lekarz Dariusz Mieleniewski

Neurolog

Strasznie niemiły, niekompetentny, totalny brak zainteresowania pacjentem. Dziwię się, że tacy ludzie pracują w tak odpowiedzialnym zawodzie. Brak mi słów. Omijać szerokim łukiem!

Totalna niekompetencja. Brak zainteresowania pacjentem. Na wejściu pytanie: "po co Pan do mnie przyszedł...?". Omijać szerokim łukiem Pana "specjalistę ".

Bardzo dobry lekarz , dokładny i otwarty.Dużo tłumaczy , doradza pacjentowi i ma świetne podejście do ludzi .Polecam Pana doktora szczerze , cieszę się , że trafiłem do niego , bo bardzo mnie uspokoił , wychodząc z wizyty czułem się jak chory , który dojdzie do siebie , a nie jak po poprzedniej wizycie u innego neurologa , który mnie tylko wystraszył i czułem się jak pół kaleka , który nigdy nie wróci jak przedtem.Oby było więcej lekarzy jak dr Mieleniewski

Jestem pod wrażeniem podejścia Pana doktora do pacjenta. Bardzo miły profesjonalny. Wszystko wytłumaczy, doradzi. Urzekł mnie swoim poczuciem humoru, co pozwala rozładować stres zwiazany z badaniem 👍👍😍😍

Pan doktor jest przede wszystkim osobą otwartą, przy tym kompetentną. Poświęca czas pacjentowi, jest przy tym prze-uprzejmy. Potrafi dokładnie wytłumaczyć chorobę, daje sporo rad. Bardzo ciepło polecam!

Bardzo ciepło polecam!