lekarz Dariusz Nowak

Polecam z całego serca Pana doktora. Dzięki jego szybkim i mądrym decyzją mam zdrowego syna. Ma bardzo dużo cierpliwości, wszystko dokładnie tłumaczy. Będąc na oddziale szpitala opiekował się mną jakby kimś z rodziny a nie pacjentką, inne Panie z oddziału poprostu mi zazdrościły, że jak to ktoś tak może się mną interesować... ano może. Dusza człowiek

Lekarz jakich teraz mało! Empatia, zaangażowanie, delikatność, uprzejmość. Prowadziłam dwie ciąże i będę każdej kobiecie polecać Pana doktora. Sprzęt wysokiej jakości, usg na każdej wizycie. Czas poświęcony bez ograniczeń. Najlepszy lekarz ginekolog w Częstochowie.

Lekarz jakich teraz mało! Empatia, zaangażowanie, delikatność, uprzejmość.
Prowadziłam dwie ciąże i będę każdej kobiecie polecać Pana doktora.
Sprzęt wysokiej jakości, usg na każdej wizycie. Czas poświęcony bez ograniczeń.
Najlepszy lekarz ginekolog w Częstochowie.

Polecam w 100 % Pana Doktora !!! Po kilku pobytach w różnych szpitalach trafiłam do Dr.Nowaka.Lekarz bardzo kompetentny,miły,profesjonalny,empatyczny z czystym sumieniem moge polecic go każdej kobiecie.Wzór lekarza i człowieka.Gorąco polecam!!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Dr Nowaka. Nigdy nie spotkałam się z tak miłym lekarzem. Ponadto Dr Nowak podczas badania jest delikatny i tłumaczy każdy swój ruch, żeby nie przestraszyć pacjentki (co jest bardzo istotne zwłaszcza dla młodej niedoświadczonej kobiety w kontakcie z ginekologiem). Z czystym sumieniem lekarz godny polecenia.

Mam pełne zaufanie do tego lekarza,niestety aktualnie przy moich komplikacjach zdrowotnych nie miałam okazji doprowadzić ciazy do końca ale zawsze był pomocny, bezinteresowny, zawsze odbierał telefon w razie pytań i wątpliwości. Poznałam doktora przy okazji porodu w szpitalu i choć nie byłam jego pacjentka pytał czy wszytko ok.i co ważne zawsze przyjmuje planowo przy omawianiu na daną godzinę. POLECAM

Bardzo dobry Lekarz! Godny polecenia Była to moja 1 wizyta u ginekologa i to na NFZ, jestem bardzo zadowolona, Pan doktor wzbudza zaufanie,ma super podejście do pacjenta. Dokładnie bada i zleca odpowiednie badania,Strach do ginekologów został w końcu przełamany,dziekuje. Aleksandra.K

Bardzo dobry Lekarz! Godny polecenia

Świetny specjalista i wspaniały człowiek.Nareszcie po prawie trzydziestu latach doświadczeń z różnymi ginekologami ,mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że wreszcie trafiłam do dobrego specjalisty i to w Częstochowie.... ;) Anioł nie człowiek.Wspaniały.Polecam szczerze. .

Bardzo dobry lekarz. Spokojnie i cierpliwie tłumaczy pacjentowi, delikatny podczas badania. Trafiłam do gabinetu z okropnym bólem podbrzusza i dzięki temu, że doktor skierował mnie na odpowiednie badania i wypisał skierowanie do szpitala uratował mi życie. Dziękuję.

Jestem pacjentką od prawie 8 lat.Prowadził dwie moje ciąże. Osoba godna polecenia. Uprzejmy, wszystko tłumaczy, bardzo dobre podejście do pacjentki nie tylko w gabinecie prywatnym jak i w szpitalu. Zawsze oddzwania. W 100% osoba godna zaufania.

dobry lekarz, szkoda tylko że wizyta kosztuje już 120 zł przez to muszę poszukać kogoś tańszego a szkoda bo już się przyzwyczaiłam