lekarz Dariusz Matosek

24.01.2013

wspanialy profesjonalny lekarz z ludzka twarza,szanujacy pacjeta

wspanialy profesjonalny lekarz z ludzka twarza,szanujacy pacjeta

08.09.2011

Wizyta u dr trwała prawie godzinę. Ale przez ten czas nie dowiedziałam się niczego konkretnego, natomiast pan doktor omijał temat mojej choroby opowiadając hity ze swojego życia. Jeśli chodzi o wykonanie badania echo serca - totalna porażka. Lekarz wykonał echo w niecałe 5 minut (w szpitalu na skierowanie takie badanie trwało pół godziny). Nie zauważył wady w sercu którą mam od urodzenia i nawet nie dokonał podstawowych pomiarów. Jednym słowem strata czasu i pieniędzy. A jeśli chodzi o koszt usługi to telefonicznie pani informuje że wizyta kosztuje 100 zł a na miejscu okazuję się że niestety za wizytę trzeba zapłacić 150 zł. Nie polecam tego lekarza.

23.07.2010

Wizyta przed moim wyjazdem do Azji bardzo mi pomogła. Sprawnie, precyzyjnie i bez zatrzeżeń. Zdecydowanie polecam tego lekarza!

26.06.2010

Uważam po swoim przypadku, że jest to lekarz z powołania, bo po wysłuchaniu moich problemów nie poprzestał na badaniu tylko serca dzięki Niemu dowiedziałam się o innych większych problemach i zaczęłam je leczyć, dzięki niemu poprawił się komfort mojego zycia i dzięki Niemu choroba całkowicie niezwiązana z problemami sercowymi została w ogóle zauważona.

07.06.2010

Zachwycona to po tej wizycie nie jestem,jedynie mam portwel szczuplejszy o 100zl,a jak za takie pieniadze to najmilszy tez nie byl.Jesli mam byc szczera,to nie polecam.W Leborku sa inni lekarze specjalisci,co powiedza to samo za duzo mniejsze pieniadze.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Lębork"?

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Lębork

Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku
ul. Kartuska 4/6
ul. Kartuska 4/6
Gdańsk
Zakład Opieki Zdrowotnej "BaltiMed"
ulica Krzemowa 16
Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ETER-MED"
ulica Jaskółcza 7/15
None
ul. Henryka Sienkiewicza 17
Zakład Opieki Zdrowotnej Trójmiejskie Centrum Medyczne
ul. Wajdeloty 8
ul. Wyzwolenia 48
Gdańsk
Ośrodek Nieinwazyjnej Diagnostyki Kardiologicznej Społecznej Fundacji Solidarności
ul. Wały Piastowskie 24
Centrum Medyczne "KARDIOTEL"