dr n. med. Dariusz Majda

Wizyta to tragedia, lekarz opryskliwy od wejscia, na pytania nie odpowiada trzymając nos w kartotece albo odpowiada podniesionym tonem zirytowany, że padło pytanie. Nie polecam

Dobry lekarz polecam. Poświęca pacjentowi czas, jest uważny i dokładny.

Dobry lekarz polecam. Poświęca pacjentowi czas, jest uważny i dokładny.

Znakomity i kompetentny, rzeczowy i widac, że stosuje nowoczesne metody, a nie tak jak w jednym szpitalu w chorzowie, gdzie chcieli brac pod nóż moje kilkumiesięczne dziecko z podejrzeniem przetoki po ropniu w okolicach odbytu. Gdy trafiłam do dr Majdy wytłumaczył nam czego po kolei będzie próbował, żeby wyleczyc ropien tak małemu dziecku nie stosując metod inwazyjnych. Byłam zachwycona i oszołomiona, gdy okazało się, że pomogła maśc, którą stosowaliśmy przez 3 tygodnie i moczenie pupci w mydle protex. Teraz gdy mamy jakiś problem dzwonimy do doktora, który ZAWSZE udziela mi ...

Gdy trafiłam do dr Majdy wytłumaczył nam czego po kolei będzie próbował, żeby wyleczyc ropien tak małemu dziecku nie stosując metod inwazyjnych. Byłam zachwycona i oszołomiona, gdy okazało się, że pomogła maśc, którą stosowaliśmy przez 3 tygodnie i moczenie pupci w mydle protex. Teraz gdy mamy jakiś problem dzwonimy do doktora, który ZAWSZE udziela mi porady. Bo tylko do niego jako chirurga dziecięcego mamy zaufanie! Dziękujemy panie doktorze!

Profesjonalista w każdym względzie. Bardzo fajne podejście do zestresowanego pacjenta, jak i jego rodziców. Konkretne, rzeczowe i proste, bez zbędnych lekarskich sloganów, odpowiedzi na zadane pytania. Na dodatek bardzo sympatyczny, przez kilka dni pobytu syna w szpitalu, jak i na wizytach kontrolnych w poradni, cały czas uśmiechnięty i miły. Interesuje się pacjentem, do każdego ma indywidualne podejście - dodam, że wizyta była darmowa z Kasy chorych. Diagnozy trafne, a okres oczekiwania na zabieg minimalnie krótki. Gorąco polecam!

Witam. Uważam że jest to lekarz godny polecenia mój syn miał naprawde wielu chirurgów ale jedynie Pan doktor poświęcił mojemu synkowi tyle czasu i uwagi konkretnie omawia chorobe tłumaczy i odpowiada na każde zadane pytanie pierwsz wizyta prywatna ale wiem że niemiało to wpływu na podejście bo Pan doktor odrazu zaproponwał leczenie na NFZ wiem że gdyby było więcej takich lekarzy to mali pacjenci i ich rodzice nie mieliby się o co martwić mi osobiście wróciła wiara po wielu miesiącach walki z chorobą i nadzieja że wszystko będzie dobrze jeżeli ...

Witam.
Uważam że jest to lekarz godny polecenia mój syn miał naprawde wielu chirurgów ale jedynie Pan doktor poświęcił mojemu synkowi tyle czasu i uwagi konkretnie omawia chorobe tłumaczy i odpowiada na każde zadane pytanie pierwsz wizyta prywatna ale wiem że niemiało to wpływu na podejście bo Pan doktor odrazu zaproponwał leczenie na NFZ wiem że gdyby było więcej takich lekarzy to mali pacjenci i ich rodzice nie mieliby się o co martwić mi osobiście wróciła wiara po wielu miesiącach walki z chorobą i nadzieja że wszystko będzie dobrze jeżeli macie jakieś wątpliwości co do leczenia nie zastanawiajcie się warto udać się na konsultacje do Pana doktora i znów odzyskać wiare w naszą służbe zdrowia

przemiły człowiek i profesjonalista w każdym calu.Polecam

przemiły człowiek i profesjonalista w każdym calu.Polecam

Jak narazie pan doktor zrobił na nas duże wrażenie wizyty są u niego bardzo przyjemne mało kiedy można spotkać tak fajnego doktora dla naszych blizniąt był bardzo miły i dla nas też teraz czekamy na zabieg przepukliny u naszego jednego maluszka i mam nadzieje że będzie wszystko OK

Pan doktor Majda zrobił na nas bardzo dobre wrażenie. Miał dla nas czas, cudownie traktował naszego synka (chłopiec ma dwa i pół roku). Syn, mimo pobytu w szpitalu, narkozy i całego zamieszania, zapamiętał nie tylko pobieranie krwi i rozłąkę z mamą, ale przede wszystkim to, że pan doktor mówił do niego "mała myszko". Nie nam oceniać poziom kompetencji lekarza, bo nie studiowaliśmy medycyny, a tylko ktoś taki może orzekać, czy lekarz zna się na tym, co robi. Dla nas i naszego dziecka najważniejsze było to, że zostało wyleczone szybko, w komfortowych warunkach psychicznych i przy pełnym zrozumieniu dla malucha. Bardzo obawialiśmy się, że po zabiegu przez długi czas będziemy musieli podczas wizyt u lekarzy przełamywać opór synka, a tymczasem malec już pyta, czy pojedziemy jeszcze do tego "fajnego pana doktora". I na koniec: do wizyty u każdego lekarza trzeba przygotować i dziecko, i siebie. Można wtedy uniknąć zniecierpliwienia i niepotrzebnych negatywnych emocji. Polecamy!

Wspaniały człowiek. Oby wszyscy lekarze mający kontakt z dziećmi mieli do nich takie podejście jak dr Majda nasza służba zdrowia była by super. Potrzebujemy takich specjalistów jak on. Rzetelny i przemiły z usmiechem na twarzy potrafi zadbać o nasze pociechy. Jestem pod ogromnym wrażeniem. POLECAM!!!!!!

SKANDAL. Pan lekarz minął się całkowicie z powołaniem. Wizyta u tego pana z moim trzyletnim synkiem na długo zapadnie w mojej pamięci. Brak podstawowych elementów kultury osobistej i arogancja to podstawowe cechy rozpoznawcze tego pana. Zwolennik uzyskania posłuchu u wystraszonego trzylatka za pomocą krzyku i klapsa. Brak jakiegokolwiek zrozumienia dla przestraszonego trzylatka (synek miał już wcześniej wykonywane zabiegi i wiedział, że mogą być bolesne). Pan lekarz poproszony o podanie nazwiska informuje, że jest ordynatorem. Rozumię, że brak tytułów naukowych przed nazwiskiem powoduje u niego pewien dyskonfort, ale nie pacjenci, szczególnie ci mali są winni, że pan lekarz jest tak zapracowany, że nie ma czasu na dalszą edukację (a chyba by się przydała, szczególnie ta dotycząca zasad dobrego wychowania). Badanie przez tego pana też zostało przeprowadzone na odległość (szkoda tylko gumowych rękawiczek). Opinia ta jest dość chaotyczna, ale trudno zachować spokój po takiej wizycie. Pan lekarz traktuje ludzi jak bydło które przyjmuje się w przychodni publicznej a pielengniarki muszą chodzić koło tego gbura na paluszkach. Znałem szpital na ul. Batorego w Bytomiu do tej pory z jak najlepszej strony, ale jeden arogancki i zadufany w sobie człowieczek może tak bezkarnie niszczyć dobrą opinię placówki na którą pracuje wielu doskonałych specjalistów. Nie polecam tego pana gdyż ewidentnie jest przemęczony i przepracowany co ma wpływ na jego stosunek do małych pacjentów i ich rodziców, a jego niegrzeczne zachowanie może świadczyć o braku pewności siebie.