operował mnie z powodu złamania kręgosłupa - byłam porażona po wypadku , przyjechał w nocy i skleił mój kręgosłup , dzisiaj chodzę normalnie , urodziłam dziecko i dzięki niemu żyję normalnie , uratował mi życie za co będę mu wdzięczna do końca życia , wielkie dzięki doktorze

Jest gburowat patrzy po łepkach miałam problem z barkiem niemogłam ruszyć do gory to powiedział ze to nic takiego bo pewnie jak bym poszła prywatnie to inaczej by patrzył i wdodatku traktuje ludzi zgory niepolecam tego lekarza.

Myślę że to jeden z najlepszych lekarzy, polecam wszystkim wizyty u niego.

Bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie , uprzejmy , troskliwy ,polecam

Dobry fachowiec wspanialy człowiek. Konkretnie podchodzi do sprawy bardzo dobrze tłumaczy istotę problemu pełna współpraca przy wyborze leczenia. Ludzkie podejście.

Polecamcam calym sercem. Mam juz za soba dwie operacje u dr Lejmana. Kazda z nich zakonczona pomyslnie i po kazdej z nich moglam wrocic do uprawiania sportu. Ogromne dzieki Doktorze !!!

Nie polecam tego lekarza! Byłem u niego jaki miesiąc temu z kolanem! Powiedzial że to nic takiego i że po 2 tygodniach powinno przejsc a ja nadal się mecze z tym kolanem , tak jak była by tam woda ! Chodzenie o kuli nie jest przyjemne panie doktorze! ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

Godny polecenia lekarz i bardzo ludzki byłem ostatnio u jednego na kolano bo nie mogłem nim ruszyć i rozpierał mi je na "chama" Ten to zupełnie co innego obrazu skierował mnie na operacje

Byłem na komisji z pzu, dał bardzo niski procent. Był nie przygotowany, brak negatoskopu do analizy zdjęć,dopiero przy mnie po łebkach przejrzał dokumentację medyczną, nie wiedział gdzie co jest. STANOWCZO NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Specjalista w 100% godny polecenia.Super lekarz abyśmy mieli takich specjalistów w naszym mieście(kraju) jak najwięcej.Specjalista WZÓR. Jadwiga

bylam na wizycie wielokrotnie u dr lejmana polecam jak najbardziej,jestem po operacji kregoslupa szyjnego mialam robione rok temu wszystko jest wporzadku.ten lekarz to zlota raczka kazdego wyleczy i dobrze stwierdza diagnozy.bardzo ale to bardzo polecam:)

u lekarza tego byłam kilka razy na prywatnych wizytach w policach, a dodatkowo przeprowadzał mi zabieg na nodze w szpitalu w zdunowie. dzieki temu bez problemu moge chodzic a wczesniej mialam z tym małe problemy. jestem zadowolona z jego leczenia i polecam dr lejmana innym.

Bardzo dobry fachowiec zna się na rzeczy narazie nic wiec nie mogę powiedzieć bo jestem 1 miesiąc po operacji ale już po 2 tyg chodzę normalnie tylko jeszcze troszkę boli jak przesilę polecam jeszcze raz polecam !!!!!!!!!!!!!!

za złamanie szczytu kostki bocznej podudzia na komisji lekarskiej z pzu przyznał mi ten pan 0 procent trwałego uszczerbku na zdrowiu.niezła współpraca tego pana z PZU gdzie tu sprawiedliwość?????????????

Bardzo uprzejmy człowiek i dobry fachowiec

To bardzo dobry fachowiec.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny