lekarz Dariusz Mościcki

2,6
2,5
2,5
2,2

szkoda mojego czasu - przedstawione punkty mówią same za siebie szkoda mojego czasu - przedstawione punkty mówią same za siebie szkoda mojego czasu - przedstawione punkty mówią same za siebie

szkoda mojego czasu - przedstawione punkty mówią same za siebie

Po wystąpieniu temperatury po operacji określił ze normalne zjawisko i nawet nie spróbował zbadać pacjenta z temp. 39* (zjawił się po 1,5 godziny i wychodząc z sali walnął drzwiami) sobota popołudniu to widocznie zła pora na pobyt w szpitalu.

Nie polecam,wręcz odradzam!!! Pacjencie nie popełnij tego samego błędu co ja!!!

Nie polecam,wręcz odradzam!!!
Pacjencie nie popełnij tego samego błędu co ja!!!

Lekarz i człowiek przez małe "c". Nieuprzejmy, brak kultury, pacjenta faktycznie traktuje jak zło konieczne a przecież dzięki pajentom zarabia. Zdecydowanie nie polecam. Zastanawiam się dlaczego ludzie do niego chodzą, są to na ogół ludzie starsi, którzy traktują lekarza prawie jak "Boga" i boją sie mu cokolwiek powiedzieć. Sadzę,że za kilka lat ten lekarz, bo przecież nie doktor nie będzie miał kogo leczyć (jesli nie zmieni swojego stosunku do pacjenta) bo nikt do niego nie pójdzie a i szpitale nie będa podpisywali kontraktów z takimi ludźmi.

polecam! lekarz z powołania!! Kompetenty. Szybko, krótko i na temat:)

polecam! lekarz z powołania!! Kompetenty. Szybko, krótko i na temat:)

Moja wizyta na izbie przyjęć przypomniała mi incydent z tym Panem parę lat temu. Kompetencje "twarde", nie mam zdania, możliwe że jest dobrze.Za to kompetencje "miękkie", które to są integralną częścią pracy lekarza na skandalicznie niskim poziomie. Arogancja, chamstwo, i mógłbym tak długo. Panie doktorze, nie pozdrawiam.

BARDZO CHAMSKI !!!!!!!!!!!.PACJENTÓW TRAKTUJE JAK ZŁO KONIECZNE. NIE POLECAM PRZERYWANIA "ŚWITAŃCA" NA DYŻURZE PONIEWAŻ MOŻE WYRZUCIC ZA DRZWI.

BARDZO CHAMSKI !!!!!!!!!!!.PACJENTÓW TRAKTUJE JAK ZŁO KONIECZNE.
NIE POLECAM PRZERYWANIA "ŚWITAŃCA" NA DYŻURZE PONIEWAŻ MOŻE WYRZUCIC ZA DRZWI.

Lekarz bardzo kompetentny,posiadający wiedzę.Byłam wcześniej u innego lekarza-raczej konował-podał inną dziagnozę.Dopiero Mościcki poznał się na czorobie,a byłam na izbie przyjęć,a nie w gabinecie prywatnym!

odradzam zabiegi u tegom lekarza - odradzam kliniki 1 dnia.

odradzam zabiegi u tegom lekarza - odradzam kliniki 1 dnia.

LEKARZ BARDZO NIEUPRZEJMY WOBEC PERSONELU, Z KTÓRYM PRACUJE NA IZBIE PRZYJĘĆ SZP. WOJEWÓDZKI B-B !!!!!!!!!!!!! PYSZAŁKOWATY, BEZCZELNY, BEZ KRZTY POKORY NAWET WOBEC KOBIET ZACHOWUJE SIE JAK PROSTAK. NIKOMU NIE POLECAM!!!!!!!!!!