lekarz Dariusz Nowacki

Dermatolog

Super lekarz, jestem bardzo zadowolona z wizyty, doktor pomógł mi wyleczyć problem z którym zmagałam się od dłuższego czasu. Polecam!

Polecam !!!! Profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko bardzo szczegółowo wyjaśnione, miła atmosfera. Doktor od razu rozpoznał zmiany skórne u mojej dwumiesięcznej córeczki, uspokoił, przedstawił dalszy plan leczenia

Pan doktor bardzo profesjonalny i kompetentny. Szczegółowe wyjaśnienia co do dalszego postępowania. Konsultacja przebiegła w miłej atmosferze. Gorąco polecam.

Wszystko dla lekarza bardzo trudne do leczenia. Po prostu zbywa pacjenta. Nie tlumaczy nic na temat choroby.

Bardzo uprzejmy i sympatyczny Pan Doktor. Z zaangażowaniem odpowiedział na wszystkie pytania, przeprowadził szczegółowy wywiad i zaproponował konkretne leczenie. Polecam !

Lekarz nie miły nie przyjmuje pacjentow nawet z dusznoscia i silnym bólem kregoslupa bo nie byl zarejestrowany. Leki jak daje to drogie