Dariusz Matosek

54,53922317,7565930 59 862 55 20
krystyl@go2.pl

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
14 opinii

wspanialy profesjonalny lekarz z ludzka twarza,szanujacy pacjeta

Wizyta u dr trwała prawie godzinę. Ale przez ten czas nie dowiedziałam się niczego konkretnego, natomiast pan doktor omijał temat mojej choroby opowiadając hity ze swojego życia. Jeśli chodzi o wykonanie badania echo serca - totalna porażka. Lekarz wykonał echo w niecałe 5 minut (w szpitalu na skierowanie takie badanie trwało pół godziny). Nie zauważył wady w sercu którą mam od urodzenia i nawet nie dokonał podstawowych pomiarów. Jednym słowem strata czasu i pieniędzy. A jeśli chodzi o koszt usługi to telefonicznie pani informuje że wizyta kosztuje 100 zł a na miejscu okazuję się że niestety za wizytę trzeba zapłacić 150 zł. Nie polecam tego lekarza.

Wizyta przed moim wyjazdem do Azji bardzo mi pomogła. Sprawnie, precyzyjnie i bez zatrzeżeń. Zdecydowanie polecam tego lekarza!

Uważam po swoim przypadku, że jest to lekarz z powołania, bo po wysłuchaniu moich problemów nie poprzestał na badaniu tylko serca dzięki Niemu dowiedziałam się o innych większych problemach i zaczęłam je leczyć, dzięki niemu poprawił się komfort mojego zycia i dzięki Niemu choroba całkowicie niezwiązana z problemami sercowymi została w ogóle zauważona.

Zachwycona to po tej wizycie nie jestem,jedynie mam portwel szczuplejszy o 100zl,a jak za takie pieniadze to najmilszy tez nie byl.Jesli mam byc szczera,to nie polecam.W Leborku sa inni lekarze specjalisci,co powiedza to samo za duzo mniejsze pieniadze.

Bez przesady z tymi ocenami na 5. Ciekawe kto je wystawia ?! Znajomi królika ?! Tylko wyduki z badań z drogiego sprzętu (jak sam lekarz zaznacza )i zero informacji co do dalszego leczenia jak i odpowiedzi na pytania !!! Takie wydruki można mieć z normmalnej służby zdrowia i to wzbogacone dokładnym opisem. Szkoda czasu i pieniędzy. Resztę sami się przekonacie i to na swój koszt.

Wspanialy specjalista, najlepszy sprzet. Naprawde polecam.

Świetny lekarz. Dlaczego dobrych lekarzy jak Pan Doktor jest tak mało.

Lekarz Człowiek. Rewelacja. Nie bez znaczenia jest też fakt, że ma bardzo dobry sprzęt. Zdecydowanie polecam

Dr.Matosek bardzo konkretny,wie co czlowiekowi dolega i jak mu pomóc.Bardzo uprzejmy dla pacjenta.Polecam.

Lekarz warty polecenia. Kompetentny. Koszt 100 zł to w sumie mało za kompleksowe badania. USG, ECHO, EKG. Unika się długich kolejek w przychodniach i zaoszczędza czas.

Lekarz z powołania: kompetentny, uprzejmy, wzbudza zaufanie, słucha, tłumaczy itd. Oby było więcej takich lekarzy.

Jestem bardzo zdowolony, że trafiłem do tego Lekarza. Podchodzi do pacjeta szerzej niż mówi o tym jego specjalizacja. Pełny profesjonalizm.

na pewno polecę lekarza znajomym

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny